Skocz do zawartości
Gość

Wzmacniacz sygnału WI-FI nie widzi hasła

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Kupiłem sobie taki o to wzmacniacz

 

https://www.mediaexpert.pl/punkty-dostepu-access-point/wzmacniacz-sieci-tp-link-tl-wa850re,id-631133?utm_source=Ceneo&utm_medium=cpc&utm_content=865151&utm_campaign=2020-01&utm_term=Punkty-dostepu---Access-Point&ceneo_spo=true

 

i połączyłem go z takim ruterem.

 

https://proline.pl/?p=PENTAGRAM+P+6381+2

 

Czy na ruterze mam ustawione hasło czy nie to wzmacniacz twierdzi że sieć jest niezabezpieczona hasłem. Gdy hasło nie jest wpisane to wzmacniacz bez problemu łączy się z ruterem i na każdym urządzeniu jest internet. Gdy ustawię hasło na ruterze to wzmacniacz widzi ruter ale nie chce się połączyć z siecią. Przypuszczam że jest to spowodowane tym że wzmacniacz nie jest wpisane hasło od rutera ale jak ja mam to wpisać jak właśnie on twierdzi że ta sieć jest niezabezpieczona.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten PENTAGRAM Cerberus P 6381-2 ma WiFi w starym standardzie 802.11b/g. Może TP-LINK (802.11b/g/n) się z nim nie dogaduje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długi strzał ale nie zaszkodzi spróbować.

Spróbuj zmienić na

Authentication Type: (na samo) WPA2-PSK a nie WPA-PSK/WPA2-PSK

oraz

Encryption: z AES na TKIP lub odwrotnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja obstawiam że przyczyna jest w tym co Qwinto napisał. A na przyszłość to wszelkich wzmacniaczy należy unikać jak ognia i stosować w ostatecznej ostateczności :) Na dłużą metę 100 razy mniej problematyczne jest pociągnięcie kabla, nawet jeżeli musisz wiercić ... i to w betonie ... i nie masz wiertarki ... ani kabla ... ani zarabiarki do kabli :D Serio, taki scenariusz jest mniej problematyczny niż problemy które wynikają z przekazywania neta przez wifi przez urządzenia tej jakości co podane tplinki.

Edytowane przez doman18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...