Skocz do zawartości
Camis

Covid-19 - Pandemia

Czy przed wakacjami zaszczepisz się szczepionką na Covid-19?:  

571 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy przed wakacjami zaszczepisz się szczepionką na Covid-19?:

    • Tak - obojętnie którą
      103
    • Tak - szczepionką mRNA
      89
    • Tak - szczepionką wektorową na adenowirusie (AstraZeneca)
      10
    • Nie
      310
    • Nie wiem / nie mam zdania
      59


Rekomendowane odpowiedzi

Miało być bez polityki ale mam takie pytanko czy w kwestii izolacji itp. wprowadzonych ograniczeń to nie władza powinna być przykładem przestrzegania prawa ? No a wiadomo co u nas sobie władza robi z prawem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do wszystkich Polaków czy wierzycie że wirus Covid-19 w lecie przy wysokich temperaturach ustąpi i jesienią nie powróci a w 2021 nie będzie śladu po Covid-19. :E

Kolega twierdził tak,ale dzisiaj przy "rozmowie" powiedział,że to jest obalone :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To praktycznie każdy mi o tym mówi,ale to nie jest temat na ten wątek.

Niby nie ale ja tez o coś zapytam...

 

Jak tam z tą użytkowniczką Ci poszło lub idzie? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam z tą użytkowniczką Ci poszło lub idzie? :D

Nie odpowiedziała i tyle było z tego.

 

I szczerze mi nie zależy,bo już rozmawiam z taką jedną dziewczyną,ale to inną drogą komunikacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie odpowiedziała i tyle było z tego.

Iphona nie miała i zapowiadała się dobrze...słabo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Iphona nie miała i zapowiadała się dobrze...słabo...

Tego kwiatu jest pół światu,normalnie :E

Chyba swoje cytaty usunę,bo jeszcze wejdą tu dziewczyny z Iphonami i będą miały ból zada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego kwiatu jest pół światu,normalnie :E

Chyba swoje cytaty usunę,bo jeszcze wejdą tu dziewczyny z Iphonami i będą miały ból zada

No jest...masz jeszcze czas...młody jesteś i piękny jak to się mówi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jest...masz jeszcze czas...młody jesteś i piękny jak to się mówi :D

Może taki piękny nie jestem,ale dzięki :D

Niby mam całkiem sporo czasu,zobaczy się w przyszłości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
' date='07 Kwiecień 2020 - 14:55' timestamp='1586267710' post='15860268']

Ja się zastanawiam. Jak nie wprowadzą obowiązkowych masek, jak nie otworzą lasów, to wrócę do dojazdów do biura.

Na dłuższą metę praca w domu jest męcząca fizycznie i psychicznie. Siedzisz na tyłku na tym samym miejscu zmieniając jedynie komputer na laptopa.

 

Na dojazdach niby straci się z godzinę dziennie ale zawsze to jakiś ruch (2x niecałe 10km rowerem) i zmiana otoczenia (praca to praca, dom to dom, a nie wymieszane).

 

A ja tam jestem przeszczęśliwy. Siedzenie na tym samym tyłku, tylko w biurze, słuchając pierd... współpracowników - jest jeszcze gorsze :E a tak robię swoje w spokoju - wygodny fotel, duże biurko, dobry monitor, fajna muzyka z fajnych głośników. Nie muszę chodzić do zaszczanej wspólnej ubikacji, a jak chcę coś zjeść, to mam pełną lodówkę w kuchni. Marzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed tą całą pandemią PP działała należycie,11 marca zamawiałem sobie AiO do kompa,12 marca po południu miałem sms-a,że paczka do odbioru.

Też to zauważyłem, że się poprawili. Wysyłałem w tamtym tygodniu polecony, to doszedł w niecałe dwa dni, gdzie przed tą "epidemią" szedł nieraz nawet tydzień. :)

Edytowane przez ShadowMan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też to zauważyłem, że się poprawili. Wysyłałem w tamtym tygodniu polecony, to doszedł w niecałe dwa dni, gdzie przed tą "epidemią" szedł nieraz nawet tydzień. :)

Skoro teraz są poślizgi,to czarno widzę przeprowadzenie wyborów korespodencyjnych i ich obsługę przez PP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PP musiała się poprawić przez podpisanie dużego kontraktu z Amazonem, Amazon ich testował. Jak PP będzie robiła podobne akcje to Amazon szybko z nich zrezygnuje, a Amazon to miała być ostatnia kroplówka dla PP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro teraz są poślizgi,to czarno widzę przeprowadzenie wyborów korespodencyjnych i ich obsługę przez PP.

