Skocz do zawartości
Camis

Covid-19 - Pandemia

Czy przed wakacjami zaszczepisz się szczepionką na Covid-19?:  

571 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy przed wakacjami zaszczepisz się szczepionką na Covid-19?:

    • Tak - obojętnie którą
      103
    • Tak - szczepionką mRNA
      89
    • Tak - szczepionką wektorową na adenowirusie (AstraZeneca)
      10
    • Nie
      310
    • Nie wiem / nie mam zdania
      59


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Griszah napisał:

czyli upgrade, downgrade byłby z minusem "-".

Ale co to zmienia. prócz tego, że media mają o czym pisać, a ludzie wchodzący w ich artykuły nabijają kasę z reklam? Nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, LeBomB napisał:

Ale co to zmienia. prócz tego, że media mają o czym pisać, a ludzie wchodzący w ich artykuły nabijają kasę z reklam? Nic.

Ty na prawdę nie wiesz jaki jest cel takich artkułów? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wam się serio chce dalej siedzieć w tym temacie i ciągle wykłócać kto ma rację? Właśnie piję piwko w lokalnym barze na ogródku gdzie nie ma wolnego stolika i się relaksuje, bo pogoda cały tydzień zacna i tego wam też życzę. 

Edytowane przez EdiSk8
  • Thanks 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, EdiSk8 napisał:

Wam się serio chce dalej siedzieć w tym temacie i ciągle wykłócać kto ma rację? Właśnie piję piwko w lokalnym barze na ogródku gdzie nie ma wolnego stolika i się relaksuje, bo pogoda cały tydzień zacna i tego wam też życzę. 

Dzięki Covid niektórzy przestali się nudzić i mają co robić :E

JA polecam leżaczki i plażę, w końcu życie wróciło do normalności.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, galakty napisał:

Dzięki Covid niektórzy przestali się nudzić i mają co robić :E

JA polecam leżaczki i plażę, w końcu życie wróciło do normalności.

Ja w sobotę najpierw nad jezioro, a potem na grilla, będzie grillowanie na działce i picie whyski z lodem. ?? :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, EdiSk8 napisał:

Wam się serio chce dalej siedzieć w tym temacie i ciągle wykłócać kto ma rację? Właśnie piję piwko w lokalnym barze na ogródku gdzie nie ma wolnego stolika i się relaksuje, bo pogoda cały tydzień zacna i tego wam też życzę. 

Niee, niekoniecznie nazwałbym to wykłócaniem się, a zaglądam tu w zasadzie z czystej ciekawości :)  Popatrzeć ot tak czym to niektórzy jeszcze się ekscytują :P 

 

5 godzin temu, Griszah napisał:

Ty na prawdę nie wiesz jaki jest cel takich artkułów? 

Wiem, żeby co niektórzy mieli czym się jarać i na czym snuć kolejne niestworzone teorie :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, LeBomB napisał:

Wiem, żeby co niektórzy mieli czym się jarać i na czym snuć kolejne niestworzone teorie :) 

Gdyby na jaraniu się kończyło to pół biedy.
Mnie to zwyczaje śmieszy, ale są tacy których to śmiertelnie przeraża. 

Edytowane przez Griszah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Griszah napisał:

Gdyby na jaraniu się kończyło to pół biedy.
Mnie to zwyczaje śmieszy, ale są tacy których to śmiertelnie przeraża. 

No niestety. Jak jadą tylko po nagłówkach to tak to się kończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Stjepan666 napisał:

Ja w sobotę najpierw nad jezioro, a potem na grilla, będzie grillowanie na działce i picie whyski z lodem. ?? :D

Morosowanie w Bałtyku już zaliczone ?

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.sport.pl/euro/7,154862,27216969,uefa-grozi-przeniesieniem-finalu-euro-z-wembley-poszlo-o-wejsciowki.html#do_w=91&do_v=156&do_st=RS&do_sid=480&do_a=480&s=BoxSportMT 

Ciekawe jak Angole z tego wybrną. Tak źle tak niedobrze, a UEFA ładne bezczele z tym zwalnianiem z kwarantanny.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wygodnie się jeździ rowerem przy aktualnej temperaturze +32 st w cieniu, w czarnej masce na ustach i nosie? Osoba na oko między 30 a 40 rokiem życia? Minąłem gościa z niezłym mindfuckiem.

Edytowane przez مارتشين
  • Haha 1
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, مارتشين napisał:

Czy wygodnie się jeździ rowerem przy aktualnej temperaturze +32 st w cieniu, w czarnej masce na ustach i nosie? Osoba na oko między 30 a 40 rokiem życia? Minąłem gościa z niezłym mindfuckiem.

Wygodnie na pewno nie ale rok temu w kominie się jeździło i tragedii nie było.

W tej chwili to wybór tamtej osoby, jak lubi się męczyć to jego sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 17.06.2021 o 16:48, Stjepan666 napisał:

Kolejny raz i tak nie może kandydować, więc hulaj dusza i mówienie z głowy zamiast ze skryptu. Od razu wychodzi niestety, że w tej głowie też coś hula: wiatr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wygląda to tak:

Już 57 tysięcy 419 dawek szczepionek przeciwko COVID-19 podano od początku programu szczepień we wszystkich punktach na terenie mojego powiatu. Liderem jeśli chodzi o ilość zaszczepionych w województwie jest miasto w jakim mieszkam gdzie obie dawki wzięło już 34,9 procent mieszkańców.

W powiecie już 22 tysiące 486 osób jest całkowicie zaszczepionych. Każdego dnia na terenie powiatu szczepi się 1200 osób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważajcie na siebie tam na demonstracjach, walka trwa

240233033be67a3722b1d0bd2bd6.jpeg

Edytowane przez Wu70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezależnych również od wiedzy naukowej i rozumu.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, krzysztoft30 napisał:

Rozumiem,  że większość z was biernie łyka to co powie władza oraz lekarze nadani przez władzę.

Ja wierzę tylko ruskim generatorom fake newsów, nikomu innemu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, krzysztoft30 napisał:

Rozumiem,  że większość z was biernie łyka to co powie władza oraz lekarze nadani przez władzę. Tutaj macie inny punkt widzenia czyt. naukowy na szczepionki oraz na tzw. pandemie.  Jest to konferencja niezależnych od władzy lekarzy oraz naukowców.

No więc tak - obejrzałem filmik do 12 minuty bo więcej nie byłem w stanie... Po kolei:
- ciekawe jakie niby badania dowodzą że dzieci nie przenoszą COVID na dorosłych. Bzdura kompletna.
- powtarzanie tych samych bzdur wiążących dane w VAERS z tym że są one spowodowane szczepionkami. Było to już wiele razy pisane do czego służy ta baza i samo CDC wyraźnie pisze że nie wolno wiązać tych zgłoszeń w VAERS z powikłaniami po szczepieniu. Ponownie całkowicie błędne wnioski.
- nie ma żadnych dowodów na uszkodzenia układu rozrodczego spowodowanego szczepionkami.
- badania o przechodzeniu bariery krew-mózg zostały przeprowadzone na podstawie COVID-19 a nie szczepionek. Białko kolca w szczepionkach pozostaje na powierzchni komórek, a po drugie ilość tych białek kolca w szczepionkach jest 100 000 razy mniejsza niż gdy przechodzi się COVID
- szanse na zakrzepice spowodowane samym COVID-19 są o wiele większe niż od szczepionki
- i te niby rzekomo założenia że powinno umierać proporcjonalnie najwięcej osób w wieku średnim a nie podeszłym... ? Przecież wszyscy wiedzą że COVID-19 jest najbardziej groźny u seniorów i w tej grupie jest proporcjonalnie notowanych najwięcej zgonów. W tym miejscu przestałem dalej to oglądać.

PS. Nie chciałbym w życiu być leczony przez któregokolwiek z tych lekarzy którzy byli na tej konferencji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, krzysztoft30 napisał:

Wolisz być leczony przez lekarza, który się uśmiecha i twierdzi, że szczepi ciebie w pełni przebadaną szczepionką? Strach przez ciebie przemawia, bo lepiej żyć w błogiej niewiedzy niż zacząć się zastanawiać, czy aby to co tobie wstrzyknęli za jakiś czas nie okaże się zarzewiem jakiejś choroby.

Nie, wolę być leczony przez lekarza którzy wyciąga właściwe wnioski z badań, nie manipuluje i nie kłamie. Kropka.

  • Like 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, Camis napisał:

Konferencja szurów. 

Z drugiej strony też masz szurów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz nie liczy się wiedza i nauka tylko przekaz mediów i nie masz nawet możliwości poddać tego w wątpliwość bo od razu jesteś informowany o KOMPLETNEJ BZDURZE, co dobrze pokazała sytuacja ze zmianą narracji w sprawie pochodzenia a nauka miała tylko potwierdzać aktualną narrację.

Przykre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Matematyka. Zakladajac 5x 1000 PLN na produkt. promka1: 999 PLN oszczednosci = placisz 4k + 1 PLN promka2: 600 PLN zwrotu = placisz 5k, dostajesz 600 zwrotu.   Ale jak juz masz produkty, powiedzmy po: 5000, 4000, 2000, 2000, 1000, to sie robi ciekawiej: promka1: 999 PLN oszczednosci promka2: 1680 PLN zwrotu  
    • Nie wiem na moim C2 nie widzę lipy z dropami do 40 fps albo kwestia samego w VRR w sprzęcie albo jestem od ciebie starszy i oczy już mniej łakome na fpsy. Choć wróć w w wyścigach to ja 120 fps mieć musze  tak więc to też pewnie nie to. 
    • Masz bardzo atrakcyjny budżet, dla tego zaproponuję przesiadkę z obecnego seta na nowy. Trzeba zmienić płytę, procesor i pamięci. Płyta: https://allegro.pl/oferta/asrock-z790-pg-riptide-s1700-4ddr5-hdmi-dp-atx-15304451907 Procesor: https://allegro.pl/oferta/procesor-intel-core-i5-14600kf-14-generacja-box-14527986633 Pamięci: https://www.x-kom.pl/p/1131297-pamiec-ram-ddr5-patriot-32gb-2x16gb-7000mhz-cl32-viper-venom.html Napisz, jaki masz zasilacz. Stare graty sprzedasz na allegro i będzie jakiś zwrot gotówki  
    • 😆 Na serio to napisałeś? Uważasz, że jak latasz dronem, to inne przepisy Cię nie obowiązują, w tym konstytucja? Człowieku idź grzecznie oddaj licencję. No i te osoby jakby wiedziały że takie zdjęcie zrobiłeś jak najbardziej mogą zgłosić sprawę i sądownie ubiegać się o jego usunięcie, zamazanie lub o odszkodowanie jeżeli zdjęcie jest na tyle wyraźne żeby można było ich rozpoznać lub ustalić inne szczegóły. Dlatego wcześniej pisałem o jakości zdjęć, która może zależeć od wysokości. A jakbyś w ten sposób uchwycił obiekt wojskowy lub jakąś infrastrukturę chronioną, to też byś się tłumaczył "przecież latałem w przestrzeni publicznej"?  Czyli jak będę wisiał dronem nad przestrzenią publiczną, ale na wysokości np. Twoich okien w domu i obczajał co tam robisz, to co, też nie masz prawa wnosić pretensji? No raj dla stalkerów   Edit: pogrubiłem i podkreśliłem istotną sprawę, która już poruszałem, żebyś sobie nie nadinterpretował tego co napisałem. Nie zmienia to faktu, że operator drona nie stoi ponad prawem, chyba że to służby, wtedy może mieć inne regulacje.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...