Skocz do zawartości
darxe

iphone 8 vs huawei P30

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim,

 

Mam do wyboru iPhone 8 albo Huawei P30 (po prostu P30, nie Pro, nie Lite) i mam dylemat, być może ktoś mi będzie w stanie doradzić, gdyż oba telefony mają swoje wady i zalety i nie mogę się zdecydować.

 

Z jednej strony mam ochotę zapoznać się z iOS z którym nie miałem jeszcze do czynienia, między innymi ze względu na wiele fajnych aplikacji muzycznych niedostępnych na androida ale z drugiej strony P30 to znacznie nowszy telefon który ma znacznie większy wyświetlacz o dużo wyższej rozdzielczości i zastanawiam się czy faktycznie przekłada się to na jakość wyświetlanego obrazu i jest on znacznie fajniejszy od IP8?

 

Zależy mi też na możliwie jak najlepszym aparacie, no i tutaj wydaje się że P30 ma znacznie lepsze aparaty, gdyż 3 x Leica, teleobiektyw, fajne zdjęcia nocne, ale wiem że IP8 też jest generalnie chwalony za jakość fotek pomimo niby znacznie gorszych parametrów (spotkałem się z opinią że to kwestia bardzo dobrze napisanego softu, dzięki któremu zdjęcia wychodzą fajne i naturalne, pomimo że sprzętowo niby nie ma nic specjalnego w IP8). Czy faktycznie patrząc pod kątem fotek P30 to byłby wyraźnie lepszy wybór?

 

No i dochodzi jeszcze kwestia że mam trochę obawy odnośnie Huaweia, związanej z nimi polityki i ewentualnej ich przyszłości.

 

Z góry dziękuję za doradzenie, być może ktoś miał do czynienia z jednym i drugim telefonem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod Twoje wymagania zdecydowanie p30. iPhone 8 aparatem już mocno odstaje, szczególnie w zdjęciach nocnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tanio na 12 miesiecznej gwarancji można kupić iphone 10 za około 1500zł lub xs za ciutke więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tanio na 12 miesiecznej gwarancji można kupić iphone 10 za około 1500zł lub xs za ciutke więcej.

 

 

obydwa mają bardzo przeciętny aparat w stosunku do P30. Dopiero IP11 jest w stanie w pełni rywalizować. Zaletą ajfonów (nawet starszych) jest świetny autofocus, dobre wideo oraz naprawdę dobrze działający HDR, ale na pewno nie możemy porównać ogólnej jakości zdjęć w każdych warunkach IP8 do P30. IP8 swego czasu był fotograficznym rywalem Samsunga S7/S8 gdzie P10 był w tyle. Teraz się odwróciło, P30 to naprawdę dobry, fotograficzny smartfon.

 

Autorze : rozważasz tylko te dwa modele?

Edytowane przez fliperpl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wam za odpowiedzi.

Biorę pod uwagę tylko te 2 telefony, gdyż tylko taki mam wybór (telefon służbowy).

Czyli potwierdziliście to co myślałem, że P30 sprawdzi się znacznie lepiej jako aparat, zwłaszcza w przypadku zdjęć nocnych. Jeżeli chodzi natomiast o filmy to przypuszczam że tu może lepiej mimo wszystko wypadać IP8, gdyż rejestruje w 60 fps a P30 tylko 30 fps.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

huawei generalnie jest słaby w filmach w każdym modelu więc na pewno pod tym względem lepszy iphone. Aparat bedzie troche lepszy w P30 ale IP8 tez miał już niezły , tyle że nocą będzie odstawać no i nie ma trybu portretowego , szerokiego kąta innych bajerów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Jesli zawsze miałeś androidowe urządzenia to polecam zakupić Ajfona.. Może się zakochasz w nim tak jak ja. i pozostaniesz. Jak nie to zawsze możesz odsprzedać i kupić Huawei :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli zawsze miałeś androidowe urządzenia to polecam zakupić Ajfona.. Może się zakochasz w nim tak jak ja. i pozostaniesz. Jak nie to zawsze możesz odsprzedać i kupić Huawei :).

