Skocz do zawartości
Camis

Covid-19 - Pandemia

Czy przed wakacjami zaszczepisz się szczepionką na Covid-19?:  

571 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy przed wakacjami zaszczepisz się szczepionką na Covid-19?:

    • Tak - obojętnie którą
      103
    • Tak - szczepionką mRNA
      89
    • Tak - szczepionką wektorową na adenowirusie (AstraZeneca)
      10
    • Nie
      310
    • Nie wiem / nie mam zdania
      59


Rekomendowane odpowiedzi

w Nowym Jorku w miare spokojnie, klienci przyszli po towar do nas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KWK Jankowice już stoi.

Na kopalniach jest ten problem, że wydobycie prowadzone jest metodą ścianową. Jeżeli taki kompleks nie posuwa się do przodu, zostanie zaciśnięty przez górotwór, więc po tygodniu będzie nie do użytku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i nagle wszyscy do biur...no super by bylo. taa

 

Rodzinne gry planszowe ;) Ludzie zauważaliby, że mają rodzinę kilka metrów dalej.

 

Spłata kredytu a koronawirus.

Mój link.

Edytowane przez Áltair

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KWK Jankowice już stoi.

Na kopalniach jest ten problem, że wydobycie prowadzone jest metodą ścianową. Jeżeli taki kompleks nie posuwa się do przodu, zostanie zaciśnięty przez górotwór, więc po tygodniu będzie nie do użytku.

Obsługa stała ma być zapewne po to żeby nie doprowadzić do takich sytuacji no chyba, że ktoś będzie miał w tym interes.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obsługa stała ma być zapewne po to żeby nie doprowadzić do takich sytuacji no chyba, że ktoś będzie miał w tym interes.

 

Takie rzeczy muszą być prowadzone, bo kompleks składa się np z 300 sekcji, a zobacz cenę 1 :)

Jakby zatrzymali całkowicie kopalnie to nie dość, że zaciśnie to zaleje jeszcze wodą. Byłaby to totalna katastrofa na miarę całego kraju.

 

https://www.wnp.pl/gornictwo/tagor-sprzeda-jsw-obudowy-za-33-8-mln-zl,129027.html

Edytowane przez King Arthas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To temu pisze, że na zakładach będzie minimalne obłożenie żeby nie dochodziło do takich sytuacji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopie, nie pisz głupot, jak nie masz pojęcia. Do tego naucz się języka polskiego, bo go kaleczysz. Znajdź zdjęcia drabiny w necie i obejrzyj sobie, jak wygląda. Można zsunąć się nawet z pierwszego szczebla na, nie wiem, może na gruby dywan? Nawet rozciągając się można sobie nadwyrężyć biodro i ledwo chodzić przez tydzień. I nie spinaj się tak, bo to jajcarska wymiana zdań, a ty od razu już na serio i jeszcze tatusiujesz użytkownikom.

Takich lotników z drabiny to mam co tydzień kilku .A wysokość szczebla nie ma żadnego znaczenia. Nie masz pojęcia i doświadczenia to się nie wypowiadaj bo nawet możesz się uderzyć w stół i śledzionę rozwalić. nawet naciągnięcie mięśnia może skończyć się naderwaniem mięśnia i olbrzymim krwiakiem. I musisz wykluczyć czy obrzęk to zakrzepica czy krwiak. Bo zakrzepica to zagrożenie życia. A takie rzeczy jak piszesz to nie nadają się do żartów zwłaszcza w tej sytuacji. Przez takie mądrale to się szpitale zapychają. Wypowiadaj się na tematy o których masz pojęcie, A polonistą nie jestem i nie mam zamiaru być

Edytowane przez dinozaur50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawiesili Taniec z gwiazdami :o

 

Brodway mi zamkneli, co ja teraz zrobie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We Wrocławiu kolejki do kas nawet w marketach budowlanych:

 

gwf0pj9xubyw.jpg

 

:lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
We Wrocławiu kolejki do kas nawet w marketach budowlanych:

Może bunkry będą budować.

 

:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto się obawia?...czy wszyscy uważacie się za dobrych ludzi?...bo jak mówią złego diabli nie biorą :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może bunkry będą budować.

