Skocz do zawartości
Camis

Covid-19 - Pandemia

Czy przed wakacjami zaszczepisz się szczepionką na Covid-19?:  

571 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy przed wakacjami zaszczepisz się szczepionką na Covid-19?:

    • Tak - obojętnie którą
      103
    • Tak - szczepionką mRNA
      89
    • Tak - szczepionką wektorową na adenowirusie (AstraZeneca)
      10
    • Nie
      310
    • Nie wiem / nie mam zdania
      59


Rekomendowane odpowiedzi

"Super Express": "Trzynastki" i "czternastki" - niezagrożone

 

Klik

 

To jest ku*wa dramat.

Edytowane przez blabla123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pewnie ta 'maszyna' się dopiero rozpędza. Chyba trzeba dzwonić po L4, niestety. Powstrzymuje mnie tylko, że nie lubię ściemniać i nie wiem co naściemniać, żeby ugrać fajne l4. :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pewnie ta 'maszyna' się dopiero rozpędza. Chyba trzeba dzwonić po L4, niestety. Powstrzymuje mnie tylko, że nie lubię ściemniać i nie wiem co naściemniać, żeby ugrać fajne l4. :lol2:

Nie da się dostać L4 za to, że masz duży kontakt z ludźmi i obawiasz się o stan swojego zdrowia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co wprowadzono dziś to jakby nie patrzeć ograniczanie naszej wolności, kwarantanna także (ja rozumiem, że w słusznym celu). Chodzi mi o to, że tego nie mozna wprowadzać ot tak

 

sobie, bez wprowadzenia stanu nadzwyczajnego.

 

Mój link

 

Podziękować trzeba za ten stan Polakom, którzy przywieźli to świństwo zza granicy, wiedząc, że na świecie panuje pandemia.

 

Nie da się dostać L4 za to, że masz duży kontakt z ludźmi i obawiasz się o stan swojego zdrowia ?

 

Tak to każdy mógłby iść na zwolnienie, z policją, wojskiem i lekarzami włącznie.

 

Ogólnie wydawało mi się, że czasy zaraz mamy już za sobą, że ludzie są wykształceni i kumaci. No niestety, jedni kłamią i fałszują rzeczywistość, inni to lekkoduchy, kolejni tragedii używają do polityki, a jeszcze inni się kłócą i zwalniają za mówienie prawdy z pracy. A wirus się cieszy.

Edytowane przez Áltair

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pewnie ta 'maszyna' się dopiero rozpędza. Chyba trzeba dzwonić po L4, niestety. Powstrzymuje mnie tylko, że nie lubię ściemniać i nie wiem co naściemniać, żeby ugrać fajne l4. :lol2:

Ty masz chociaż wybór, a popatrz na takich pracowników Amazona co pracują na śmieciówkach. Nawet jak koronawirus buszuje po magazynach to nie mają nic do gadania. No w sumie mają, ale jak nie przychodzą do pracy to nie ma pracy, nie ma pieniędzy, czeka tysiąc innych na twoje miejsce :kwasny: Takich firm jest w Polsce masa, masa ludzi pracuje na śmieciowych umowach, które mogą być zerwane praktycznie z dnia na dzień :kwasny:.

 

Niestety rypnie to wszystko i to grubo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się dostać L4 za to, że masz duży kontakt z ludźmi i obawiasz się o stan swojego zdrowia ?

 

Zależy od lekarza. Kilku od nas wzięło L4 i na hasło "pracuje w sklepie" dostali L4, a niektórzy odpowiadaja, że to nie jest powód.

 

Ty masz chociaż wybór, a popatrz na takich pracowników Amazona co pracują na śmieciówkach. Nawet jak koronawirus buszuje po magazynach to nie mają nic do gadania. No w sumie mają, ale jak nie przychodzą do pracy to nie ma pracy, nie ma pieniędzy, czeka tysiąc innych na twoje miejsce :kwasny: Takich firm jest w Polsce masa, masa ludzi pracuje na śmieciowych umowach, które mogą być zerwane praktycznie z dnia na dzień :kwasny:.

 

Niestety rypnie to wszystko i to grubo.

 

No tak, tu racja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podziękować trzeba za ten stan Polakom, którzy przywieźli to świństwo zza granicy, wiedząc, że na świecie panuje pandemia.

Altar bez przesady w unii jesteśmy już od wielu lat. Komuna się skończyła. Miliony polaków podróżuję po świecie, załatwia biznesy czy robi inne sprawy. To już nie tak jak kiedyś, że aby wyjechać za granicę to trzeba było być mega dobrze ustawionym gościem.

 

Na obecnym etapie to już Polska jest na tyle rozwinięta, że nawet Sebiksa i Karinę pracujących w biedronce stać raz do roku na wakacje w takich Włoszech.

 

A, że to wszystko było reklamowane jako zwykła grypka to wyszło jak wyszło :kwasny:

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up to wrzucałem w linku. ;)

 

Wiem, od Ciebie wziąłem ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Altar bez przesady w unii jesteśmy już od wielu lat. Komuna się skończyła. Miliony polaków podróżuję po świecie, załatwia biznesy czy robi inne sprawy. To już nie tak jak kiedyś, że aby wyjechać za granicę to trzeba było być mega dobrze ustawionym gościem.

