Skocz do zawartości
DevilQpaczi

hyperx cloud alpha vs core

Rekomendowane odpowiedzi

Siema!

Złożyłem sobie od podstaw nowy zestaw, wszystkie starocie wyprzedałem 3 lata temu przed studiami (trochę żałuję niektórych) i teraz brakuje kilku peryferiów. Na razie sam pc z monitorem i klawiaturą obciążył budżet i na razie stać mnie na słchawki tylko :lol2: I szukam czegoś do 300 zł, wcześniej miałem akg k240 studi + zalman zm mic1 podpięty pod audiotraka prodigy cube BE. Z chęcią bym złożył znów taki zestaw, ale jak widzę ceny tego mikorofnu po 50 zł lub 30 + dostawa 20 to... audiotrak też blisko 370 kosztuje, wcześniej poniżej 300 stał. Więc myślę nad jakiś fajnym headsetem i w sumie jedynie co mnie interesuje to cloud core i alpha, chhyba że w cenie do 300 macie inne propozycje, na razie integra później pod dragonfly black lub jak się zdecyduje to pod audiotraka podepnę. Dodam, że stojący mikrofon nie wchodzi grę, jedynie coś w stylu zm mic1 z jakimiś słuchawkami, żebym się w 300 zamknął. Ale na razie ktoś może mi coś więcej powiedzieć o tych cloudach? W sensie czy są duże różnice między nimi oprócz kabla i które mają "lepszy dźwięk". Ogólnie lubię studyjne brzmienia i analityczne i detaliczne, ale może mi się odmieni ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Link coś nie działa, a co do alph, praktycznie każde mają problem z syczeniem czy coś w te gusta przez splitter w pilocie, bo idzie jedna masa tylko i zakłócenia. A jakieś inne propozycje? CoolerMaster mh751 spr i raczej ich dźwięk mi nie podpasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każde maja problem? Pierwsze słyszę. Słuchawki od razu z mikrofonem? Trudno o fajnie z konkrencji.

Broń boże jakieś Razery kupować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co czytam to w opiniach itp piszą o tym syczeniu i to w kilku sklepach, i najlepiej bym kupił akg i zalmana, ale wiem, że bez takiego audiotraka tego nie wysteruje a mikro będzie cichy i mało wyraźny. Wstępnie zamówiłem cloud core, jak nie podpasuje pójdę i oddam i wezmę alphy albo będę szukać dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mikro będzie na podobnym poziomie lub lepszy, jedyny mankament to mocowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem Cloud Core, po kilku h słuchania muzyki, na razie mało grania stwierdzam, że są super i starczą i dosyć wygodne, z tego co pamiętam to zestaw cube BE + AKG k240 studio dużo się nie różnił, no scena większa w akg bardziej napowietrzona, ale były półotwarte a te zamknięte, ale nie narzekam, jak za 250 ziko z mikro, który nwm czemu mówią, że jest słaby, bo na pewno lepszy niż zalman zm mic1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...