Skocz do zawartości
xMarianOx

Monitor 144hz lub 240 do 1.5k

Rekomendowane odpowiedzi

Cześ.

Chciałbym kupić lepszy monitor, gram głównie w CS:GO. Chciałbym wydać do 1000zł, ale z tego co trochę poczytałem to jednak do 1500zł jest optymalnie. I teraz tak; z 144hz wywnioskowałem ze AOC 24G2U jest kozakiem bo ma IPS i jest tani, tylko ze go nie w polskich sklepach, jestem w stanie go zamówić z amazona. Jeszcze mi na myśl przyszło, że są 240hz no i jest taki AOC AGON AG251FZ za 1400 tylko ze z TN. No i jak to teraz jest, co lepiej kupić, bo rozumiem, ż jeżeli mi nie obsłuży w jakimś momencie 240hz to się przełącza w 144? Więc pytanie czy warto dokładać 400zł na 240hz z tą matrycą? Czy ma to też jakieś znaczenie na oczy na widzenie/pogarszanie wzroku?

Komputer jaki będzie to prawdopodobnie ryzen 3600 z kartą 1060 6gb, i pewnie 2x8gb ram. Wiec w csie tam spokojnie będzie 300+ fps.

Edit. Wazne zeby była regulacja góra dół, najlepiej zeby nie był zakrzywiany

Edytowane przez xMarianOx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co mi wiadomo to w CS:GO się gra niby z wyłączonym free sync przy tej karcie wątpię żebyś miał stabilne 300fps chyba że grasz jak e sportowcy nie wiem nawet już na jakie rozdzielczości 144 hz wystarczy nie dość że znajdziesz w tej cenie msi optix który jest w swojej cenie jest bardzo dobry bo tańsze 144 hz zazwyczaj mają nierówne podświetlenie itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem się na dell Alienware AW2518HF, petarda, jak z powrotem patrze na stary monitor LG E2242 to oczy bolą :D Jedyny minus to ze biurko mam krotkiej dlugosci i monitor jest taki odstający i mam go dosc blisko oczu.

do zamkniecia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...