Skocz do zawartości
Camis

Covid-19 - Pandemia

Czy przed wakacjami zaszczepisz się szczepionką na Covid-19?:  

571 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy przed wakacjami zaszczepisz się szczepionką na Covid-19?:

    • Tak - obojętnie którą
      103
    • Tak - szczepionką mRNA
      89
    • Tak - szczepionką wektorową na adenowirusie (AstraZeneca)
      10
    • Nie
      310
    • Nie wiem / nie mam zdania
      59


Rekomendowane odpowiedzi

ja nie dyskutuję o vaers tylko o argumentacji "kolegi", który się oparł o ten punkt pomijając całą resztę a jego wiara w noble i oświadczenia producentów.... delikatnie mówiąc jest zabawna

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, T_G napisał:

ja nie dyskutuję o vaers tylko o argumentacji "kolegi", który się oparł o ten punkt pomijając całą resztę a jego wiara w noble i oświadczenia producentów.... delikatnie mówiąc jest zabawna

 

Oparł się o ten punkt, bo to podstawa, która sprawia, że podawane przez nią liczby nie przedstawiają stanu faktycznego, a stan mocno ogólny. To sprawia, że znaczna część tego materiału jest po prostu już u podstaw błędna, co prowadzi do już nie tylko niewłaściwie wyciąganych wniosków, ale powoduje błędy w samej metodyce wnioskowania. Prościej mówiąc, nie można wyciągnąć właściwych wniosków opierając się na niewłaściwych danych. Coś takiego praktycznie na samym początku materiału może jak najbardziej powodować to, że reszta materiału zostanie oceniona w ten sam sposób i świadomie bądź podświadomie uznana za pozbawione jakiejkolwiek wartości.

59 minut temu, krzysztoft30 napisał:

Nie, nie piszę o przyklejaniu do spoconej reki, tylko o przyciąganiu. Jest to podobne do do przyciągania magnesu do lodówki. Bierzesz np. łyżeczkę i przesuwasz 2 - 3 cm nad reką w okolicach szczepienia i w którymś miejscu "złapie".

Wierzysz w to? Ale tak na prawdę?

59 minut temu, krzysztoft30 napisał:

Żywotność wirusa to max. 2 lata

To nie wiem, idź "powiedz" to wirusowi grypy, świnki, odry, polio, różyczki, ospy że są zbyt żywotne, że po tylu latach walki, szczepień i zapobiegania dalej istnieją i powodują zachorowania...

53 minuty temu, Subman napisał:

Ktoś dla żartu zgłosił w VAERS że po szczepieniu zmienił się w Hulka - też przyjęli.

Odniesień do Hulka jest kilka, ale obecnie nie ma nic o przemianie w Hulka ? 

Cytat

Past day 3 I started with adrenaline spikes where heart would race up and I felt like hulk and blood pressure spikes out of the random.

Cytat

approximately 5" after receiving injection, headache developed.  Progressively got worse within 30", rated 6/10.  described as "felt like the Hulk was squeezing the back of my neck". 

Cytat

arm felt like I was slugged by the hulk

 

Edytowane przez LeBomB
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, LeBomB napisał:

Oparł się o ten punkt, bo to podstawa, która sprawia, że podawane przez nią liczby nie przedstawiają stanu faktycznego, a stan mocno ogólny.

oparł się o to bo to próbuje podważać, masz tam dane z cdc i bezpośrednio z ich urzędu czy co tam w stanie mają a ona też się odniosła do weryfikacji i zgłaszania wszystkiego jak popadnie i wyniki zostały zawężone a najgorsze jest to, że rozmawiamy o magnetycznych właściwościach "szczepionek" i o "hulku" a to przykrywa całe meritum... no ale to pc lab więc jakby nie dziwi nic

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo że fejk po tym jak moduluje głos, poziom kabaretu Mariolka, czyli dno xD 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, krzysztoft30 napisał:

Jeszcze raz ci piszę: KAŻDY po 2 dawce Pfizera w okolicach szczepienia przyciąga matale

sprowadzasz dyskusję do absurdu i nie ma racjonalnych argumentów bo nie są potrzebne, to że ty piszesz nie jest, żadną prawdą objawioną...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, krzysztoft30 napisał:

To nie jest kwestia wiary, tylko testów na żywym organizmie, a dokładnie na mojej mamie (gdzieś w tym temacie dodałem zdjęcie) oraz na moich znajomych oraz na wszystkich tych, którzy zrobili ten test sami na sobie i podzieli się opinią. 

 

Potwierdzam. Widziałem. 

Krzysiu stał przed matką i gdy ta zaczęła przyciągać to krzysiu rykoszetem dostał żelazkiem w łeb. 

Długoterminowe skutki widzicie aktualnie. 

 

 

Ładnych kilka miesięcy się tu nie udzielałem ale widzę, że wariaci w szczytowej formie. :D

  • Haha 5
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, galakty napisał:

Wiadomo że fejk po tym jak moduluje głos, poziom kabaretu Mariolka, czyli dno xD 

ale urwał ale to było dobre ?;)

Radia Z nie słucham, a widzę na stronie, że trochę tych "wkrętów" jest, trzeba odrobić zaległości.

Edytowane przez Klakier1984
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vaccination is not enough by itself to stop the spread of variants, study finds

https://amp.cnn.com/cnn/2021/07/30/health/vaccination-alone-variants-study/

 

Miesiąc temu covidowy adwokat oburzył się że wrzuciłem stary artykuł (zapowiadający to co wyżej) bo wtedy nie wiadomo było jak pójdą szczepienia itp itp, aktualizacja i potwierdzenia jak zawsze przyszły z czasem ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może ktoś wrzuci ze Szwecji badania ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, T_G napisał:

no tak, pielęgniarka aktualnie pracująca, udostępniająca dokumenty ze swojego dystryktu jest szurem... w przeciwieństwie do kolesi ctrl+c/ctrl+v z forum komputerowego hahahhha

Ta pielengniarka wedlog recordu zrobila licencje RN w grudniu 2020 i nie jest zatrudniona w zadnej instytucji. Zatrudnia sie sama 

Paulina Krasniewska-worwa is a provider established in Romeoville, Illinois and her medical specialization is registered nurse (home health) . The NPI number of Paulina Krasniewska-worwa is 1528663747 and was assigned on December 2020. The practitioner's primary taxonomy code is 163WH0200X with license number 041419276 (IL). The provider is registered as an individual and her NPI record was last updated one year ago. 

to co z tego idzie wywnioskowac to zapewnia serwisy dla osob prywatnych w domach. W wolnym tlumaczeniu jezdzi do starych ludzi robic zastrzyki itd.

a tutaj jej biuro 

611 Poplar Ave, , Romeoville, Illinois

Her current practice location address is 611 Poplar Ave, , Romeoville, Illinois and she can be reached out via phone at 773-440-7472 and via fax at --. You can also correspond with Paulina Krasniewska-worwa through mail at her mailing address at 611 Poplar Ave, , Romeoville, Illinois - 60446-1659 (mailing address contact number - 773-440-7472).

 

po obrazku w lewej stronie filmiku sobie odpuscilem ogladanie 

a raport jest calkowicie dostepny tutaj

https://www.cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/vaccines/safety/adverse-events.html

 

  • Reports of death after COVID-19 vaccination are rare. More than 342 million doses of COVID-19 vaccines were administered in the United States from December 14, 2020, through July 26, 2021. During this time, VAERS received 6,340 reports of death (0.0019%) among people who received a COVID-19 vaccine. FDA requires healthcare providers to report any death after COVID-19 vaccination to VAERS, even if it’s unclear whether the vaccine was the cause. Reports of adverse events to VAERS following vaccination, including deaths, do not necessarily mean that a vaccine caused a health problem. A review of available clinical information, including death certificates, autopsy, and medical records, has not established a causal link to COVID-19 vaccines. However, recent reports indicate a plausible causal relationship between the J&J/Janssen COVID-19 Vaccine and TTS, a rare and serious adverse event—blood clots with low platelets—which has caused deaths.
 

moj tesciu tez jest tam wliczony bo zmarl ale nie przez szczepionke a przez raka 

Edytowane przez MaxForces
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, MaxForces napisał:

Ta pielengniarka wedlog recordu zrobila licencje RN w grudniu 2020 i nie jest zatrudniona w zadnej instytucji. Zatrudnia sie sama 

noooo to jest argument, czyli samozatrudnienie odpada ?