Kolego, ty czytasz co tu piszemy? Właśnie nie ma żadnych poślizgów, jest wręcz przeciwnie, działają ekspresowo w porównaniu z tym co było przed tą "epidemią". ;)

 

To samo jest z paczkomatami InPost. Towar zamówiony w piątek wieczorem, wysłany w sobotę, a wczoraj był już w paczkomacie odbiorczym. :)

Edytowane przez ShadowMan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego, ty czytasz co tu piszemy? Właśnie nie ma żadnych poślizgów, jest wręcz przeciwnie, działają ekspresowo w porównaniu z tym co było przed tą "epidemią". ;)

Aha,ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego, ty czytasz co tu piszemy? Właśnie nie ma żadnych poślizgów, jest wręcz przeciwnie, działają ekspresowo w porównaniu z tym co było przed tą "epidemią". ;)

 

To samo jest z paczkomatami InPost. Towar zamówiony w piątek wieczorem, wysłany w sobotę, a wczoraj był już w paczkomacie odbiorczym. :)

Uogólniasz a w rożnych rejonach Polski może być różnie...

 

Ty jesteś z Wrocka,Splendor z Pomorza a ja z Lubelskiego

 

Ale w przypadku Splendora nie mamy pewności jak to jest bo nie ma numeru przesyłki

Edytowane przez Killer85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sąsiedzi mają imprezę na ogrodzie. Przyjechała bliska rodzina, siedzą przy stole i coś jedzą, rozmawiają. Ciekawi mnie ile osób twierdzących, że obostrzenia są niekonstytucyjne by teraz sięgnęło po telefon i zadzwoniło na policję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ile minutach od Twojego fona przyjechali policjanci?

Nie ma zakazu spotkań dla rodzin, są jedynie rekomendację.

 

Sam pisałeś, że teściowa do ciebie przychodzi i siostra żony

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W najbliższy weekend słoiki i tak rozjadą się z Warszawy i rozprowadzą zarazę po całej Polsce.

Tam podobno tłumy codziennie są na ulicach i nikt się nie przejmuje.

Edytowane przez michasm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was lub z Waszych znajomych uciekł z home office do pracy w biurze, żeby odpocząć? :D

Słyszałem, że u nas w firmie rozważali blokadę kart wejściowych pracowników, bo podobno były nielegalne zgromadzenia na open space :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Policjanci grillowali nad jeziorem. Dostali mandaty, mają postępowania dyscyplinarne. "Kary będą surowe"

 

Nad poznańską Maltą ośmiu policjantów z drogówki urządziło sobie grilla. Zostali ukarani mandatami, a czeka ich jeszcze postępowanie dyscyplinarne. - Kary będą surowe - zapowiada rzecznik wielkopolskiej policji.

 

Link: https://tvn24.pl/poznan/koronawirus-w-polsce-poznan-policjanci-grillowali-nad-jeziorem-dostali-mandaty-maja-postepowania-dyscyplinarne-4546676?fbclid=IwAR3X-_jD3IEGL8q83ncahpBc5c9ww9wWbEWitQ90QuBIkIAh5K8d7ja19wo

 

:lol2: :lol2: :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Z Archiwum X Sezon 1 Epizod 8 tytuł Lód :banan:

 

Fajny serial :E Warto sobie przypomnieć.

 

Za dzieciaka/nastolatka nie widziałem nigdy całości. Od jakiegoś roku nadrabiam i jestem na końcówce sezonu 19. Gdyby oglądać ciągiem to masakra, bo idzie się zanudzić w paru momentach i bez Foxa to raczej zjazd w dół ale da radę oglądać jak jest się fanem serii.

 

Nie wiem jak u was ale u mnie ewidentnie już wylało beneficjentów 500+ na miasto. Brakuje tylko by ktoś grilla odpalił na działce obok :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lipa, zrobiło się ciepło i mas ludzi na ulicach Wrocławia, w sklepach tłumy a po świętach będzie dramat. To smutne że tylu ludzi nie ma wyobraźni - będą Włochy 2.0 :(.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lipa zrobiło się ciepło i mas ludzi na ulicach Wrocławia, w sklepach tłumy po świętach będzie dramat. To smutne że tylu ludzi nie ma wyobraźni :(.

