Skocz do zawartości
Camis

Covid-19 - Pandemia

Czy przed wakacjami zaszczepisz się szczepionką na Covid-19?:  

571 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy przed wakacjami zaszczepisz się szczepionką na Covid-19?:

    • Tak - obojętnie którą
      103
    • Tak - szczepionką mRNA
      89
    • Tak - szczepionką wektorową na adenowirusie (AstraZeneca)
      10
    • Nie
      310
    • Nie wiem / nie mam zdania
      59


Rekomendowane odpowiedzi

We Francji ponad 3 tys zarażeń, a mimo to w weekend sobie wybory organizują. :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Do tego taki komentarz w filmiku:

 

NWO pełnym ryjem. Jakiś czas temu rząd światowy ogłosił że czas na depopulację i proszę. Nie dajcie się złapać na testy To są Łapanki jak za starych czasów. Zdrowych ludzi zbierają z ulicy na całym świcie i w Szpitalach są mordowani. Ludzie są zabijani, wirus to pretekst!

 

I mamy co mamy! PANIKA!!!

 

Swoją drogą co gość chce osiągnąć tym? Zamkną, to zamkną, uciekać mamy, czy co?

Edytowane przez avn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We Francji ponad 3 tys zarażeń, a mimo to w weekend sobie wybory organizują. :lol2:

U nas do maja będzie więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do maja masz 2 miesiące. Francuzi maja to co mają w dwa tygodnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nas do maja będzie więcej.

Wątpię. I chociaż jeszcze kilka dni temu pojawiały się głosy z obu stron politycznych, że wyborów nie trzeba przekładać, to stawiam dolary przeciwko orzechom, że jeśli do maja to się nie uspokoi, to wybory przełożą.

Edytowane przez ShadowMan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przychodzą do mnie klienci i mówią że gry im lagują. To oczywiste że jak tyle luda rzuciło się na gry online to serwery mogą nie wyrabiać.

 

Raczej to że ISPki nie wyrabiają jak do frakfurtu czy amsterdamu nie miałem problemu rozwinąć pełnej mocy to teraz idzie jak po gruzie i w najlepszym razie mam 70% łącza.

 

Na steamie żadnego szaleństwa nie widać:

mtvSRu2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki komentarz do zamknięcia Polski :)

 

Edytowane przez xtn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już tam lekarze z Chin przylecieli.

 

I 30 ton zapasów medycznych taka pomoc a UE co pomogła?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To raczej dopiero początek wsparcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 tygodnie wszyscy w domu kto ma odchorowac to odchoruje i spokój tylko co potem. Jeżeli nasi sąsiedzi nie wprowadZą podobnych kroków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamknąć kościoły na 14 dni tak jak szkoły .... i nie ma co się cackać ,pomodlić można się w zaciszu domowym jak ktoś ma taką potrzebę

 

Ale tu chodzi a kasiore z tacy....faceci w czerni się posrają bez dopływu gotówki. Religia to tylko tło dla tego interesu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UE powinna od razu zamknąć granice. Ale to przecież niedemokratyczne.

 

Zalecają, aby nie wychodzić z domu i ograniczyć zakupy. Tydzień bez wizyty w sklepie dla mnie byłby dużym wyzwaniem. Zajrzałem do osiedlowego. Zabrakło kurczaka, towaru nieco mniej, a najbardziej przerzedzone półki z nabiałem. Ciekawe, czy jutro będzie szturm emerytów jak co sobotę, czy ludziom wystarczą zgromadzone wcześniej zapasy z supermarketów.

 

Nas wysłano na przymusową pracę zdalną. Co więcej, na spotkaniach mamy mieć włączone kamerki. To ingerencja w naszą prywatność. Ja jednak idę do biura. Kilka osób zadeklarowało, że też przyjdą. Wszystkich nas do domu nie wygonią.

 

Odnośnie foliowych rękawiczek, to ściema. Podrą się np. przy naklejaniu ceny. Wystarczy zachować podstawowe zasady higieny, czyli nie dotykać ust, umyć dłonie po powrocie, etc. Jak się boicie, to weźcie własne rękawiczki z materiału.

