Skocz do zawartości
Camis

Covid-19 - Pandemia

Czy przed wakacjami zaszczepisz się szczepionką na Covid-19?:  

571 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy przed wakacjami zaszczepisz się szczepionką na Covid-19?:

    • Tak - obojętnie którą
      103
    • Tak - szczepionką mRNA
      89
    • Tak - szczepionką wektorową na adenowirusie (AstraZeneca)
      10
    • Nie
      310
    • Nie wiem / nie mam zdania
      59


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nie wiem kto jest większym debilem: wrzucający te gówno fejki o 5g  czy ci w nie wierzący? To musi być jakiś promil, margines. Nie wiem gdzie to wynajdujecie, ale to musi być jakiś niezły ściek albo w ciekawym towarzystwie się niektórzy tutaj obracają.

Edytowane przez مارتشين

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na oko 3/4 antyszczepów w te wszystkie rzeczy wierzy. Operują zazwyczaj hasłami typu Agenda i tu jakiś numerek. Wszystko jest dla nich zazwyczaj częścią jakiejś agendy wymierzonej przeciwko nim, ewentualnie działalnością prowadzona lub inspirowaną przez Żydów.

Co kilka miesięcy są śmiertelnie przerażeni co raz to czymś nowym. No i godność im odbiera noszenie maseczki chirurgicznej. To też są w pewnym stopniu ofiary pandemii: utrata poczucia własnej wartości oraz trzeźwego osądu rzeczywistości.

To nie jest żaden promil. To jest większość tego towarzystwa. I są nakręcani przez innych w wiadomym celu: najczęściej aby kupili jakiś produkt albo usługę, która przed czymś ich uchroni. Ostatnio jakaś staruszka o nazwie Nelly Radwanowska wrzuciła na youtube film o tym, że nawet bliski kontakt z zaszczepionymi (kilka metrów) jest bardzo groźny dla obudzonych ludzi. Film jej już chyba wywalili, ale popłoch do tej pory pozostał (jak się chronić, co kupić - oczywiście co sprytniejsi już monetyzują ten lęk, sprzedając im np. jakieś jedzenie w puszkach, zapasy nasion oraz HIT - pompy do generowania nadciśnienia w domkach drewinianych).

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak na razie to ty szerzysz na forum te gówno fejki, więc chyba sam się od nich zaraziłeś przez fale 5g :lol2: Zmień dilera i idź do okulisty. Boli mnie tylko jak robisz to dla rządu szurając po tych gówno grupach, wyszukując te fejki za pieniądze do walki z covid.

Edytowane przez مارتشين
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mnie zaczyna męczyć i nużyć ta gadka o grupkach na FB i ich "atakach"... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tylko dodam, że wiele bzdur wypisywanych nawet tutaj odnośnie masek, szczepionek czy cudownych środków na covid miało swoją genezę właśnie w takich grupach. Dlatego warto wiedzieć w jakim kierunku ci ludzie teraz zmierzają, bo jednak część z tego co wymyślają jest przeinterpretowana i nieraz w zmienionej formie trafia już do szerszych grup.

Edytowane przez LeBomB
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, adashi napisał:

Na oko 3/4 antyszczepów w te wszystkie rzeczy wierzy. Operują zazwyczaj hasłami typu Agenda i tu jakiś numerek. Wszystko jest dla nich zazwyczaj częścią jakiejś agendy wymierzonej przeciwko nim, ewentualnie działalnością prowadzona lub inspirowaną przez Żydów.

Co kilka miesięcy są śmiertelnie przerażeni co raz to czymś nowym. No i godność im odbiera noszenie maseczki chirurgicznej. To też są w pewnym stopniu ofiary pandemii: utrata poczucia własnej wartości oraz trzeźwego osądu rzeczywistości.

To nie jest żaden promil. To jest większość tego towarzystwa. I są nakręcani przez innych w wiadomym celu: najczęściej aby kupili jakiś produkt albo usługę, która przed czymś ich uchroni. Ostatnio jakaś staruszka o nazwie Nelly Radwanowska wrzuciła na youtube film o tym, że nawet bliski kontakt z zaszczepionymi (kilka metrów) jest bardzo groźny dla obudzonych ludzi. Film jej już chyba wywalili, ale popłoch do tej pory pozostał (jak się chronić, co kupić - oczywiście co sprytniejsi już monetyzują ten lęk, sprzedając im np. jakieś jedzenie w puszkach, zapasy nasion oraz HIT - pompy do generowania nadciśnienia w domkach drewinianych).