U mnie podobnie ale duży odsetek ludzi to osoby starsze dla, których jakby wirus nie istniał... A to oni są najbardziej narażeni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według Ministerstwa Zdrowia dzisiaj wykryli tylko 253 przypadki, za to zmarły 22 osoby. Trochę to dziwne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego, ty czytasz co tu piszemy? Właśnie nie ma żadnych poślizgów, jest wręcz przeciwnie, działają ekspresowo w porównaniu z tym co było przed tą "epidemią". ;)

 

To samo jest z paczkomatami InPost. Towar zamówiony w piątek wieczorem, wysłany w sobotę, a wczoraj był już w paczkomacie odbiorczym. :)

 

Gdzie można teraz kupić nowego PC'ta lub części?

 

Bez wychodzenia z domu oczywiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Trudne się wylosowało... Monitorów z tunerem jest jak na lekartwo a szybszych niz 60hz tym bardziej. Nie ma mowy też o oledzie ani miniledzie z tunerem chyba że chodzi o telewizor to już prędzej coś znajdziesz.  Nie podałeś specyfikacji swojego komputera to też niezbyt można powiedzieć czy poradzi sobie z monitorem 4k np. (Samsung monitor m7 i m8) mają smart tv ale tunera już nie mają... Dodatkowo są na matrycy VA co nie każdemu może przypaść do gustu. Najlepszym rozwiązaniem będzie kupno możliwie najlepszego monitora na miniledzie/oled (jeżeli nadal mówimy o budżecie 4000zł) i jakiegoś smartboxa (googletv) z tunerem i podłączenie go do monitora poprzez HDMI.
    • Witam Proszę o ocenę zestawu do grania w 1440p i ewentualne propozycje zmian, chciałabym żeby wszystko zamknęło się w 7tys. Preferuję połączenie Intel/Nvidia, najlepiej jak najmniej RGB, dyski już posiadam (2 SSD Sata). Procesor i5 14600KF Karta Gigabyte GeForce RTX 4070 Super Windforce OC 12GB Płyta główna MSI B760 Gaming Plus WIFI lub MSI MAG B760 Tomahawk WIFI (wcześniej rozważałam również Gigabyte B760 Gaming X AX) Zasilacz Seasonic Focus GX - 750W Lexar Ares RGB 32GB 6400MHz CL32 Obudowa Genesis Irid 505F Z chłodzeniem mam problem, ponieważ chciałam zakupić Deepcool'a AK620, jednak nie jest dostępny w sklepie komputronika (sklep wybrałam ze względu możliwości odbioru komputera w moim mieście). Niestety ten ma dość ograniczony wybór chłodzeń. Tak samo jak widać mocno zastanawiam się nad płytą główną, jestem otwarta na propozycje.
    • https://www.rtings.com/monitor/learn/research/vrr-flicker  
    • Ja czego nie rozumiem? No ja rozumiem jaka jest różnica pomiędzy odbiornikiem prądu a generatorem. Z tego co widzę hybrydy się zgłasza. Czy Ci się to podoba czy nie. To nie jest offgrid.  Tak samo jak magazyn energii. Mimo iż ludzie używają je wewnątrz domu, to muszą być zgłaszane.  To że chińczyk mówi, że falownik nie wysyła nadmiaru energii poza sieć nie ma żadnego znaczenia jeśli podepniesz to do sieci.  Czy na rondo nie ma liczników? Na enmasz umowy tam z energetyka? Nie da się zamontować normalnej instalacji? Co powiedział Ci dostawca prądu? Jeśli sąsiada z działki wywali choćby radio na drugi tydzień po montażu Twojego lewego PV, to spodziewaj się problemów.  Jak udowodnił aż że Twój chiński szajs jest przekozak wówczas? Będziesz miał na to jakieś papiery?  Ze specyfiki pracy jaką oczekujesz. Ta sama zasada działania Cię interesuje. Będziesz szukał paneli gruntowych? A czym różnią się takie od paneli dachowych albo balkonowych? Zestaw balkonowy to jest to co szukać powinieneś. Bo zestawów RODo nie robi a raczej?  Zacznijmy od tego, że zacząłeś od złej strony, bo zamiast falownika i budowania hybrydy, podpina się takie rzeczy prosto w panele. Pompa na prąd stały o szerokim napięciu działania pyrka sobie jak ma napięcie i tyle. 
    • 40 powinno na górkę styknąć. I to na luzie jako dodatkowe.  Ewentualnie powinieneś pomyśleć nad jakimiś listwami przypodlogowymi z systemem dowolnego dodawania gniazdek.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...