 

tak, zwłaszcza jak zdjęcia są priorytetem. Może jeszcze A50 polecisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się na aparatach nie znam, w telefonie nie jest potrzebny, bo chyba nie masz zamiaru zostać fotografem? Mam Ip8+ i aparat jest zaje... no właśnie :E

 

Jeżeli chcesz spróbować nowego systemu to kupuj ajfona, tylko ostrzegam, nie kupisz już żadnego innego fona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

tak, zwłaszcza jak zdjęcia są priorytetem. Może jeszcze A50 polecisz?

 

On mówi o Huawei P30.. ( nie myl z P30 Pro). P30 to średniak w porównaniu do Ajfonów.

 

Ja bym brał Iphone 8+. Podejrzewam, że aparat będzie na podobnym poziomie.. Może technologicznie będzie odstawał od nowszego Huawei, ale to zależy czego autor wątku wymaga. Jeśli nei zalezy mu na bajerach fotograficznych to podejrzewam, że Ajfon 8+ spokojnie mu wystarczy.

 

Najlepiej byłoby gdyby się przeszedł do sklepu jakiegoś media Markt i potestował obydwa telefony.

 

ja bym brał Ajfona. Mega wydajny system i bardzo szybki. Wszystko śmiga idealnie. A jeśli autorowi się nie spodoba iOS to zawsze przecież może zmienić telefon.

 

Ja tam się na aparatach nie znam, w telefonie nie jest potrzebny, bo chyba nie masz zamiaru zostać fotografem? Mam Ip8+ i aparat jest zaje... no właśnie :E

 

Jeżeli chcesz spróbować nowego systemu to kupuj ajfona, tylko ostrzegam, nie kupisz już żadnego innego fona.

 

Dokładnie. Ja już nigdy nie wrócę do Androidów. iOS to iOS. Genialny system. Nawet Ajfon 6S+ działa bardzo dobrze wręcz doskonale.. A co dopiero 8+,X czy 11. Ja bym brał osogbiście X ale jednak wkurza mnie Notch. Dlatego obecnie użytkuje 8+ i jestem zły.. Zły, dlatego iż tyle lat męczyłem się z Androidami....

 

szyszek2121 --> widzę, że też masz 8+ (widzę po sygnaturce). Mozesz polecić jakieś fajne etui na tył? Albo jakąś ochronę? Szukam mega cienkiego etui by nie pogrubiał fonu.. Oraz co ważne szukam też szkła na przód.. Kupiłem jedno ale nie jestem do konca zainteresowany.. Czuje ze nie pokrywa całego ekranu + gorzej sie traz używa Touch ID :)

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wszystkich iphone'ach i samsungach jakich miałem stwierdzam że najprzyjemniej korzysta mi się właśnie z P30. Ten smartfon jest po prostu genialny, mega płynny i szybki, w dodatku robi świetne zdjęcia ale najlepsza niespodzianka jaka mnie spotkała to żywotność baterii. Smartfon tak dobrze zarządza aplikacjami w tle że bez problemu osiągam na nim 6 godzin na ekranie a mój rekord przy bardzo intensywnym użytkowaniu to było aż 9 godzin SOT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szyszek2121 --> widzę, że też masz 8+ (widzę po sygnaturce). Mozesz polecić jakieś fajne etui na tył? Albo jakąś ochronę? Szukam mega cienkiego etui by nie pogrubiał fonu.. Oraz co ważne szukam też szkła na przód.. Kupiłem jedno ale nie jestem do konca zainteresowany.. Czuje ze nie pokrywa całego ekranu + gorzej sie traz używa Touch ID :)