Edytowane przez WebCM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uzależnienia się leczy. ;)

 

To się lecz, jak jesteś uzależniony. :thumbup:

Edytowane przez Doamdor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a sklep z winami w Galerii handlowej podpada pod spożywke? :hmm::E

 

Jak najbardziej, środki" "dezynfekujące" zalecane w każdej ilościszczerbaty.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Typ z tuby chyba miał racje, ja również dostałem informacje że wojsko przygotowuje się do jakiejś akcji w poniedziałek, podobno w Toruniu godzinę temu widziano przemieszczających się kilka ciężarówek wojskowych z armatkami do odkażania ulic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

Tako rzecze "partyjny beton"...

Na szczęście nawet starsi ludzie nie są w tych sprawach aż tak głupi. Moja babka lat 90 dzisiaj mi zapowiedziała, że od teraz ogląda msze w telewizji i nigdzie się nie wychyla. Swoją drogą chciałbym mieć takie nastawienie w jej wieku, bo jak sobie siebie wyobrażę w wieku 90 lat, to pewnie bym błagał o śmierć, a jej życie miłe i nawet do kościoła nie pójdzie ;)

Na zakupy też sama nie pójdzie, wysłała wnusia (i bardzo dobrze, nie ma nigdzie wychodzić) i dostałem listę zakupów.

Chciała między innymi 4 makarony, udało się, chociaż 15 minut później już bym nie kupił: https://zapodaj.net/0b93f75aeac39.jpg.html

Zupki chińskie mi się nie widziały i miałem dobrą wymówkę, bo było tylko kilka turbo pikantnych https://zapodaj.net/df14cc7e9d1d1.jpg.html

Jajek "L" niestety nie było https://zapodaj.net/f3fc879b30003.jpg.html

Papier był, ale jednak to nie jest normalny widok https://zapodaj.net/c90d9f72ffea9.jpg.html

W ogóle przy kasie co druga osoba miała srajtaśmę, to już jest posrane, na co im to? Pierwszym objawem koronavivusa jest biegunka? :hmm:

Co druga osoba w rękawiczkach, całkiem sporo osób w maseczkach. Generalnie robiłem fotki tylko tego co chciała babuszka, no i nie mogłem się powstrzymać przed zrobieniem fotki regału z papierem :E Oprócz tego sporo innych regałów też wyczyszczonych, wózki pełne zasuwały na parking, jeden do połowy wypchany papierem :E Sam już sobie zrobiłem zakupy na ~2 tygodnie, kobieta jeszcze nie wróciła z zakupów, więc podejrzewam, że starczy mi do nowego roku. Teraz do końcu przymusowego urlopu nie wychodzę, z tej okazji kupiłem sobie 4,9l Advocata i liczę, że do 25 marca sytuacja w Polsce się troszkę uspokoi. Do tego czasu będę spędzać czas z rodziną, jeździć na rowerze po wsiach, coby nie mieć kontaktu z ludźmi, grać w Nioh 2 i popijać Advokacika, więc zapowiada się nuda, ale co zrobić jak trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Typ z tuby chyba miał racje, ja również dostałem informacje że wojsko przygotowuje się do jakiejś akcji w poniedziałek, podobno w Toruniu godzinę temu widziano przemieszczających się kilka ciężarówek wojskowych z armatkami do odkażania ulic.

 

Ja widziałem zielone ludziki przed blokiem, mam się bać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja widziałem zielone ludziki przed blokiem, mam się bać?

W koszarach w Poznaniu jest mobilizacja. Coś się dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tydzień bez wizyty w sklepie dla mnie byłby dużym wyzwaniem.

:lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W koszarach w Poznaniu jest mobilizacja. Coś się dzieje.

 

Jest tez możliwość, że ściągają wojsko na granicę, mają być przejścia zamykane całkowicie poza kilkoma otwartymi z kontrolami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...