Skocz do zawartości
MrLukaszo

Głośniki do 300 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mógłby ktoś polecić głośniki do 300zł? Max 350 zł. Nie chcę wydawać jakiejś horrendalnej kwoty na głośniki, nie jestem audiofilem, ale lubię posłuchać przyjemnie grającej muzyki, więc myślę, że 300zł to idealna kwota. Interesują mnie jedynie zestawy 2.0, bez subwoofera, zależy mi najbardziej na jakości dźwięku. Wiem, że tematów identycznych do tego co mój jest od groma, ale rynek się zmienia, ceny się zmieniają i wolę opinię kogoś, kto się na tym zna.

Jakieś propozycje?

Myślę nad Edifier R1010BT a Fenda R30BT.

Edytowane przez MrLukaszo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może fenda r30bt Tobie spasuje https://www.audiofanatyk.pl/polecane-glosniki-komputerowe-2-0-2-1-5-1/ albo jakieś inne w tej listy.

 

Mi na 2.0 r1280t/r1600tIII/fenda r30bt/r50 brakowało niskiego basu i spróbowałem fc-330/mc-2110 i jest dużo lepiej jeśli chodzi o niskie tony, reszta pasma porównywalna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może fenda r30bt Tobie spasuje https://www.audiofanatyk.pl/polecane-glosniki-komputerowe-2-0-2-1-5-1/ albo jakieś inne w tej listy.

 

Mi na 2.0 r1280t/r1600tIII/fenda r30bt/r50 brakowało niskiego basu i spróbowałem fc-330/mc-2110 i jest dużo lepiej jeśli chodzi o niskie tony, reszta pasma porównywalna.

No to jakiś zestaw 2.1? Tylko nie od Modecom'a jeśli jest taka opcja, bo ta firma kojarzy mi się ze słabej jakości sprzętem, szczególnie przez stary zasilacz w komputerze.

Najlepiej jakieś Logitechy jeśli są do tej ceny, lecz nadal preferuję te 2.0.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To bierz fendy 30bt, najlepsze pod wzgledem cena/jakosc, w tej cenie nic lepszego nie znajdziesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...