Skocz do zawartości
Camis

Covid-19 - Pandemia

Czy przed wakacjami zaszczepisz się szczepionką na Covid-19?:  

434 użytkowników zagłosowało

1. 1. Czy przed wakacjami zaszczepisz się szczepionką na Covid-19?:

• Tak - obojętnie którą
      82
    • Tak - szczepionką mRNA
      59
    • Tak - szczepionką wektorową na adenowirusie (AstraZeneca)
      7
    • Nie
      234
    • Nie wiem / nie mam zdania
      52

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)
2 minuty temu, unadarek napisał:

Bo taki jak to nazywasz covidian rozumi co to znaczy i jakie są konsekwencje zarażenia siebie lub bliskich  a pety do szcza..... nie  pojmują  dopiero coś możliwe że dotrze jak zwinie z planszy kogoś bliskiego lub znajomego ,pety opowiadają że to wymysł że w szpitalach odgrywane są sceny :(  takie to peciory z zerowym intelektem

Wypisz wymaluj opis plaskoziemcow, z tym że teoria płaskiej ziemi nikogo nie zabija :E

Edytowane przez panzar01
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, panzar01 napisał:

Wypisz wymaluj opis plaskoziemcow, z tym że teoria płaskiej ziemi nikogo nie zabija :E

Tak ci covidianie to wypisz wymaluj tacy sami foliarze jak ci od płaskiej Ziemii i 5G. :E

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, panzar01 napisał:

A nie zginął ten co zbudował rakietę by sprawdzić na własne oczy? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, مارتشين napisał:

Jak na razie to ty szerzysz na forum te gówno fejki, więc chyba sam się od nich zaraziłeś przez fale 5g :lol2: Zmień dilera i idź do okulisty. Boli mnie tylko jak robisz to dla rządu szurając po tych gówno grupach, wyszukując te fejki za pieniądze do walki z covid.

Możesz być zatem spokojny, bo nikt mi za czytanie szurii nie płaci. Jak już pisałem robię to dla zabawy. Co najwyżej raz na miesiąc się z kimś z RM czy z grona modelarzy czy z Dworczykiem pośmiejemy z tego, i tyle. I taki to ma co najwyżej związek z rządem.

Mam dość bogate tradycje paranormalne od dziecka (np. UFO-Forum Wrocław czy Forum Niezwykłych Wynalazków) , zawsze mnie to bawiło i dalej bawi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Covidianie w akcji :E

Edytowane przez ShadowMan

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
21 minut temu, galakty napisał:

A nie zginął ten co zbudował rakietę by sprawdzić na własne oczy? 

Ale próbował sprawdzić, nie uznaję go za typowego foliarza. Nie było u niego nie bo nie, i sam się zabił, nie kogoś ;)

2 minuty temu, ShadowMan napisał:

Tja... Niektóre osobniki pewne rzeczy biorą za bardzo dokładnie. Najbardziej rozbawił mnie dozownik na stoku xD

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
30 minut temu, ShadowMan napisał:

Tak ci covidianie to wypisz wymaluj tacy sami foliarze jak ci od płaskiej Ziemii i 5G. :E

Akurat anty-5G i anty-Covid to się najczęściej nakłada. :lol2: 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, ShadowMan napisał:

A teraz wskaż, które z zachowań czy rzeczy pokazanych na filmiku masz u nas w kraju? To że gdzieś w USA czy na zachodzie Europy są tacy porąbańcy nie oznacza że w Polsce mają miejsce takie akcje, jak chodzenie że sznurkiem, kijkiem, w hełmie itp.

Ponadto część z tego co tam jest pokazane to był sarkazm i nie były na poważnie, ale jak komuś coś do narracji pasuje to wszystko łyknie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, crush napisał:

Akurat anty-5G i anty-Covid to się najczęściej nakłada. :lol2: 

Mi się z tymi foliarzami od 5G najbardziej kojarzą właśnie covidianie. Jedni się chronią aluminiowymi czapeczkami, a drudzy szmacianymi namordnikami, albo jakimiś innymi, wymyślnymi wynalazkami jak na tym filmiku wyżej. :E

• Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, adashi napisał:

HIT - pompy do generowania nadciśnienia w domkach drewinianych

image.png.fb14ec16d907917c7f24aeb8676c53ea.png

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Najprawdopodobniej 90% z tego filmu to ironia. Ja też mam z Allegro taką maskę jak masz na avatarze. W marcu 2020 poszedłem w tym dwa razy razy do Auchan, gdzie wywołałem zabawo-sensację nawet 2 osoby zrobiły sobie ze mną słit-focie, zapewne ktoś to może i sfilmował. To nie znaczy, że byłem covidianinem.

