Skocz do zawartości
Jaycob

Nowy laptop do 2500 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Szukam lapka dla matki. Wymagania?

 

- 15 cali - matowy ekran.

- SSD na Windows 10, Firefoxa, Word. Także myślę, że 120GB powinno wystarczyć.

- 8 GB ramu, bo dużo zakładek otwiera.

- Napęd optyczny nie koniecznie

- Głównie do domu, ale też żeby był jak najlżejszy/mobilny ?

 

Jeśli chodzi o designe to podoba jej się Huawei MateBook D i ten też by chciała, ale ja jakoś zwątpiłem i postawił bym na solidniejszą firmę jak Dell? Inspiron? Albo HP 15 Ryzen 5-3500?

 

A i musi być z X-komu, bo tam będę robił wymianę.

 

Z góry dzięki za sugestie.

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mógłbym polecić Acer Swift 3 gdyby nie miał świecącej matrycy... Bardzo fajny laptop dla kobiety i spełnia w/w wymagania. Jest wątek na forum, gdzie Xkom na swoim koncie oferuje członkom tego forum zniżki indywidualne - napisz tam, odpiszą Ci PW z ofertą, może akurat coś dostaniesz, niech handlowcy się martwią żeby coś zaproponować :). Być może też trafisz na fajną promocję i do 2500 uda się coś okazyjnie dostać z wyższej półki. Co do producentów, to jest w zasadzie tak, że "egzotyczne" firmy szybko na tym rynku padają, a nawet największym producentom zdarzają się modele-wpadki. Dlatego też ja uważam, że nie ma złych firm, są tylko złe (nieudane) modele :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest ten sam model co podałem wyżej tylko, że niebieski. Bardziej mi pasuje cenowo niż w/w Acer za prawie 3tys.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HP z tego co widzę są w promocji po 2500 zł z jakimiś dodatkami https://promocje.x-kom.pl/tydzien-laptopow-15?sortowanie=popularity

I to z tym nowszym procesorem HP Pavilion 15 i5-1035G1/8GB/256/Win10 Silver pewnie szybszym. Nie wiem czemu nikt nie napisał o tej promocji. Nie siedzę w laptopach, ale ceny wydają się bardzo dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Zamykać można, tylko nie skazywać prawomocnie. O 0,8%, może mniej (wojna cenowa marketów). Do góry pójdzie po uwolnieniu cen prądu, nie wiadomo o ile bo to zmienny rynek ale i tam ceny się raczej normują/spadają.  
    • Na początku po 4 godzinkach gdzieś miałem spotkanie z gryfem, ale musiałem spierdzielić, za mocny był dla mnie i ziomków. Pograłem teraz i znowu go spotkałem i wskoczyłem na niego i odleciał z 300 metrów dalej 😅Wylądował pikując w dół, zostało mu dalej półtora paska i by leżał, ale skubaniec uciekł
    • RX 6700 XT do  ryzena 5 2600.  Mocny strzał w stopę? za pół roku kupię jakiś lepszy procek( najniższa krajowa here )   Do tego psu XPG Pylon 650W Udzwignie?
    • Oj tak, oj tam, nie wiem co zmywakowi znowu się wylało dla zdobycia oglądalności, ale brytyjskie szkoły dobre są....problem w tym, że nie wszystkie  UK to kraj z dużym rozwarstwieniem społecznym i to będzie widoczne także i w szkolnictwie.  Jeżeli się mieszka w tzw councilówce (osiedle domów socjalnych, posiadanych przez lokalne władze i wynajmowanych długoterminowo lokatorom z niskimi dochodami poniżej wartości czynszów komercyjnych) i daje dzieciaka do szkoły w councilówce, a do tego zaniedbuje go tak samo, jak zaniedbują swoje g*****niaki councilowi obywatele, to rzeczywiście, w przyszłości takie dziecko wyrośnie najprawdopodobniej na kolejnego councilowego obywatela z aspiracjami co najwyżej na poziomie bycia lokalnym przedstawicielem firmy farmaceutycznej sprzedającej znieczulające życiowo specyfiki    Dziecko zadbane, wychowane będzie mogło dużo osiągnąć. Prawie wszystko, bo do wszystkiego to niestety trzeba wysłać dzieciaka do jakiegoś Eton College czy cóś. Tam może nie będzie już bardziej mądrzejsze, ale nabędzie kontaktów
    • Chyba Godzillę junior - trochę mała. Ta "losowość" jest świetna w tej grze. Walczyłem ze smokiem i zaraz podleciał gryf i nawzajem się naparzali. Oczywiście wykorzystałem sytuację i pojąłem walkę z dwoma przeciwnikami. Albo jechałem bryczką i gryf wleciał w nią i rozwalił na strzępy czy cyklop, który wpadł do miasta. Dużo takich podobnych akcji jest w tej grze. Nawet jeśli są to tylko skrypty, to nie widziałem czegoś podobnego w innych grach.   Dialogi jeszcze by przeszły, ale nazwy przedmiotów i umiejętności wolałbym mieć oryginalne. Może wyglądają takie akcje śmiesznie i jak był bug, ale dla mnie właśnie czyni tę grę wyjątkową. Lubię to.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...