Skocz do zawartości
Camis

Covid-19 - Pandemia

Czy przed wakacjami zaszczepisz się szczepionką na Covid-19?:  

571 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy przed wakacjami zaszczepisz się szczepionką na Covid-19?:

    • Tak - obojętnie którą
      103
    • Tak - szczepionką mRNA
      89
    • Tak - szczepionką wektorową na adenowirusie (AstraZeneca)
      10
    • Nie
      310
    • Nie wiem / nie mam zdania
      59


Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Dario+ napisał:

Bo przecież wiadomo od początku że nie było żadnej pandemi , umowy z firmami od szczepionek obowiązują i muszą kraje się wywiązać , więc cyrk musi trwać .

Tylko ludzie pokroju LeBomB itp. którzy dali się omamić i nabrać, będą dalej bronić swoich tez i całej tej psudo pandemi .

Łatwiej jest oszukać ludzi, niż przekonać ich, że zostali oszukani.

  to wszystko "wiadomo" , i to od początku, tobie i kilku twoim kolegom z absolutnej czołówki tzw szurii

prawdą jest, że zgodnie z amerykańskim powiedzeniem jeśli człowiek ma do wyboru przyznać się do błędu albo uparcie twierdzić, że nie jest to konieczne, prawie zawsze wybierze 2 możliwość - w tym wypadku do błędu musiałoby przyznać się parę miliardów ludzi albo ty i twoi koledzy - co jest twoim zdaniem bardziej prawdopodobne, że do błędu przyzna się kilka miliardów czy kilku szu*****ych    

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, glauks napisał:

  to wszystko "wiadomo" , i to od początku, tobie i kilku twoim kolegom z absolutnej czołówki tzw szurii

prawdą jest, że zgodnie z amerykańskim powiedzeniem jeśli człowiek ma do wyboru przyznać się do błędu albo uparcie twierdzić, że nie jest to konieczne, prawie zawsze wybierze 2 możliwość - w tym wypadku do błędu musiałoby przyznać się parę miliardów ludzi albo ty i twoi koledzy - co jest twoim zdaniem bardziej prawdopodobne, że do błędu przyzna się kilka miliardów czy kilku szu*****ych    

Hitler i parę dziesiąt milionów jego ludzi też twierdzili że tylko rasa aryjska jest właściwa , pewnie przybił byś im piąteczkę dając się omamić i zmanipulować XD 

Reszta to była banda szurów ?

Edytowane przez Dario+
  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Subman napisał:

Wróżenie z fusów miałbyś gdyby skuteczność szczepionek przed hospitalizacją i śmiercią wynosiła 50%. Tylko że tak absolutnie nie jest. Skuteczność szczepionek jest tu o wiele większa - wynosi co najmniej te 90%. Im młodsza osoba tym ta skuteczność większa i dłuższa - im starsza i ma inne choroby przewlekłe tym ta skuteczność mniejsza i niestety krótsza (stąd to tam są potrzebne przede wszystkim te dawki przypominające). Więc wiemy bardzo dużo o tych szansach względem osób niezaszczepionych i każdy może je sobie ocenić.

A o Niedzielskim mi nie wspominaj - ma zerowe kompetencje do bycia ministrem zdrowia i zgadzam się że to przez niego jakaś część osób może mieć wątpliwości np. co do szczepień. Bzdury które czasami gada są porażające. Do obecnej chwili nie potrafi np. prawidłowo wytłumaczyć zupełnie podstawowej rzeczy - dlaczego ostatnio te 20%-30% osób w szpitalach to osoby zaszczepione. To go całkowicie skreśla na stanowisku MZ.

 

Pytanie czy argument o wysokiej ochronie przed hospitalizacją i zgonami trafia do dużej puli ludzi niezaszczepionych? (mówię to też w kontekście 3 dawki) Bo moim zdaniem nie, bardziej się będzie liczyło czy zaszczepiony będzie mógł wejść do klubu, restauracji i czy będzie obowiązywała go kwarantanna po kontakcie z chorym itp. Jeżeli chodzi o tych co są rzeczywiście zagrożeni hospitalizacją i zgonem to oni w dużym stopniu rozumieją zagrożenie i ich prosić nie trzeba a z kolei ci co się doszukują chipów to ich nie przekonasz w żaden sposób bo oni już mają swoje zakodowane w głowie i znaczna ich część to osoby słabo wykształcone, które mogą nie rozumieć z czym to się je. 