A szuria jak najbardziej jest praktycznie zawsze combo. Tam jest najczęściej cały zestaw: depopulacja, czipy w szczepionkach, glifosat w jedzeniu, trucizny w chemtrailsach, fluor w pastach do zębów żeby zniszczyć szyszynke, koncerny oraz depopulacja.

Edytowane przez adashi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, LeBomB napisał:

A teraz wskaż, które z zachowań czy rzeczy pokazanych na filmiku masz u nas w kraju? To że gdzieś w USA czy na zachodzie Europy są tacy porąbańcy nie oznacza że w Polsce mają miejsce takie akcje, jak chodzenie że sznurkiem, kijkiem, w hełmie itp.

Ponadto część z tego co tam jest pokazane to był sarkazm i nie były na poważnie, ale jak komuś coś do narracji pasuje to wszystko łyknie.

Kilka razy już się spotkałem z zaczepkami i paniczną agresją wobec mnie (na szczęście tylko słowną), bo podszedłem za blisko, albo nie miałem maseczki. Kiedyś z daleka darła się na mnie starsza babka idąca jakieś 50 metrów ode mnie, żebym założył maseczkę. :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, adashi napisał:

HIT - pompy do generowania nadciśnienia w domkach drewinianych).

Ale ze co? Kazuja sie najesc grochu i kapusty?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie. Sprzedają takie coś z korbką ręczną. Bo ogólnie w celu depopulacji ma być wojna, katastrofa, głód i wszystko co złe. W tym zatrucie powietrza. I sprzedawali tym tytanom intelektu takie ręczne pompy, które miały za zadanie pompować do środka "przefiltrowane" powietrze z zewnątrz (bo tam chemtrailsy będą, aluminium i inne trucizny w powietrzu). Ścianę trzeba było przebić kawałek rury w środku z korbką, kawałek na zewnątrz.

No i mówili im, że jak takie coś sobie kupią, to będą zabezpieczeni przed skażeniem. I oni to wykupili. Czy mieszkali w bloku czy w domku na wsi ze szparami w oknach ma milimetry, uwierzyli, że takie coś z korbką zapewni im utrzymanie w domu nadciśnienia i nie pozwoli na wniknięcie skażonego powietrza z zewnątrz.

Ja nikomu z założenia biznesu nie psuję, więc nawet nic nie pisałem tam w tym temacie, ale odnotowałem, że jest taka grupa potencjalnych klientów, która jest chyba marzeniem każdego marketingowca.

• Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, ShadowMan napisał:

Kilka razy już się spotkałem z zaczepkami i paniczną agresją wobec mnie (na szczęście tylko słowną), bo podszedłem za blisko, albo nie miałem maseczki. Kiedyś z daleka darła się na mnie starsza babka idąca jakieś 50 metrów ode mnie, żebym założył maseczkę. :P

Widocznie straszysz ludzi wyglądem albo zapachem, dlatego tak na ciebie reagują. A tu na forum, że covidianie mnie atakujom i chcą zabrać wolność osobistom 🤭

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi tylko raz w biedrze zwrócili uwagę że rekawiczek nie mam i chleb macam.

I raz nie chcieli mnie w mięsnym obsłużyć w godzinach seniorskich😪

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
27 minut temu, ODIN85 napisał:

Moja babcia też tak robiła 😑

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

31 minut temu, ODIN85 napisał:

Czyli twój uj jest większy niż mój :whee:

Przykład przestrzegania zasad piękne szedł od góry a raczej ich :sex:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

2525 dziś.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
45 minut temu, ODIN85 napisał:

Za macanie chleba golymi paluchami to ja chcialem ludziom rece obcinac dawno przed pandemia. A skad ja mam wiedziec, czy dany chleb nie byl macany przez kogos, kto wczesniej sie podcieral i dloni nie myl?

• Haha 1
  • Upvote 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdyby jeszcze brali pierwszy z brzegu, ale nie, trzeba pomacać czy miękkość odpowiednia i faktura również... Stoją 5 minut i nie mogą bułki wybrać, dramat. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
11 godzin temu, ShadowMan napisał:

Mi się z tymi foliarzami od 5G najbardziej kojarzą właśnie covidianie. Jedni się chronią aluminiowymi czapeczkami, a drudzy szmacianymi namordnikami, albo jakimiś innymi, wymyślnymi wynalazkami jak na tym filmiku wyżej. :E

Co prawda to prawda. Tacy Ultra-covidianie to niezłe szury :P  Ale też i najwięksi hipokryci, bo tych największych krzykaczy o pandemii później spotykam na domówkach ( już bez maski )

Edytowane przez Zigu17
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie macanie w sumie bo biorę pierwszy lepszy,tylko branie bez rekawiczek.

Skoro warzyw i owoców nie myję to chleb też mi obojętny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi