Skocz do zawartości
Camis

Covid-19 - Pandemia

Czy przed wakacjami zaszczepisz się szczepionką na Covid-19?:  

571 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy przed wakacjami zaszczepisz się szczepionką na Covid-19?:

    • Tak - obojętnie którą
      103
    • Tak - szczepionką mRNA
      89
    • Tak - szczepionką wektorową na adenowirusie (AstraZeneca)
      10
    • Nie
      310
    • Nie wiem / nie mam zdania
      59


Rekomendowane odpowiedzi

Gość
12 minut temu, Griszah napisał:

Czyli wychodzi na to że nawet robienie testów nic nie daje. To chyba by każdy musiał robić po kilka testów dziennie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i zapomnieliście o jednym na dyskotekach szczepionki nie działają ale w restauracjach itp. już tak bo tam zaszczepieni mają dostęp i nawet nie wliczają się do limitu.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, مارتشين napisał:

comment_1638885235cfmJEpkB5Ti81RDxeUruPY,w400.jpg

Skoro medycy widzą codziennie tysiące zgonów, i pełne szpitale to po co ich zmuszać do szczepienia? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma przymusu, jest obowiązek. Nie ma ciemnego ludu, jest suweren. Nie ma podatku, jest danina. Nie ma kradzieży środków z konta prosumenta na nowych zasadach PV, jest zawłaszczenie. Czego się spodziewaliście 8:E

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robiąc sobie parę dni przerwy, nie ma szans nadążyć nad tym tematem :E 
Mam w rodzinie kogoś, kto jeździ remontować wnętrze statków i to w kilkaset osób. Niestety we Włoszech ustanowili politykę - nikt nie wychodzi ze statku podczas remontu i zaczęli testować... 30(teraz pewnie więcej) rosłego chłopa siedzi na kwarantannie i ma płacone za pozytywny test bezobjawowy, a reszta niekiedy zasuwa do 22:00, żeby nadrobić.

Moim zdaniem jeśli ktoś odżywia się sensownie i jest poniżej 50 roku życia, to może sobie nie zawracać głowy wirusem. Jeśli żrąc przysłowiowe parówki, popijane colą złapie covida, to równie ciężko przejdzie inne choroby. Mam taką ~22 letnią znajomą, która właśnie w taki sposób przeszłą ciężej wrusa, a raczej jego podejrzenie, siedząc w domu.  Nie dostała żadnych zaleceń, jedynie siedzieć i mierzyć saturację. Poleciłem jej kurkumę, 1g witaminy C, D oraz brała swoje znane leki. Przebyła to czując się okropnie, ale zawsze przesadza. Bywa na tyle niekumata, że zamiast rozpuścić "musującą" wit. C to na początku ssała jak cukierka miętowego :E Na szczęście kontakt się zatarł, więc cyrków z mazur już nie słyszę.
Teraz wyobraźcie sobie, że tacy ludzie mają tylko teleporadę i brak zaleceń.

Edytowane przez musichunter1x
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Kaiketsu napisał:

Nie ma przymusu, jest obowiązek. Nie ma ciemnego ludu, jest suweren. Nie ma podatku, jest danina. Nie ma kradzieży środków z konta prosumenta na nowych zasadach PV, jest zawłaszczenie.

Nie ma emocji - jest spokój. Nie ma ignorancji - jest wiedza. Nie ma namiętności - jest pogoda ducha. Nie ma chaosu - jest harmonia. Nie ma śmierci - jest Moc.

hRMk9kqTURBXy9kZjkwZThlNTVjZjBhNjJhNGRhO

  • Haha 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma Lucasa, jest Disney... :E

  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma dyskotek, jest koncert murem_za_munderem w TVpis ?

  • Haha 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Austria od przyszłego roku chce wprowadzić nawet więzienie dla osób, które nie chcą się szczepić. Jak dodano w artykule policja nie będzie nikogo siłą doprowadzać na szczepienia.  

https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/aktualnosci/news-austria-obowiazek-szczepienia-przeciwko-covid-19-planowane-o,nId,5692788

Powiem, krótko. Ja pierdole. ?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, sabaru napisał:

Austria...