Powiem Ci tak, mało osób poprze w tym momencie moją opinie ale po kilku (nastu) etui używam teraz tego oryginalnego od apple'a i jestem naprawdę mega zadowolony, i to nie dlatego, że widać jabłuszko, tak naprawdę mało mnie obchodzi "szpan", najlepiej czuje je w dłoni, nie ślizga mi się itp. ale Ty chcesz nie pogrubiające więc to napewno odpada, więc tutaj nie doradzę. A co do szkiełka to mam takie z serwisu, akurat dostałem gratis do serwisu, ale zakładam, że to koszt mniej więcej 50zł, a touch id oczywiście używam i jest super. (dla hejterów, szkiełko nie ma jabłuszka i żyję :E ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz spróbować nowego systemu to kupuj ajfona, tylko ostrzegam, nie kupisz już żadnego innego fona.

Używałem iphone'a X przez 2 tygodnie, zrezygnowałem... używam P30 Pro i nie wrócę do iphone'a.

Nie żeby był złym telefonem iphone, ale jego ograniczenia (iOS) nie pozwalają mi go komfortowo używać.

A większa płynność iOS nad Androidem (flagowce; P30 Pro, One Plus 7, pixel 4, samsung note 10 itd.) to stare i nie aktualne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Nie żeby był złym telefonem iphone, ale jego ograniczenia (iOS) nie pozwalają mi go komfortowo używać.

 

Np jakie ograniczenia?

 

Powiem Ci tak, mało osób poprze w tym momencie moją opinie ale po kilku (nastu) etui używam teraz tego oryginalnego od apple'a i jestem naprawdę mega zadowolony, i to nie dlatego, że widać jabłuszko, tak naprawdę mało mnie obchodzi "szpan", najlepiej czuje je w dłoni, nie ślizga mi się itp. ale Ty chcesz nie pogrubiające więc to napewno odpada, więc tutaj nie doradzę. A co do szkiełka to mam takie z serwisu, akurat dostałem gratis do serwisu, ale zakładam, że to koszt mniej więcej 50zł, a touch id oczywiście używam i jest super. (dla hejterów, szkiełko nie ma jabłuszka i żyję :E ).

 

No jeśli te etui oryginalne tez pogrubia to odpada :(. Bo wkurzaja mnie takie etui kurcze.. Lubie czuć metal / aluminum z boku jak trzymam telefon .. Chyba ze znajde jakies etui z aluminium.. Mimo tego szukam czegos by zakryć chociaz sam tył.. Słyszałem o szkłach ale sam nie wiem czy to sie sprawdzi..

 

Co mi się nieziemsko spodobało w Ajfon 8 +. Naładowany telefon wytrzymuje u mnie nawet 4 dni! I to nie tak ze nie używam.. Bo smsuje, dzwonie, przegladam Safari czy czytam mejle. Fakt dużo nie robie bo od tego mam iPada.. Ale na KAZDYM androidzie przy tych samych wykonywanych czynnościach i tak bateria leci jak głupia :). I kazde urządzenie z andkiem wytrzymuje max 2 dni. Co jest idiotyczne..

 

W Ajfonie np rano naładuje do 100% to wieczorem mam 98% a nawet 100%.. jesli tylko smsuje, dzwonie.. To jest świetne! I własnie o takie cacko mi chodziło.

 

iOS to genialny system, który idealnie radzi sobie z aktywnymi apkami.. Mówią ze android ma to samo i usypia podobnie - a to bzdura.. Do dzisiaj nie ma zadnego androida, który by w tak mądry sposób usypiał procesy jak iOS.

 

Co do płynności działania.. NIE ZGODZĘ się, z tym że android dorównuje w stabilności i płynności z iOS. Ostatnio użytkowałem 2 telefony, Oneplus jeden z druższych i samsunga za około 4k. Fakt działaja bardzo spoko, ale jednak momentami można odczuc jkaby system się dławił. na Ajfonie 8+ wszystko śmiga jak laleczka. Android jest co raz lepszy ale to jeszcze nie to samo. Może jestem nowicjuszem w ajfonach bo dopiero od 3tyg mam 8+, ale od 2 lat użytkuje iPada.. i to on mnie przekonał do tego genialnego systemu.

 

szyszek2121 --> przydałby sie wątek o ajfonie.. aby można było podyskutować :)

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Np jakie ograniczenia?

 

nie umiesz wpisać w google lub wyszukiwarkę forum? Tysiąc razy temat wałkowany

Edytowane przez fliperpl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
szyszek2121 --> widzę, że też masz 8+ (widzę po sygnaturce). Mozesz polecić jakieś fajne etui na tył? Albo jakąś ochronę? Szukam mega cienkiego etui by nie pogrubiał fonu.. Oraz co ważne szukam też szkła na przód.. Kupiłem jedno ale nie jestem do konca zainteresowany.. Czuje ze nie pokrywa całego ekranu + gorzej sie traz używa Touch ID :)

Przerabiałem trochę ten temat i niestety nie znalazłem niczego zadowalającego. Spigen Airskin powinien spełniać wymagania jeśli chodzi o cienkość, ale dla mnie był trochę zbyt plastikowy w dotyku (no i w kwestii bezpieczeństwa nie wiem czy takie cienkie etui ochroniłoby przez czymś więcej niż zarysowaniem tyłu i ewentualnie obiciem ramki).

 

Ze szkłami jest chyba jeszcze gorzej. W życiu nie miałem jakiegoś porównywalnego w dotyku i ogólnej jakości do ekranu Ajfona. Poza tym nie jest możliwe, żeby na tych nowszych zaokrąglonych ekranach umieścić szkło na cały front (dot. modeli od X wzwyż).

 

U mnie ostatecznie stanęło na gołym ekranie + ubezpieczenie w ramach abonamentu i naklejce z tyłu :E

Edytowane przez Assassin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

nie umiesz wpisać w google Tysiąc razy temat wałkowany

 

Nie chce czytać pierdół z pseudoportali bo później wychodza kwiatki.. Ciekawi mnie jakie mu ograniczenia sprawiają problemy... iOS ma ograniczenia ale czy to jest złe? Według mnie to akurat zaleta. Dlatego iOS jest bezpieczniejszy, lepszy i działają najważniejsze i znaczące funkcje dla użytkownika.

 

Co do przejrzenia forum to spoko o tym nie pomyślałem.

 

Przerabiałem trochę ten temat i niestety nie znalazłem niczego zadowalającego. Spigen Airskin powinien spełniać wymagania jeśli chodzi o cienkość, ale dla mnie był trochę zbyt plastikowy w dotyku (no i w kwestii bezpieczeństwa nie wiem czy takie cienkie etui ochroniłoby przez czymś więcej niż zarysowaniem tyłu i ewentualnie obiciem ramki).

 

Ze szkłami jest chyba jeszcze gorzej. W życiu nie miałem jakiegoś porównywalnego w dotyku i ogólnej jakości do ekranu Ajfona. Poza tym nie jest możliwe, żeby na tych nowszych zaokrąglonych ekranach umieścić szkło na cały front (dot. modeli od X wzwyż).

 

U mnie ostatecznie stanęło na gołym ekranie + ubezpieczenie w ramach abonamentu i naklejce z tyłu :E

 

No własnie .. może być tak samo u mnie, że oleje szkło i je zdejme i pozostane na gołym ekranie.. No nic jeszcze w wolnej chwili coś poszukam :) ale raczej faktycznie ciężko będzie coś ciekawego wynaleźć.

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Np jakie ograniczenia?

Nie będę powielał odpowiedzi z internetu na ten temat, ale podam swoje (które to minusy dla innych mogą być nie minusami - lub po prostu tak telefonu nie używają jak ja).

 

1. Brak możliwości wgrania zmodyfikowanych programów - po co? Używam przerobionego programu Xiaomi Home do oczyszczacz Air Purifier 2S i Pro. Dodatkowo mam wgrane do oczyszczaczy zmodyfikowany soft, który powoduje że działają one w trybie "na żywo", na bieżąco reagując na zmiany poziomu zanieczyszczeń wg moich reguł automatyzacji, a nie co 30 minuta jak w wersji chińskiej, lub co nie daj boże brak w wersji EU.

Bez zmodyfikowanej apki Xiaomi Home tego bym nie mógł zrobić. A na iOS tego nie wgram.

 

2. Lubię mieć na pulpicie poukładane pod siebie - widget z pogodą w jednym rogu, w drugim rogu aplikacja airly z poziomem zanieczyszczeń + poziomem stanu powietrza w domu z oczyszczaczy. Po spodem wybrane najważniejsze aplikacje pod ręką, inne pogrupowane, przycisk blokady telefonu (nie fizyczny) itd. widżety wielkościowo mogę rozszerzyć lub zwężać tak aby ładnie wszystko po układać - tak jak lubię "pod ręką".

Obojętnie jaki miałem wcześniej telefon - samsung, sony - to pierwsze co zmiana wyglądu, widżetów, ustawień, dźwięków, powiadomień itd. pod siebie. W iOS tego nie zrobię.

 

3. Podzielony ekran (już nie aktualne) - jak miałem Iphone X i iOS 12 funkcji tej nie było wtedy - a często korzystam z podzielonego ekranu. Dopiero iOS 13 to wprowadził.

 

Podam też sprzętowe ograniczenia dla mnie:

- szukałem telefonu który mógłby mnie odciążyć czasami od lustrzanki, a zrobię dobre zdjęcie w nocy + często robię zdjęcia oddalonym obiektom (zoom). P30 Pro wpasował się idealnie (tryb nocny super + x5 optyczny i 10 hybrydowy, prawie bezstratny).

Gdybym chciał iphone to bym musiał brać iphone'a 11 Pro, który by dopiero też dużo nie odstępował od wymagań - tylko cena? 5000 zł za 64 GB lub 5800 zł za 256 GB. A pamięci wolę mieć więcej - tym bardziej że microSD do iphone'a nie wsadzę. P30 pro 8/256Gb kupiłem za 2799 zł w RTV euro AGD w grudniu, a iphone 256 GB? ponad 2 razy więcej... 5800 zł.

A czy muszę mieć 256 GB? Tak, gdyż dużo robię zdjęć - prywatnie i zawodowo do pracy różnych instalacji. Obecnie mam zajęte ~95 GB z 256GB, przy iphon'ie 64GB już dawno bym był uziemiony. A wywalać zdjęcia - nie mogę, bo muszę i często chcę je mieć przy sobie na telefonie.

 

Po prostu iOS jak i modele iPhone'a nie są dla mnie - nie ten sposób używania ;)

Ale też nie neguje że się komuś iOS podoba i jest fajny. Bo iOS nie jest zły, tylko nie każdemu mogą pasować pewne ograniczenia iOS i iphone'a.

Edytowane przez kanon7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jeśli te etui oryginalne tez pogrubia to odpada :(. Bo wkurzaja mnie takie etui kurcze.. Lubie czuć metal / aluminum z boku jak trzymam telefon .. Chyba ze znajde jakies etui z aluminium.. Mimo tego szukam czegos by zakryć chociaz sam tył.. Słyszałem o szkłach ale sam nie wiem czy to sie sprawdzi..

 

Co mi się nieziemsko spodobało w Ajfon 8 +. Naładowany telefon wytrzymuje u mnie nawet 4 dni! I to nie tak ze nie używam.. Bo smsuje, dzwonie, przegladam Safari czy czytam mejle. Fakt dużo nie robie bo od tego mam iPada.. Ale na KAZDYM androidzie przy tych samych wykonywanych czynnościach i tak bateria leci jak głupia :). I kazde urządzenie z andkiem wytrzymuje max 2 dni. Co jest idiotyczne..

 

W Ajfonie np rano naładuje do 100% to wieczorem mam 98% a nawet 100%.. jesli tylko smsuje, dzwonie.. To jest świetne! I własnie o takie cacko mi chodziło.

 

iOS to genialny system, który idealnie radzi sobie z aktywnymi apkami.. Mówią ze android ma to samo i usypia podobnie - a to bzdura.. Do dzisiaj nie ma zadnego androida, który by w tak mądry sposób usypiał procesy jak iOS.

 

Co do płynności działania.. NIE ZGODZĘ się, z tym że android dorównuje w stabilności i płynności z iOS. Ostatnio użytkowałem 2 telefony, Oneplus jeden z druższych i samsunga za około 4k. Fakt działaja bardzo spoko, ale jednak momentami można odczuc jkaby system się dławił. na Ajfonie 8+ wszystko śmiga jak laleczka. Android jest co raz lepszy ale to jeszcze nie to samo. Może jestem nowicjuszem w ajfonach bo dopiero od 3tyg mam 8+, ale od 2 lat użytkuje iPada.. i to on mnie przekonał do tego genialnego systemu.

 

szyszek2121 --> przydałby sie wątek o ajfonie.. aby można było podyskutować :)

Tak tak, wszystko co mówisz to prawda, niezależnie jak bardzo się ip nie lubi to trzeba przyznać, samo korzystanie z tych telefonów jest miodne, przy czym zaznaczam, że w Polsce nie ma już "mody na jabłuszko", ludzie po prostu chcą dobrego telefonu do korzystania jako TELEFON. Bo jak tutaj czytam o jakiś ograniczeniach, no błagam, owszem, iphone pewnie ma mniejsze możliwości ingerencji w system (ponieważ to od zawsze ZAMKNIĘTY system), i właśnie dzięki temu działa tak wyśmienicie. Spróbujcie mieć wirusa na ajfonie ;) trochę ich miałem (telefonów) i się nie da!

 

Bateria w plusach jest jeszcze lepsza niż w zwykłych, i naprawdę wystarcza tak jak mówisz, z czasem, po kilku latach użytkowania już nie są to takie wartości ale NIGDY nie rozładował mi się podczas dnia, a przez wielu jestem uważany za uzależnionego od telefonu więc trochę korzystam :E

 

Co do wątku o IP to fajny pomysł, myślę, że na tak dużym forum zebrałoby się ludzi do tego na spokojnie.

Edytowane przez szyszek2121

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to założyć tam temat, co za problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci tak, mało osób poprze w tym momencie moją opinie ale po kilku (nastu) etui używam teraz tego oryginalnego od apple'a i jestem naprawdę mega zadowolony, i to nie dlatego, że widać jabłuszko, tak naprawdę mało mnie obchodzi "szpan", najlepiej czuje je w dłoni, nie ślizga mi się itp. ale Ty chcesz nie pogrubiające więc to napewno odpada, więc tutaj nie doradzę. A co do szkiełka to mam takie z serwisu, akurat dostałem gratis do serwisu, ale zakładam, że to koszt mniej więcej 50zł, a touch id oczywiście używam i jest super. (dla hejterów, szkiełko nie ma jabłuszka i żyję :E ).

 

Akcesoria iPhone są miernej jakości. Ładowarki i kable kupisz te same bez ich logo za cześć ceny ori. Od tego samego producenta, zanim przybija japko.

To samo z etui, kupisz identyczne bez japka znacznie taniej. Od tego samego dostawcy.

Kiedyś linkowalem art kolesia, który to potwierdził zamawiając ilości hurtowe za grosze. Dosłownie, za grosze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akcesoria iPhone są miernej jakości. Ładowarki i kable kupisz te same bez ich logo za cześć ceny ori. Od tego samego producenta, zanim przybija japko.

To samo z etui, kupisz identyczne bez japka znacznie taniej. Od tego samego dostawcy.

