Skocz do zawartości
AdamS901

Wymiana karty

Rekomendowane odpowiedzi

Mam rx 580 8gb xfx, i potrzebuje ją wymienić na cos innego bo nie wytrzymuje głosności jaką ta karta robi podczas grania, tym bardziej gram na głośnikac, moge doplacić max 100/150zł nie więcej,(chyba że zaproponujecie cos fajnego to wtedy dozbieram) zastanawiałem się nad 1060 6gb używaną, chodzi w podobnej cenie do uzywanego rx 580.

Moje wymagania:

-karta bardzo cicha

-Fajnie będzie wyglądać w przeszklonej obudowie (jakieś ledziki)

 

Dołoże że karta nie musi być lepsza od mojej, może być w podobnych wynikach

 

A i próbowałem robić UV ale nie rozumiem tego totalnie i nie chce sie w to bawić

 

jeszcze jak byscie mogli podac dokladny model bo kazdy sie rozni

Edytowane przez AdamS901

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UV to jedno. Ma to zmniejszyć pobór energii i tym samym zmniejszyć temperaturę. Do tego jeszcze powinieneś ustawić krzywą wentylatorów, co jest jeszcze łatwiejsze niż UV. Kartę którą posiadasz to jest nowa ze sklepu? Kiepsko byś wyszedł jakbyś sprzedał i później kupił używaną koparkę. Podaj resztę PC + obudowa to wypowiemy się czy warto dołożyć do na przykład Gigabyte GTX 1660 SUPER OC GAMING za 1100 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UV to jedno. Ma to zmniejszyć pobór energii i tym samym zmniejszyć temperaturę. Do tego jeszcze powinieneś ustawić krzywą wentylatorów, co jest jeszcze łatwiejsze niż UV. Kartę którą posiadasz to jest nowa ze sklepu? Kiepsko byś wyszedł jakbyś sprzedał i później kupił używaną koparkę. Podaj resztę PC + obudowa to wypowiemy się czy warto dołożyć do na przykład Gigabyte GTX 1660 SUPER OC GAMING za 1100 zł.

 

 

eh moze zacznijmy od tego ze nie mam zamiaru pakowac w to 500zl tylko dlatego ze ma byc ciszej

tak jak napisalem najlepiej max 100/150zl doplaty

Po drugie nie narzekam na osiagi tej karty to nie potrzebuje lepszej

Wiec tak

-proc i7 4770

-ram 8+4gb 1600mhz

-zasilacz silentiumpc vero l2 500w

-sama obudowa silentiumpc Armis AR5 TG + 3 wentylatory Silentiumpc corona rgb 120mm

 

a i karta ma rok, dokladnie kupiona w styczniu 2019 roku

Edytowane przez AdamS901

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rób jak uważasz. Do twojego zestawu nawet warto dać wydajniejszy gtx 1660 super. Jak nie to poluj na używki 1060 / 1660. Recenzji jest pełno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...