Myślałem, że wspominałem, ale pewnie zapomniałem. Był film z polakiem z Austrii:

Niektóre filmy ma dobre, szczególnie po zmianie "lektorki". Kanał znowu sporadycznie śledzę, ponieważ próbuję nakłonić rodzinę do czegoś spoza TV, a to wydaje się najlżejsze i apolityczne.

Edytowane przez musichunter1x
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie po co zmuszać do szczepień i jeszcze do więzień pakować jak sami się przyznają, że szczepionki nie działają bo przecież W Austrii lockdown dla wszystkich. Z kolei u nas szczepionki już nie działają w dyskotekach, w domach(obowiązek testowania się) i zaraz pewne dojdą kolejne miejsca.

 

@galaktyChyba się pospieszyłeś wczoraj z tym powiedzeniem, że u nas jest "normalnie" bo zaczynają się cyrki a myślę, że to nie koniec.

Edytowane przez lokiju
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, lokiju napisał:

@galaktyChyba się pospieszyłeś wczoraj z tym powiedzeniem, że u nas jest "normalnie" bo zaczynają się cyrki a myślę, że to nie koniec.

Taaaaa, zaczyna się powoli. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, sabaru napisał:

Czyli wychodzi na to że nawet robienie testów nic nie daje. To chyba by każdy musiał robić po kilka testów dziennie.

Z tego co czytałem na zagramanicznej stronce to tam pisali, że wszyscy przeszli testy lub mieli 3 dawkę wbitą przed imprezą. Więc tak jakby wynikało, że tych po 3 dawkach traktowali ulgowo i bez testów wpuszczali.

 

A w Niemczech ten typ co zabił rodzinę i popełnił samobójstwo, to ześwirował przez covid passa i całą szopkę. Obawiał się konsekwencji sfałszowanego passa i, że zabiorą mu dzieci, pójdzie siedzieć etc. Ludzie, zaczynają świrować od tej covidowej polityki. Szczepionki, niby dalej dobrowolne, ale do pracy bez passa już nie wejdziesz.

https://wydarzenia.interia.pl/zagranica/news-niemcy-sfalszowal-certyfikat-szczepienia-nie-zyje-5-osobowa-,nId,5692682

 

 

Edytowane przez lukadd
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, lukadd napisał:

Z tego co czytałem na zagramanicznej stronce to tam pisali, że wszyscy przeszli testy lub mieli 3 dawkę wbitą przed imprezą. Więc tak jakby wynikało, że tych po 3 dawkach traktowali ulgowo i bez testów wpuszczali.

 

A w Niemczech ten typ co zabił rodzinę i popełnił samobójstwo, to ześwirował przez covid passa i całą szopkę. Obawiał się konsekwencji sfałszowanego passa i, że zabiorą mu dzieci, pójdzie siedzieć etc. Ludzie, zaczynają świrować od tej covidowej polityki. Szczepionki, niby dalej dobrowolne, ale do pracy bez passa już nie wejdziesz.

https://wydarzenia.interia.pl/zagranica/news-niemcy-sfalszowal-certyfikat-szczepienia-nie-zyje-5-osobowa-,nId,5692682

 

 

 
Cytat

 

~walker- Dzisiaj (17:00)
cala rodzina umarla na covid

 

 
 
poniekąd ma rację 


 

Edytowane przez lokiju
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny foliarz/szur wylądował pod tlenem:

 

Cytat

Cały rok: Szczepienia są eksperymentem! COVID jest niegroźny!


Dzisiaj: W szpitalu pisze posta: "10 dni podróży ku bramom piekieł, gdyby nie interwencja lekarzy, moja klepsydra zasiliłaby tablicę na cmentarzu"

 

sQKUzsl.png

dCS5rw7.png

YlZQqxK.png

https://www.facebook.com/TvTubeKrucaFux/posts/210579994593998

 

 

 

  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze Wam się te historyjki o szurach nie znudziły?