Kiedyś linkowalem art kolesia, który to potwierdził zamawiając ilości hurtowe za grosze. Dosłownie, za grosze.

Ależ ja o tym wiem, powiedziałem tylko, że DLA MNIE to najmilsze w użytkowaniu etui (jakie ja miałem).

 

Co do ładowarki, raz miałem nie oryginalną to po miesiącu już nie ładowała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • moja płyta na początkowych biosach traciła ustawienia, teraz już wszystko zostaje.
    • To tak na serio? Wy tu kupujecie i podniecacie się monitorem, który ma różną ostrość po obu częściach ekranu?  Dlatego Was dziwi, że my oddajemy monitory. Bo my się szanujemy. Wy niekoniecznie 🙃
    • @Keken ona głupia poleciała na kasę , a polityk jak to polityk degenerat  @Szambo trzeba dać im jak najszybciej szansę żeby ustalić czy w Polsce jest jest szansa na zmiany na lepsze , przez 4 lata napewno nie narobią większych szkód od PiSu  @Maciek. Co to za nowomowa z twojej strony ? Czy to trolling ? Jakich antyszczepionkowcow , człowiek który nie chce się zaszczepić na jedną chorobę jest antyszczepionkowcem ? W takim razie ty też jesteś antyszczepionkowcem bo nie jesteś zaszczepiony na wszystkie możliwe choroby na które można się zaszczepić  W Polsce mamy wielbicieli Żeleńskiego ,  ja jego i Putina uważam obu za zbrodniarzy i faszystów , Żeleński zakazał wyjazdu z kraju mężczyzna i pod przymusem wciela ich do wojska i wysyła na mięso armatnie
    • Wybacz ale stwierdzenie "Nikt im nie dał szansy czegoś spróbować ale krytyka leci jakby rządzili 10 lat i rujnowali kraj" jest tak infantylne, że aż zęby bolą, wygrają wybory będą rządzić i wprowadzać swoje pomysł, tyle i aż tyle. Konfederacja miała szansę po wyborach ustwić się z wiatrem popierać sensowne pomysły rządu, głupie krytykować, nie wyskakiwać z debilizmami i budować poparcie w elektoracie centrum, ale po co lepiej latać z gaśnicą, wpychać na listy wielbicieli Putina, antyszczepionkowców i cała plejadę wyznawców teorii spiskowych, a potem krzyczeć że się ma świetne pomysły, tylko nikt nam nie dał szansy rządzić. Twój problem polega na tym, że uważasz że ty masz racje i konfederacja którą lubisz też ma racje, ma świetne pomysły i ich rządy to będzie wielkie szczęście dla Polski, świata i całej galaktyki, pech polega na tym że większość obywateli tego kraju jest zdania odmiennego. Tu niema dawania szansy, tu są wybory i ich wygrywanie samemu lub w koalicjach. Chcesz koalicję Konfederacji i kilku ugrupowań ale bez PO, PIS i lewicy, zostaje Hołownia i PSL z liczących się ugrupowań, widzisz tą koalicję bo ja nie. Konfederacja jeżeli chce rządzić, musi wyjść z ofertą do centrum, jak będzie siedziała okrakiem na barykadzie na prawo od PIS licąc na młodych gniewnych, i ludzi z problemami powiedzmy psychiatrycznymi to się nigdy nie doczeka, bo młodzi gniewni, zmieniają się po latach w starszych rozsądniejszych i niestety konfederacja niema już dla nich żadnej oferty, bo proza życia zmienia perspektywe, a twardy elektorat w postaci wiebicieli rosji czy teorii spiskowych niestety nie wystarczy, co pozycja Konfederacji na scenie politycznej pokazuje raz za razem.
    • W tamtych rejonach to regularnie się tłuką, a raczej "szturchają". Nic niezwykłego, ale oczywiście media powiedzą że zaraz wojna w Polsce bo Iran puścił drony XD
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...