Skocz do zawartości
Piotrero

Zakupilem AOC 24" 24V2Q z outletu z gwarancja za 350zl warto ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam za 350 zl AOC 24V2Q zastanawiam sie czy warto moj budzet wynosi 500 zl czy w tej cenie dostane cos lepszego ? Bardzo sie ucieszylem iedy zobaczylem mala cene poniewaz to oszczednosc w budzecie poniewaz skladam w tym czasie jeszcze pc. gwarancja jest na 36 miesiecy widzialem uszkodzenia i sa znikome nie jestem zbyt wymagajacy jesli chodzi o obraz jednak zalezalo mi na czym porzadnym. Prosze o opinie poniewaz moge jeszcze anulowac zamowienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam za 350 zl AOC 24V2Q zastanawiam sie czy warto moj budzet wynosi 500 zl czy w tej cenie dostane cos lepszego ? Bardzo sie ucieszylem iedy zobaczylem mala cene poniewaz to oszczednosc w budzecie poniewaz skladam w tym czasie jeszcze pc. gwarancja jest na 36 miesiecy widzialem uszkodzenia i sa znikome nie jestem zbyt wymagajacy jesli chodzi o obraz jednak zalezalo mi na czym porzadnym. Prosze o opinie poniewaz moge jeszcze anulowac zamowienie.

 

To sie okaze czy warto jak juz go bedziesz mial na biurku i przetestujesz, monitory z outletu moga pochodzic ze zwrotow, lub po naprawach ,jesli cos bedzie nie tak tez masz prawo do zwrotu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lg lg 24mp59g

Acer Nitro VG240YBMIIX

te monitory są do siebie podobne także co znajdziesz taniej to bierz sprawdź tylko matryce czy nie ma pasków itp i bierz nawet tego AOC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lg lg 24mp59g

Acer Nitro VG240YBMIIX

te monitory są do siebie podobne także co znajdziesz taniej to bierz sprawdź tylko matryce czy nie ma pasków itp i bierz nawet tego AOC

 

Sprawdze sie to programem czy wizualnie ? nie bardzo wiem jak to sie obajawia ostatni monitor ktory mialem mial z 10 lat jak nie wiecej.

CZy musze kupic do niego displayport aby korzystac z freesynca czy wystarczy hdmi z zestawu ?

Edytowane przez Piotrero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno widac dobrze te paski w trybie nocnym, a freesync dziala tylko po DP ,chyba dolaczaja taki kabelek do monitora .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sprawdze sie to programem czy wizualnie ? nie bardzo wiem jak to sie obajawia ostatni monitor ktory mialem mial z 10 lat jak nie wiecej.

CZy musze kupic do niego displayport aby korzystac z freesynca czy wystarczy hdmi z zestawu ?

 

Sprawdzić można wzrokowo, najbardziej widać na pomarańczowym i niebieskim kolorze.

 

Przykład jak to wygląda

 

5cdc904bf2407.jpg

 

Jak masz kartę nvidia to DP.

 

Jak karta od AMD to HDMI.

 

Co do monitora jak sprawny to warto w takiej cenie.

Edytowane przez kubinek83bb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej ale ja nie widzę żadnych pasków ani na pomarańczowym ani na niebieskim ktoś wyjaśni o co chodzi :D?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...