Skocz do zawartości
Morrowind

Najtańsza Motorola z "Moto Display"?

Rekomendowane odpowiedzi

Hej :-)

 

Pytałem o to na infolinii Lenovo/Moto. Facet powiedział mi że telefon musi mieć Proximity Sensor, więc dałem sobie spokój i postanowiłem że sam sobie znajdę odpowiedź ;-)

 

No więc wiecie Panowie jaki najtańszy obecnie dostępny model ma natywnie tą funkcjonalność?

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.motorola.motodisplay&hl=pl

 

?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem/mam w rodzinie G5, G5S, E5 Plus, G6 Play. Wszystkie mają coś takiego. Nie jestem pewien ale E4 PLus chyba też.

Proximity sensor to raczej ma każdy telefon ;)

Edytowane przez zakk87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź :-) Jak miałem Moto E 2Gen - jeszcze spod skrzydeł Googla - to oczywistym było że ta funkcja w telefonie za 500 pln będzie. Od kiedy Moto jest marką Lenovo nic nie jest pewne. Kupiłem mamie Motorola Moto C Plus za podobne pieniądze i okazało się, że tam tej funkcji nie ma :( Mało tego to guano już trzeci raz na reklamacji jest (brawo Lenovo, wy to umiecie...).

 

PS. Motorola Moto C Plus nie ma Proximity Sensor. Kolejne ukłony w stronę Lenovo... :kupa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci tak, seria C jak i niektóre modele E są z mojego punktu widzenia produkowane w innej fabryce oraz projektowane przez całkiem innych ludzi. Bliżej im do chińskich tanich marek. Skądś w końcu bierze się cena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę nie chciałem przytaczać tego przykładu ale taki Xiaomi potrafi zrobić nierozpadający się telefon za 500 pln ;-)

 

A znasz może inne marki posiadające podobne rozwiązanie do Moto Display? Jest Samsung ze swoim Alays On Display, ale to nie ta liga cenowa. W sensie żeby telefon za +- 500 PLN DYSKRETNIE informował o godzinie i powiadomieniach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam, nigdy nie zwracałem uwagi na tą funkcjonalność. Do 500zł masz Moto G6 Play, moja żona korzysta i jest ok. Są tam jeszcze jakieś gesty do latarki i aparatu.

Pewnie w tych pieniądzach znajdziesz coś lepszego ale może nie mieć tej opcji.

 

Albo po prostu Moto One, będzie wydajniejsza od G6 Play.

Edytowane przez zakk87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholibka zapomniałem o Moto One... To faktycznie dobry produkt i chyba nic lepszego na lata i z tą funkcją nie będzie :thumbup:

 

Dzięki za tą propozycję :)

Edytowane przez Morrowind

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...