"W wolnym tlumaczeniu jezdzi do starych ludzi robic zastrzyki itd. " - odpuść sobie te wolne tłumaczenia bo tylko zaniżasz wartość swojej argumentacji (znowu), jeśli się w ogóle da

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, T_G napisał:

noooo to jest argument, czyli samozatrudnienie odpada ?

"W wolnym tlumaczeniu jezdzi do starych ludzi robic zastrzyki itd. " - odpuść sobie te wolne tłumaczenia bo tylko zaniżasz wartość swojej argumentacji (znowu), jeśli się w ogóle da

 

Prawda w oczy zakolila? Bo to co moze pielegniarka robic zaraz po ogzaminie bez stazu. Jezeli sama sie zatrudnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam kontakt z pacjentami ? odnosi się do obowiązujących przepisów ? wyciera tyłki ? mam ci dalej wymieniać czasowniki, czy sobie coś z wolnego tłumaczenia dokoptujesz ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, MaxForces napisał:

Bo to co moze pielegniarka robic zaraz po ogzaminie bez stazu.

Jak co może? Może wykrywać spiski BIG PHARMY.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, T_G napisał:

I z domu wyciaga tajne dane 

Wiesz akurat moja zona ta pielegniarka a ta z filmiku to dopiero zaczyna ja byc.

Jak bys dal filmik z taka osoba

https://www.linkedin.com/in/magda-ryniak-a145194a

i miala dokumentacje do ktorej ma dostep to bym wogole sie nie czepil.

A ta pielegniarka z tego wywiadu jak byc popatrz na dolny lewy rog wywiadu ma zazle ze siedziala do konca maja w domu nie mogac wykonywac swoich zastrzykow osobie prywatnej przez obestrzezenia 

Edytowane przez MaxForces

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aaa no i się wyjaśniło, podałem wywiad nie z tą pielęgniarką co trzeba, ta nie pasuje

4 minuty temu, MaxForces napisał:

ma zazle ze siedziala do konca maja w domu nie mogac wykonywac swoich zastrzykow osobie prywatnej

to jakby esencja cyrku, który się dział u nas a efektem jest 150 tys nadmiarowych zgonów w 2.5 miesiąca

 

p.s.

43 minuty temu, crush napisał:

Jak co może? Może wykrywać spiski BIG PHARMY.

gdyby bigpharma była uczciwa to nikt by dziury w całym nie szukał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pierwszej kolejnosci ten redaktor powinien sprawdzic z kim robi wywiad. Bo tego w calosci nie da sie obejrzec.

po tekscie umarlo po szczepiace 17 osob z czego dwie w wypadku ale to nadal 17”

dalem sobie siana z reszta.

a z tym ujawnianiem danych stanowych to calkowicie po bandzie pojechales 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, MaxForces napisał:

W pierwszej kolejnosci ten redaktor powinien sprawdzic z kim robi wywiad. Bo tego w calosci nie da sie obejrzec.

po tekscie umarlo po szczepiace 17 osob z czego dwie w wypadku ale to nadal 17”

dalem sobie siana z reszta.

a z tym ujawnianiem danych stanowych to calkowicie po bandzie pojechales 

ty chyba już w ogóle nie ogarniasz języka polskiego... co w połączeniu z twoimi wolnymi tłumaczeniami daje wniosek oczywisty....

albo celowo manipulujesz zamieniając słowa i znaczenie całego kontekstu, no ale wniosek pozostaje ten sam, nie warto w ogóle brać pod uwagę tego co piszesz

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, T_G napisał:

gdyby bigpharma była uczciwa to nikt by dziury w całym nie szukał

Czy jest uczciwa, czy nie jest to te osoby które "znajdują dowody" i tak nie mają i nie będą mieć o tym pojęcia. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, T_G napisał:

ty chyba już w ogóle nie ogarniasz języka polskiego...

Żyje, mieszka w USA, jest Amerykaninem, to może nie ogarniać polskiego.

Co do pielęgniarki to babka ma konkretnie taki zawód:

Cytat

her medical specialization is Registered Nurse - Home Health

To jak to przetłumaczysz na polski? No inaczej się nie da jak "jej medyczna specjalizacja to "zarejestrowana pielęgniarka - zdrowie w domu". To sprowadza się do tego co napisał, czyli jeżdżenia po ludziach chorujących w domu i zapewniania im opieki pielęgniarskiej.

Poświadczenia jakie posiada to RN i BSN. RN to zwykła licencja pielęgniarska a BSN to taki licencjat pielęgniarski. Biorąc pod uwagę, że jej zakres usług dotyczy tylko wizyt domowych, to musiała zarejestrować taką działalność (tam to trochę inaczej wygląda). Jeżeli jej działalność została zarejestrowana w grudniu 2020 znaczy że prawdopodobnie i RN i BSN uzyskała niewiele wcześniej, tym bardziej, że nie ma wcześniejszych informacji zawodowych na jej temat.

Zatem ślepo wierzysz w słowa kogoś, kto w zasadzie może nie mieć odpowiedniego doświadczenia w zawodzie jaki wykonuje (ze względu na krótki staż). Biorąc to wszystko pod uwagę może i ma wiedzę z zakresu pielęgniarstwa (tego nie kwestionuję), ale czy faktycznie posiada odpowiednią wiedzę na tematy które porusza, tak by stanowić niezaprzeczalne i w pełni wiarygodne źródło informacji? Chyba każdy musi sobie na to pytanie odpowiedzieć sam.

Warto jeszcze dodać, że medialnie jest bardzo aktywna :P 

 

 

Edytowane przez LeBomB
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I te kwestie zostały ujawnione przez panią Bożenkę - pielęgniarkę czy pana Doktora Nie doktora Krzysztofa Internistę?

Czy może przez konkretne organa kontroli?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, T_G napisał:

a wystarczy wpisać pfizer wyroki sądowe

ot przykład : https://biotechnologia.pl/farmacja/rekordowa-kara-dla-pfizer,3489

cała magia znika i jakież to pojęcie trzeba mieć, żeby sprawdzić ile wyroków, za co i na jakie pieniądze padło

Proponuję zatem odstawić prawie wszystkie leki, bo prawie każdy większy producent leków miał jakieś pozwy za grubą kasę.

Skoro idziemy takim tokiem myślenia, że jak ktoś ma za coś pozwy to moja rada, z Windowsa też nie korzystaj, bo też mieli pozwy. Odnośnie Valve, Apple i innych też coś by się pewnie znalazło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. jak koleś nie odróżnia wypadku od samobójstwa i składamy to na karb nieznajomości języka polskiego, to nie powinien się wypowiadać w tak skomplikowanych tematach

2. pani przytacza dane, jej osobiste wnioski można pominąć i jak zwykle co ....  najśmieszniejszy jest atak personalny i mylenie słów, pomijanie takich zdań jak weryfikacja przez cdc itakie tam niuanse

3. ja nie muszę ślepo pani wierzyć, żeby sprawdzić statystyki ogólnodostępne, tak jak nie wierzę fachowcom forumowym, którzy polskiego nie rozumieją... no chyba, że to celowe niezrozumienie co też dopuszczam

tak samo nie wierzę w lekarzy z who, kliniczne przypadki z przemyśla ale za to ufam, że pfizer jest kryształowo czysty i właściwie to nie chciał pobić rekordów w zarabianiu na szczepionkach, tylko działa charytatywnie ale tak jakoś wyszło, przypadkiem... z tragarzami

5 minut temu, LeBomB napisał:

Proponuję zatem odstawić prawie wszystkie leki, bo prawie każdy większy producent leków miał jakieś pozwy za grubą kasę.

Skoro idziemy takim tokiem myślenia, że jak ktoś ma za coś pozwy to moja rada, z Windowsa też nie korzystaj, bo też mieli pozwy. Odnośnie Valve, Apple i innych też coś by się pewnie znalazło.

ależ do brania leków nikt nikogo nie zmusza, wręcz przeciwnie, niektóre się zakazuje nawet a z valve, windowsa czy applea też mogę jednym ruchem zrezygnować, jakoś nie widzę nawiedzonych na forach zmuszających mnie do instalacji ich softu czy wymuszających kupno najnowszego iphonea

btw: to twój tok myślenia, nie mój

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...