Taaa te towarzystwo to zabawne gałgany :-) osobiście znam kilku takich osobników nigdy bystrzy nie byli ale teraz takie historyjki opowiadają :E naoglądają się gów....  a logiki w ich grach brak i temu takie cuda wychodzą :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 1.05.2021 o 17:57, ODIN85 napisał:

Za 8h gorączka i dreszcze?

37.5 i lekki ból głowy. Zarzuciłem paracetamol tak profilaktycznie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, مارتشين napisał:

Jak na razie to ty szerzysz na forum te gówno fejki, więc chyba sam się od nich zaraziłeś przez fale 5g :lol2: Zmień dilera i idź do okulisty. Boli mnie tylko jak robisz to dla rządu szurając po tych gówno grupach, wyszukując te fejki za pieniądze do walki z covid.

O kutwa. Ty tu sugerujesz, że grupy spiskowe to... Element spisku? :whee:

Właśnie awansowałeś na wyższy poziom szuriatu. Taki szur². 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, adashi napisał:

Najlepiej by było gdyby ci ideowo się nieszczepiący sami sobie wydzielili jakieś strefy i się w nich zamknęli, ze strachu przed zaszczepionymi, których to nawet sama obecność w najbliższej okolicy, jak w ich środowisku wiadomo, może być dla wolnych i obudzonych groźna. Wtedy nawet by ich nie trzeba było grodzic, tylko wystarczyłoby umiejętnie podtrzymywać strach przed zaszczepionymi.

Niestety coraz więcej e-antyszczepów, a coraz mniej takich prawdziwych.

Najczęściej to widać zes*anych ze strachu covidian opatulonych w maseczki i rękawiczki, którzy dezynfekują się na każdym kroku i wymijają każdego dwumetrowym łukiem, a jak zobaczą kogoś bez maseczki to się patrzą na niego jakby im starego gitarą zatłukł. Może niech oni wydzielą sobie jakieś strefy i się w nich pozamykają jak się tak panicznie boją tego wirusa. :P

  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, ShadowMan napisał:

Najczęściej to widać zes*anych ze strachu covidian opatulonych w maseczki i rękawiczki, którzy dezynfekują się na każdym kroku i wymijają każdego dwumetrowym łukiem, a jak zobaczą kogoś bez maseczki to się patrzą na niego jakby im starego gitarą zatłukł. Może niech oni wydzielą sobie jakieś strefy i się w nich pozamykają jak się tak panicznie boją tego wirusa. :P

Haha. Nie? Jakim to trzeba być z*ebem żeby się bać o zdrowie i życie swoje i bliskich. A szczególnie tych starszych to już w ogóle - je*ać dziadów i stare baby. 

  • Haha 1
  • Confused 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kiedyś szaleli żeby wiatraków nie stawiać bo ptaki wybijają i w ogóle ogłuchnie każdy, teraz 5G będzie sterować chipy i mózg kontrolować.

Człowiek jak wymyśli teleport to będą straszyć żeby nie przechodzić bo będzie pochłaniał duszę. Masakara jakaś.

Edytowane przez Spokxik
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, ShadowMan napisał:

Najczęściej to widać zes*anych ze strachu covidian opatulonych w maseczki i rękawiczki, którzy dezynfekują się na każdym kroku i wymijają każdego dwumetrowym łukiem, a jak zobaczą kogoś bez maseczki to się patrzą na niego jakby im starego gitarą zatłukł. Może niech oni wydzielą sobie jakieś strefy i się w nich pozamykają jak się tak panicznie boją tego wirusa. :P

Rzecze ten co się boi szczepionki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Myst napisał:

Rzecze ten co się boi szczepionki ?

Jakbym się aż tak bardzo bał, to bym się na nią nie zapisywał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, ShadowMan napisał:

Najczęściej to widać zes*anych ze strachu covidian opatulonych w maseczki i rękawiczki, którzy dezynfekują się na każdym kroku i wymijają każdego dwumetrowym łukiem, a jak zobaczą kogoś bez maseczki to się patrzą na niego jakby im starego gitarą zatłukł. Może niech oni wydzielą sobie jakieś strefy i się w nich pozamykają jak się tak panicznie boją tego wirusa. :P

Bo taki jak to nazywasz covidian rozumi co to znaczy i jakie są konsekwencje zarażenia siebie lub bliskich  a pety do szcza..... nie  pojmują  dopiero coś możliwe że dotrze jak zwinie z planszy kogoś bliskiego lub znajomego ,pety opowiadają że to wymysł że w szpitalach odgrywane są sceny :(  takie to peciory z zerowym intelektem

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
2 minuty temu, unadarek napisał:

