Skocz do zawartości
Piotr562

Gdzie kupić przewody do zasilacza SilentiumPC Vero M2 600 W

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem, ponieważ 2 dni temu w sklepie media expert zakupiłem zasilacz silentiumPC Vero M2 600 W do mojego komputera. Jednakże po rozpakowaniu okazało się, że w opakowaniu z zasilaczem nie ma przewodów, oprócz tych na stałe wychodzących z zasilacza i przewodu zasilającego, a tak poza tym nic nie ma. Tu moje pytanie gdzie mogę znaleźć przewody do zasilenia karty graficznej dysków? Chodzi mi, że nie mogę znaleść nigdzie gdzie je kupić, a wydawało mi się że będą w zestawie. Za wszelką pomoc będę wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha zarąbiście. To moje szczęście do podzespołów komputerowych nie zna granic. To już 6 raz kiedy coś jest nie tak kiedyś jak składałem komputer za pierwszym przyszła uszkodzona płyta główna, potem pamięć ram, jeszcze wcześniej dysk twardy a teraz zasilacz no nic. A jak pójdę do media expert to wymienią mi na nowy?

Edytowane przez Piotr562

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wyżej już pisali, ew oddaj do sklepu i opisz sytuację, bo to nie jest normalne, że Ci dali zasilacz bez kabli :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra dziękuję bardzo za szybkie odpowiedzi i sory za głupie pytanie jutro pójdę do sklepu i zobaczę co zrobią.

Edytowane przez Piotr562

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś byłem w media expert pan powiedział, że rzeczywiście powinny być. Bez żadnego problemu przyjęli i jutro będę miał do odbioru zasilacz z pełnym okablowaniem. Także dzięki jeszcze raz za pomoc.

Edytowane przez Piotr562

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Up

 

Może to ten czas, żeby ktoś Ci poskładał ten komputer, bo przy takim farcie, to różnie może być...

Edytowane przez Crypt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Up

 

Może to ten czas, żeby ktoś Ci poskładał ten komputer, bo przy takim farcie, to różnie może być...

Oby nie... A tak poważnie, to nie jest mój pierwszy komputer który będę składał. Zasilacz odebrałem dziś i stwierdziłem, że tamten oddany na gwarancję był bardzo mocno wybrakowany. Nowy, jak go otworzyłem miał kable ładnie materiałowymi rzepami pospinane, pudełka w środku nie były pogięte, a zasilacz owinięty był folią bombelkową, czego nie było w zasilaczu który oddałem na gwarancję. Teraz na szczęście wszystko jest. Oby już nie było żadnych niespodzianek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Właśnie szukam kabla PCIE do tego zasilacza czy wiecie gdzie mogę taki dokupić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisz do użytkownika Duniek, to Ci dorobi za parę zł.

 

Dzięki za polecenie, dogadałem się bez problemu tak więc polecam jak by ktoś szukał kabli użytkownika Duniek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...