 

Na obecnym etapie to już Polska jest na tyle rozwinięta, że nawet Sebiksa i Karinę pracujących w biedronce stać raz do roku na wakacje w takich Włoszech.

 

A, że to wszystko było reklamowane jako zwykła grypka to wyszło jak wyszło :kwasny:

 

No tak, ale mogli się wstrzymać z wyjazdami na 3 miesiące, wiedząc, co dzieje się na świecie i potróżować tylko w ważnych przypadkach, n[p. na leczenie, którego nie ma w Polsce.

 

Ty masz chociaż wybór, a popatrz na takich pracowników Amazona co pracują na śmieciówkach. Nawet jak koronawirus buszuje po magazynach to nie mają nic do gadania. No w sumie mają, ale jak nie przychodzą do pracy to nie ma pracy, nie ma pieniędzy, czeka tysiąc innych na twoje miejsce :kwasny: Takich firm jest w Polsce masa, masa ludzi pracuje na śmieciowych umowach, które mogą być zerwane praktycznie z dnia na dzień :kwasny:.

 

Niestety rypnie to wszystko i to grubo.

 

A czy przypadkiem na śmieciówkach jak idzie się na chorobowe, to nie dostaje się 70% pensji miesięcznie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale mogli się wstrzymać z wyjazdami na 3 miesiące, wiedząc, co dzieje się na świecie i potróżować tylko w ważnych przypadkach, n[p. na leczenie, którego nie ma w Polsce.

 

 

 

A czy przypadkiem na śmieciówkach jak idzie się na chorobowe, to nie dostaje się 70% pensji miesięcznie?

 

A nie 80?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie 80?

 

Nie pamiętam właśnie. Trzeba by sprawdzić w internecie. czyli jest jakieś tam zabezpieczenie pracownika. Chorego nie wywalą z pracy.

 

Greta być może przeszła wirusa.

 

 

A z boku w formule 1 Polska.

Edytowane przez Áltair

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam właśnie. Trzeba by sprawdzić w internecie. czyli jest jakieś tam zabezpieczenie pracownika. Chorego nie wywalą z pracy.

 

Greta być może przeszła wirusa.

 

 

 

A z boku w formule 1 Polska.

 

Raczej widzę tu jak na taczce Vateusz zapierdala z karakanem :lol2:

 

[media]

[media]

 

:lol2:

 

Co sylwetera jakiś wirus jest w Zakopanem więc nic nowego.

Edytowane przez blabla123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale mogli się wstrzymać z wyjazdami na 3 miesiące, wiedząc, co dzieje się na świecie i potróżować tylko w ważnych przypadkach, n[p. na leczenie, którego nie ma w Polsce.

 

Zapewne mała część to zrobiła, reszsta(większość) nie bo nie było zaleceń i biura podróży nie zwracały pieniędzy za wycieczki. A w mediach i nawet u nas na forum panowała opinia, że to mała grypka :E, ci co później wyjeżdżali sami prosili się o większe kłopoty, ale dalej nie było żadnych zaleceń co do nie odbywania takich podróży. Dopiero jak się zrobiło na prawdę gorąco to wszystko zostało zablokowane.

 

A czy przypadkiem na śmieciówkach jak idzie się na chorobowe, to nie dostaje się 70% pensji miesięcznie?

Na śmieciówkach(umowach o dzieło, zlecenie, praca przez agencje etc.) dzisiaj masz pracę, jutro jesteś na lodzie :E

 

Jeszcze dochodzą kwestie, że w wielu prywatnych firmach jesteś "oficjalnie" zatrudniony na minimalną(a i nieraz na "pół etatu"), a reszta pod stołem więc jak nawet uda się pójść na zwolnienie to dostaje się ułamek pensji :kwasny: . Gospodarka przez to papierowe państwo pierdyknie totalnie.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwarantanna dzień 8:

 

 

:lol2: :lol2: :lol2:

Lepsze niż ten filmik z autokarami :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem to już dwa dni temu, ale nie chciałem linkować bo wielu pclabowiczów właśnie jakoś teraz przechodzi ten ósmy dzień :E i szkoda mi ich było :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem to już dwa dni temu, ale nie chciałem linkować bo wielu pclabowiczów właśnie jakoś teraz przechodzi ten ósmy dzień :E i szkoda mi ich było :lol2:

 

 

Dawajcie takie nowości, nie wszystko człowiek sam znajdzie, a to jedyne co podnosi na duchu - MEMY :lol2: No dobra jeszcze piwko :cool:

Edytowane przez blabla123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawajcie takie nowości, nie wszystko człowiek sam znajdzie, a to jedyne co podnosi na duchu - MEMY :lol2: No dobra jeszcze piwko :cool:

 

Ggz8O0A.jpg

 

Nie wiem czy gdzieś było. Na reddicie widziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...