 

:E

O tym samym pomyślałem. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się dziwić nie wszyscy grają w gry czy oglądają TVP. Więc organizują sobie wolny czas na najbliższe dni, a może i tygodnie :E.

Czytałem też na lokalnym profilu informacyjnym, że jeszcze do północy, zanim zamknęli puby, kluby i dyskoteki, w wielu były tłumy. Dopiero po północy zaczęli wszystkich wypraszać i je pozamykali i sporo klientów było z tego powodu mocno niezadowolonych. Ja rozumiem, że nadmiernej paniki nie powinno się robić, no ale, ku*wa, w takiej sytuacji siedzieć w pubie, czy jakimś klubie, gdzie wokół mnie jest pełno innych, obcych ludzi? To już trochę bezmyślność. Bardzo dobrze, że to wszystko kazali zamknąć.

 

Wszystkich wylegitymować, spisać i odmawiać łóżek w szpitalach.

Jestem za. :thumbup:

Edytowane przez ShadowMan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rządowy płyn do dezynfekcjy jedyne 95 zł za 5 litrów. Ja wiem że nasi politycy są popierdzeleni, ale że aż tak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie taka cena? Bezpośrednio na stacji benzynowej, czy już jakieś janusze biznesu tym handlują?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rządowy płyn do dezynfekcjy jedyne 95 zł za 5 litrów. Ja wiem że nasi politycy są popierdzeleni, ale że aż tak...

Przecież to jest normalna cena, mała 0,5L flaszka z pompką Bioseptolu kosztowała przed tym wszystkim jakieś 15-20 zł, mieszkam koło Ciechocinka a w sanatoriach tego używają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
- Ze względu na ogromny popyt na rynkach światowych, obserwujemy znaczący wzrost cen surowców do produkcji płynu - tak rzeczniczka Orlenu tłumaczy cenę, która niektórym wydaje się wygórowana.

 

Zakrzewska dodaje, że płyn jest wytwarzany ze składników "o bardzo wysokiej jakości". - Przede wszystkim z certyfikowanego etanolu - dodaje rzeczniczka.

 

Źródło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem na zakupach koło 10, z pewnymi obawami, że będą tłumy.

 

Piekarnia, jedna osoba. Na hali Cerfa luźno, braki na niektórych półkach ale dostałem w zasadzie wszystko co chciałem. Market cichy i spokojny, bo większość sklepów zamknięta.

Jedynie w mięsnym kolejka ale nic poza standard.

 

 

Odnośnie zamykania także marketów spożywczych, to jest to logistycznie nierealne.

Po prostu małe sklepiki osiedlowe nie dadzą rady obsłużyć. Są za małe i za małe zapasy mają. W swojej najbliższej okolicy kojarzę 3 Żabki, 2 piekarnie, 2 mięsne, ze 2 warzywniaki i może jeszcze jeden ogólnospożywczy. Osiedla w okolicy to pewnie licząc lekką ręką 2000-3000 mieszkań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to jest normalna cena, mała 0,5L flaszka z pompką Bioseptolu kosztowała przed tym wszystkim jakieś 15-20 zł, mieszkam koło Ciechocinka a w sanatoriach tego używają.

Generalnie sporo rzeczy na stacjach benzynowych zawsze jest dużo droższych niż w normalnym sklepie, więc cena jak na stację aż taka wysoka nie jest, no ale w takiej sytuacji mogli jednak dać to trochę taniej.

Edytowane przez ShadowMan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszedłem z domu rupiecia wstawić do garażu i albo sobie sam przez to wszystko wmówiłem albo było wyjątkowo cicho. O rzut kamieniem jedna z bardziej uczęszczanych ulic w mieścinie, do tego blokowisko. A tu cisza jak makiem zasiał, nawet psy cicho siedzą :E i też nie wiem czy sam sobie wmówiłem ale jakby było czuć w powietrzu, że coś jest na rzeczy. To samo wczoraj w obozie, niby dzień jak co dzień ale człowiek czuł, że ta atmosfera ciut inna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...