Bo taki jak to nazywasz covidian rozumi co to znaczy i jakie są konsekwencje zarażenia siebie lub bliskich  a pety do szcza..... nie  pojmują  dopiero coś możliwe że dotrze jak zwinie z planszy kogoś bliskiego lub znajomego ,pety opowiadają że to wymysł że w szpitalach odgrywane są sceny :(  takie to peciory z zerowym intelektem

Wypisz wymaluj opis plaskoziemcow, z tym że teoria płaskiej ziemi nikogo nie zabija :E

Edytowane przez panzar01

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, panzar01 napisał:

Wypisz wymaluj opis plaskoziemcow, z tym że teoria płaskiej ziemi nikogo nie zabija :E

Tak ci covidianie to wypisz wymaluj tacy sami foliarze jak ci od płaskiej Ziemii i 5G. :E

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, panzar01 napisał:

Wypisz wymaluj opis plaskoziemcow, z tym że teoria płaskiej ziemi nikogo nie zabija :E

A nie zginął ten co zbudował rakietę by sprawdzić na własne oczy? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, مارتشين napisał:

Jak na razie to ty szerzysz na forum te gówno fejki, więc chyba sam się od nich zaraziłeś przez fale 5g :lol2: Zmień dilera i idź do okulisty. Boli mnie tylko jak robisz to dla rządu szurając po tych gówno grupach, wyszukując te fejki za pieniądze do walki z covid.

Możesz być zatem spokojny, bo nikt mi za czytanie szurii nie płaci. Jak już pisałem robię to dla zabawy. Co najwyżej raz na miesiąc się z kimś z RM czy z grona modelarzy czy z Dworczykiem pośmiejemy z tego, i tyle. I taki to ma co najwyżej związek z rządem.

Mam dość bogate tradycje paranormalne od dziecka (np. UFO-Forum Wrocław czy Forum Niezwykłych Wynalazków) , zawsze mnie to bawiło i dalej bawi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Covidianie w akcji :E

 

Edytowane przez ShadowMan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, galakty napisał:

A nie zginął ten co zbudował rakietę by sprawdzić na własne oczy? 

Ale próbował sprawdzić, nie uznaję go za typowego foliarza. Nie było u niego nie bo nie, i sam się zabił, nie kogoś ;)

2 minuty temu, ShadowMan napisał:

Covidianie w akcji :E

 

Tja... Niektóre osobniki pewne rzeczy biorą za bardzo dokładnie. Najbardziej rozbawił mnie dozownik na stoku xD

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, ShadowMan napisał:

Tak ci covidianie to wypisz wymaluj tacy sami foliarze jak ci od płaskiej Ziemii i 5G. :E

Akurat anty-5G i anty-Covid to się najczęściej nakłada. :lol2: 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, ShadowMan napisał:

Covidianie w akcji :E

 

A teraz wskaż, które z zachowań czy rzeczy pokazanych na filmiku masz u nas w kraju? To że gdzieś w USA czy na zachodzie Europy są tacy porąbańcy nie oznacza że w Polsce mają miejsce takie akcje, jak chodzenie że sznurkiem, kijkiem, w hełmie itp.

Ponadto część z tego co tam jest pokazane to był sarkazm i nie były na poważnie, ale jak komuś coś do narracji pasuje to wszystko łyknie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, crush napisał:

Akurat anty-5G i anty-Covid to się najczęściej nakłada. :lol2: 

Mi się z tymi foliarzami od 5G najbardziej kojarzą właśnie covidianie. Jedni się chronią aluminiowymi czapeczkami, a drudzy szmacianymi namordnikami, albo jakimiś innymi, wymyślnymi wynalazkami jak na tym filmiku wyżej. :E

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, adashi napisał:

HIT - pompy do generowania nadciśnienia w domkach drewinianych

image.png.fb14ec16d907917c7f24aeb8676c53ea.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Najprawdopodobniej 90% z tego filmu to ironia. Ja też mam z Allegro taką maskę jak masz na avatarze. W marcu 2020 poszedłem w tym dwa razy razy do Auchan, gdzie wywołałem zabawo-sensację nawet 2 osoby zrobiły sobie ze mną słit-focie, zapewne ktoś to może i sfilmował. To nie znaczy, że byłem covidianinem.

A szuria jak najbardziej jest praktycznie zawsze combo. Tam jest najczęściej cały zestaw: depopulacja, czipy w szczepionkach, glifosat w jedzeniu, trucizny w chemtrailsach, fluor w pastach do zębów żeby zniszczyć szyszynke, koncerny oraz depopulacja.

Edytowane przez adashi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...