Skocz do zawartości
Tahaczan

Wymiana Karty graficznej

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zastanawiam się nad zmianą karty graficznej z tego co czytałem to nie jest ona zbyt dobra jak na dzisiejsze standardy, zamierzam kupić używke a sama karta to

GEFORCE GT545 3 BG DDR3, coś takiego: https://media.karousell.com/media/photos/products/2017/03/28/geforce_gt_545_1490711371_a000db1c.jpg. Czy opłaca sie wgl kupować używaną kartę i co się z tym wiąże, i czy patrzeć

na pamięc karty czy np taka 1 GB nowszej wersji byłaby lepsza ? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do jakiego procesora?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gówno jakich mało, nie wiem dlaczego akurat taką grafikę wybrałeś, patrzyłeś jak sobie radzi w testach? Toż to złom radeon 7770 za 100zł jest 2x lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam tak, procesor i5 2310, komputer to "oryginalny" acer predator G3610 i z tego co zdążyłem się dowiedzieć ma bardzo słabe wnętrze. Kupiony jako całość być może na przełomie 2011-coś bez żadnej większej wiedzy na temat pc więc efekt jest jaki jest. Procesor prawdopodobnie uda się zmienić na I7-2600 w co celuję :)

Edytowane przez Tahaczan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gówno jakich mało, nie wiem dlaczego akurat taką grafikę wybrałeś, patrzyłeś jak sobie radzi w testach? Toż to złom radeon 7770 za 100zł jest 2x lepszy.

On niczego nie wybierał tylko chce zmienić kartę i się pyta.

 

Kartę używaną opłaca się kupić, pod warunkiem że się wie o ryzyku braku gwarancji. Pytanie ile chce się wydać. Na ram karty nie należy patrzeć zbytnio tylko na chpiset. Jeśli celujesz w procka i7-2600 to grafika gtx 970/1060 lub rx 470/480

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On niczego nie wybierał tylko chce zmienić kartę i się pyta.

 

Kartę używaną opłaca się kupić, pod warunkiem że się wie o ryzyku braku gwarancji. Pytanie ile chce się wydać. Na ram karty nie należy patrzeć zbytnio tylko na chpiset. Jeśli celujesz w procka i7-2600 to grafika gtx 970/1060 lub rx 470/480

 

Sorrki, tak napisane, że zrozumiałem że on chce GT545 kupić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...