Skocz do zawartości
grzesiek045

Źródło dźwięku na telewizorze

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym się zapytać, jak mogę zmienić źródło dźwięku na komputerze. Mam podłączonego go do monitora przez display port, jednak chciałbym mieć dźwięk z głośników zewnętrznych. Głośniki mam podłączone do komputera, jednak nie mam możliwości ich wybrania jako źródło dźwięku oraz w opcjach ,,dźwięk,, w panelu sterowania, głośniki są wyświetlane jako w ogóle odłączone. Pozdrawiam

Edytowane przez grzesiek045

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karta graficzna NVIDIA? Jeśli tak, to zobacz w panelu karty, w ustawieniach audio, czy nie idzie dźwięk przez grafikę. Jeśli tak, to w nazwie źródła powinieneś mieć swój monitor. Wybierz wyłącz dźwięk i zobacz czy teraz będziesz mógł wybrać swoje głośniki w panelu systemowym. U mnie po każdym ponownym uruchomieniu przełącza się dźwięk na tv i nie wiem jak to zmienić. Jeśli grafika AMD to nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy kartach AMD jest tak samo chyba, prawoklik na dzwięki, odtwarzanie i tam wybierasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@theza dziękuję! działa jak należy :) może u Ciebie jest problem w tym, że masz złe domyślne źródło dźwięku ustawione. To jedyne, co mi przychodzi do głowy. Dziękuję za pomoc raz jeszcze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wybrane prawidłowe źródło. Już z tym nie walczę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...