Śmialiście się też z segregacji i innych, a mamy co mamy. 

EDIT: Znam parę osób które się szczepiły, ale po obecnych restrykcjach i przymuszeniach chcą zrezygnować z kolejnych dawek. Bo po co skoro i tak testy trzeba robić.

Edytowane przez galakty
  • Like 1
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@galaktyJa pomyślę o trzeciej dawce jak wypuszczą wersje dyskotekową(taka co też działa w dyskotece) bo w innym wypadku nie widzę sensu ?

Edytowane przez lokiju
  • Haha 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie szczepionka to głównie brak kwarantanny, innych powodów nie widzę bo zagrożenie jest praktycznie zerowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, galakty napisał:

Dla mnie szczepionka to głównie brak kwarantanny, innych powodów nie widzę bo zagrożenie jest praktycznie zerowe.

No to ten argument powoli odchodzi do lamusa bo jak zachoruje inny domownik to i tak musisz robić testy. Zaraz ktoś tutaj napiszę, że jesteśmy szurami :D

Edytowane przez lokiju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, galakty napisał:

Dla mnie szczepionka to głównie brak kwarantanny, innych powodów nie widzę bo zagrożenie jest praktycznie zerowe.

Zagrożenie ze strony samej szczepionki,

  • Like 1
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, lokiju napisał:

No to ten argument powoli odchodzi do lamusa bo jak zachoruje inny domownik to i tak musisz robić testy. Zaraz ktoś tutaj napiszę, że jesteśmy szurami :D

Mieszkam sam :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Camis napisał:

Kolejny foliarz/szur wylądował pod tlenem:

Zawsze znajdzie się jakiś do statystyki ;) W sezonie, na choroby układu oddechowego umiera do 100 osób dziennie, jedynie w latach poprzednich nikt nie krzyczał o końcu świata.

Edytowane przez musichunter1x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, galakty napisał:

Mieszkam sam :) 

To tyle dobrego ale i tak te całe kwarantanny, izolację to teraz pic na wodę, do niektórych ponoć dzwonią dopiero po kilku dniach od pozytywnego wyniku testu a do mojego Ojca akurat zadzwonili pierwszego dnia ale nikt tego nie sprawdza. Nikt nie dzwoni policja się nie pojawia by sprawdzić czy dana osoba siedzi w domu więc jak ktoś jest nieodpowiedzialny to może robić co chcę chyba, że będzie mieć pecha i akurat kontrola na mieście się trafi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, lokiju napisał:

 nikt tego nie sprawdza.

System jest na tyle walnięty, że jak moja babcia złapała pozytywny test to dziadek mógł wychodzić. Obydwoje szczepieni podwójnie i dopadła ich jesienna choroba.
Oczywiście Wit. D nie łykną, bo to wyręcza organizm, ale szprycę już bez wahania wzięli, jak tylko mogli :E Eh, gdyby TVP mówiło o profilaktyce to przekonałoby staruszków do tego, czego ja nie mogę.

Edytowane przez musichunter1x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, musichunter1x napisał:

System jest na tyle walnięty, że jak moja babcia złapała pozytywny test to dziadek mógł wychodzić. Obydwoje szczepieni podwójnie i dopadła ich jesienna choroba.
Oczywiście Wit. D nie łykną, bo to wyręcza organizm, ale szprycę już bez wahania wzięli, jak tylko mogli :E Eh, gdyby TVP mówiło o profilaktyce to przekonałoby staruszków do tego, czego ja nie mogę.

No jest mój Ojciec ma izolacje a Mama zaszczepiona sobie chodzi po mieście na luzaku, wprowadzenie testów dla zaszczepionych może miałoby jakiś sens ale pod kilkoma warunkami, których już się spełnić nie da. Mam tutaj na myśli, że trzeba było to zrobić już dawno i bez tej całej propagandy typu #ostatniaprosta bez segregacji sanitarnej i takich wyjątków jak robią teraz, że dyskoteka dla zaszczepionych nie ale restauracja już jak najbardziej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...