Edytowane przez lokiju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Dario+ napisał:

Hitler i parę dziesiąt milionów jego ludzi też twierdzili że tylko rasa aryjska jest właściwa , pewnie przybił byś im piąteczkę dając się omamić i zmanipulować XD 

Reszta to była banda szurów ?

no a wy twierdzicie, że nie ma pandemii - to co wg was powinni zrobić chorzy na covid - położyć się do łóżka i umrzeć; Hitler mordował czynnie w imię obłąkanej ideologii, wy spowodowalibyście ofiary przez zaniechanie, bo skoro to pseudo pandemia, a poza tym, jak argumentował kolega, przecież w historii były bardziej śmiertelne epidemie, więc nie ma się co za bardzo przejmować, po co te wszystkie dokuczliwe środki, maseczki, obostrzenia, szczepionki, itp; nie wiem, jak prawo karne to klasyfikuje, ale spowodowanie albo przyczynienie się do śmierci przez zaniechanie chyba niedużo lepsze niż czynne pozbawienie życia 

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, glauks napisał:

no a wy twierdzicie, że nie ma pandemii - to co wg was powinni zrobić chorzy na covid - położyć się do łóżka i umrzeć; Hitler mordował czynnie w imię obłąkanej ideologii, wy spowodowalibyście ofiary przez zaniechanie, bo skoro to pseudo pandemia, a poza tym, jak argumentował kolega, przecież w historii były bardziej śmiertelne epidemie, więc nie ma się co za bardzo przejmować, po co te wszystkie dokuczliwe środki, maseczki, obostrzenia, szczepionki, itp; nie wiem, jak prawo karne to klasyfikuje, ale spowodowanie albo przyczynienie się do śmierci przez zaniechanie chyba niedużo lepsze niż czynne pozbawienie życia 

Oko za oko trzeba stosować, rozstrzelać każdego niezaszczepionego.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Dario+ napisał:

Tylko ludzie pokroju LeBomB itp. którzy dali się omamić i nabrać, będą dalej bronić swoich tez i całej tej psudo pandemi .

Patrząc po jego zaangażowaniu tutaj, pościgu za wszelkimi tabelkami i statystykami, to widać, że partia mu płaci...:E

Ignorować ten bełkot, wyłączyć główne ścieki z mediów i po problemie.:E

Edytowane przez B@nita

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, B@nita napisał:

Patrząc po jego zaangażowaniu tutaj, pościgu za wszelkimi tabelkami i statystykami, to widać, że partia mu płaci...:E

Ignorować ten bełkot, wyłączyć główne ścieki z mediów i po problemie.:E

Jeszcze gdyby kovidianie nie byli tak nachalni ze swoimi kretyńskimi poglądami to w ogóle bym nie ogarnąłem tej ,,pandemii". Wczorajsza akcja Kuleszy dobitnie udowodniła jakimi pustakami są kovidianie...

 

 

Edytowane przez marekkraw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, glauks napisał:

no a wy twierdzicie, że nie ma pandemii - to co wg was powinni zrobić chorzy na covid - położyć się do łóżka i umrzeć; Hitler mordował czynnie w imię obłąkanej ideologii, wy spowodowalibyście ofiary przez zaniechanie, bo skoro to pseudo pandemia, a poza tym, jak argumentował kolega, przecież w historii były bardziej śmiertelne epidemie, więc nie ma się co za bardzo przejmować, po co te wszystkie dokuczliwe środki, maseczki, obostrzenia, szczepionki, itp; nie wiem, jak prawo karne to klasyfikuje, ale spowodowanie albo przyczynienie się do śmierci przez zaniechanie chyba niedużo lepsze niż czynne pozbawienie życia 

Kto się przyczynia najbardziej? Ci, którzy mają kontakt z chorymi, jednak są zwolnieni z kwarantanny czyli zaszczepieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, marekkraw napisał:

Jeszcze gdyby kovidianie nie byli tak nachalni ze swoimi kretyńskimi poglądami to w ogóle bym nie ogarnąłem tej ,,pandemii". Wczorajsza akcja Kuleszy dobitnie udowodniła jakimi pustakami są kovidianie...

 

 

Też mnie to zaskoczyło. W Konfederacji ponoć nie chcą się szczepić. Ich sprawa. Można łatwo pogodzić brak szczepień i zachowanie bezpieczeństwa w stosunku siebie i do ludzi. Ale nie znać swojego stanu zdrowia, chodzić tak do ludzi i ostentacyjnie się z tym obnosić to skrajny debilizm. Chyba że koleś jest zdrowy i to miała być jakaś pokazówka.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Áltair napisał:

Też mnie to zaskoczyło. W Konfederacji ponoć nie chcą się szczepić. Ich sprawa. Można łatwo pogodzić brak szczepień i zachowanie bezpieczeństwa w stosunku siebie i do ludzi. Ale nie znać swojego stanu zdrowia, chodzić tak do ludzi i ostentacyjnie się z tym obnosić to skrajny debilizm. Chyba że koleś jest zdrowy i to miała być jakaś pokazówka.

Ale czego nie zrozumiałeś , przecież wyraźnie napisał że miał robiony test na covida który wyszedł negatywny i jest to zwykłe przeziębienie. Oczekujesz że każdy kto ma katar będzie siedział w domu ? W okresie zimowym to chyba pół polski by tak robiło. Bez jaj, naprawdę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, marekkraw napisał:

Ale czego nie zrozumiałeś , przecież wyraźnie napisał że miał robiony test na covida który wyszedł negatywny i jest to zwykłe przeziębienie. Oczekujesz że każdy kto ma katar będzie siedział w domu ? W okresie zimowym to chyba pół polski by tak robiło. Bez jaj, naprawdę. 

Nie było nic takiego, że wykonał test i był negatywny. Tylko, że chyba jest chory, więc przyszedł na posiedzenie z maską. Może potem edytowali artykuł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Áltair napisał:

Nie było nic takiego, że wykonał test i był negatywny. Tylko, że chyba jest chory, więc przyszedł na posiedzenie z maską. Może potem edytowali artykuł.

https://twitter.com/Kulesza_pl/status/1468592514047397894?s=20

 

A i z tego co wiem to połowa konfy jest wyszczepiona. I nie chodzi im o to żeby się nie szczepić tylko są przeciwni przymusowi i całej tej segregacji sanit. To Media i kovidiańskie plemie zrobiło z nich antyszczepów. 

Edytowane przez marekkraw
  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, marekkraw napisał:

Jeszcze gdyby kovidianie nie byli tak nachalni ze swoimi kretyńskimi poglądami to w ogóle bym nie ogarnąłem tej ,,pandemii". Wczorajsza akcja Kuleszy dobitnie udowodniła jakimi pustakami są kovidianie...

 

 

To zawsze działa w dwie strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, marekkraw napisał:

https://twitter.com/Kulesza_pl/status/1468592514047397894?s=20

 

A i z tego co wiem to połowa konfy jest wyszczepiona. I nie chodzi im o to żeby się nie szczepić tylko są przeciwni przymusowi i całej tej segregacji sanit. To Media i kovidiańskie plemie zrobiło z nich antyszczepów. 

A, i wszystko jasne. Pewnie ludzie nabrali się na nazwę wirusa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Áltair napisał:

A, i wszystko jasne. Pewnie ludzie nabrali się na nazwę wirusa.

No tak , zapewne taki  był zamysł. Paranoicy już go paragrafami straszą :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyn ja dobrze słyszałem że Pfizer chce wprowadzenia 3 dawkowej szczepionki tylko na Omicrona ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto, czemu służy cały covid:https://forsal.pl/swiat/artykuly/8309926,corruption-perceptions-index-2020-gdzie-szerzy-sie-korupcja.html

Swoją drogą, ciekawe jak to obliczyli? Łapówkarze dali im cynk?:E

Kumpel szumowskiego dalej nieuchwytny po zajumaniu kilkudziesięciu baniek? Taki przykład z naszego podwórka a to ledwo igła w stogu sianka.

Edytowane przez B@nita
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat

Anglia wprowadza paszporty covidowe i inne obostrzenia

Boris Johnson wprowadza "Plan B": – praca z domu gdzie się da – obowiązkowa szczepionka lub test (paszport covidowy) na wstęp do klubów i innych skupisk ludzi – maski w kinach i teatrach – codzienne testy dla kontaktów osób z wariantem omikron

https://www.dailymail.co.uk/news/article-10289335/Boris-pushes-button-Plan-B-wfh-masks.html

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Camis napisał:

Przez ebanego Borysa straciłem właśnie szansę na świetną pracę. Jeszcze wczoraj rano przeszedłem pierwszy etap rozmowy kwalifikacyjnej i miałem dostać zaproszenie na drugą na piątek, ze względu na wprowadzenie "work from home" oferta już nie jest aktualna. Pierd... 

  • Sad 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to za nowomowa szybkich mediow? :D Nowa specjalizacje dla szczypionek zrobili?
comment_16390431947HoiCGovow7szlzt7FKqJB

Edytowane przez Michaelred

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę jak kiedyś było z łańcuszkami listowymi. Pan Alojzy przerwał łańcuszek i następnego dnia wpadł pod samochód, więc wyślij ten spam 10 znajomym jeśli chcesz uniknąć jego losu.

  • Like 2
  • Haha 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 7.12.2021 o 17:32, مارتشين napisał:

/ciach o obowiązku i przymusie/

Śmiechy chichy ale od strony prawnej mogą mieć rację.
Np. na wezwanie policji masz obowiązek się stawić na komendzie. Przymus będzie jak cię tam doprowadzą, jak trzeba przy użyciu siły.

W ustawie o epidemiach jest punkt o przymuszeniu do szczepienia i bezpośrednio odnosi się do podania szczepionki wbrew woli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...