Skocz do zawartości
Camis

Covid-19 - Pandemia

Czy przed wakacjami zaszczepisz się szczepionką na Covid-19?:  

533 użytkowników zagłosowało

1. 1. Czy przed wakacjami zaszczepisz się szczepionką na Covid-19?:

• Tak - obojętnie którą
      98
    • Tak - szczepionką mRNA
      85
    • Tak - szczepionką wektorową na adenowirusie (AstraZeneca)
      9
    • Nie
      285
    • Nie wiem / nie mam zdania
      56

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Subman napisał:

Jakie znów 58%? Masz też problem ze wzrokiem???

54% - wpis na TT był przyczynkiem jego prostackiej manipulacji. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 minut temu, TeddyBear84 napisał:

Nie mogę powiedzieć, co dokładnie zrobię. Miałem Covid dwa razy w ubiegłym roku i oba razy to było jak przeziębienie. Nie wiem więc, co będę robił w tym roku.

Ja takiego covida19 od czasów pandemii miałem ze 3-4 razy . Myślę że przed 2019 rokiem miałem covid-18, 17,16,15 itd 🤣 ze dwa razy w roku .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Griszah napisał:

54% - wpis na TT był przyczynkiem jego prostackiej manipulacji. 

No to wielka "manipulacja" bo pokazał prosty przykład z 50% obłożeniem szpitali zamiast 54%. Widać teraz doskonale ile zrozumiałeś z tego materiału. Praktycznie nic...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Straciłem dzisiaj węch i smak na jakieś 2 godziny a teraz mi się poprawia i jest jakieś 50% tego co było i z każdą chwilą jest lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, lokiju napisał:

Straciłem dzisiaj węch i smak na jakieś 2 godziny a teraz mi się poprawia i jest jakieś 50% tego co było i z każdą chwilą jest lepiej.

Czas umierać... 😲

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Dario+ napisał:

Czas umierać... 😲

Nie spieszy mi się do tego :P

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
6 minut temu, Subman napisał:

No to wielka "manipulacja" bo pokazał prosty przykład z 50% obłożeniem szpitali zamiast 54%. Widać teraz doskonale ile zrozumiałeś z tego materiału. Praktycznie nic...

Przykład który próbował podważyć podając  wyszczepialność grypy starszych 95%. To co zrobił niczym nie różni się od manipulacji na TT, tylko manipuluje w drugą stronę - a ty łykasz jak pelikan. Porażka !

5 minut temu, lokiju napisał:

miejsce na cmentarzu masz już wykupione ?

Edytowane przez Griszah

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mój kuzyn w niedzielę trafił do szpitala na stadionie narodowym , oczywiście zaszczepiony , zapalenie płuc i zdiagnozowany covid 💁‍♂️

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Griszah napisał:

Przykład który próbował podważyć podając  wyszczepialność grypy z wyszczepialnością 95%. To co zrobił niczym nie różni się od manipulacji na TT, tylko manipuluje w drugą stronę - a ty łykasz jak pelikan. Porażka !

Rozbrajasz mnie :rotfl: Tu chodzi o prostą matematykę na poziomie szkoły podstawowej... Dobra, ja nie widzę najmniejszego sensu dalej się tu udzielać. Poziom dyskusji jest tu na tragicznie niskim poziomie...

• Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, ODIN85-236 napisał:

Ja straciłem na ponad 40 dni rok temu.

Nie wkurzało cię to? Nie przeszkadzało?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
6 minut temu, Subman napisał:

Rozbrajasz mnie :rotfl: Tu chodzi o prostą matematykę na poziomie szkoły podstawowej

Ty masz nie tylko problem z matematyką ale przede wszystkich z logiką i tu jest pies pogrzebany bo jesteś ultra podatny na takie manipulacje. 

Edytowane przez Griszah

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

@ODIN85-236
Go back to the shadow. You Shall Not Pass! :E 

Mnie prawie nic nie bierze, ale może to dlatego, że od razu stosuję kurkumę z pieprzem. Pierwsza zima podczas której biegam i nic mnie nie rusza.

Znalazłem na razie tylko stary wykres: Szukałem tego od porównania zgonów Szwecji z poprzednimi latam. Ponoć obecnie umiera tam mniej, niż w poprzednich latach, co tylko uwidacznia nasze 140 tys nadmiarowych zgonów.
136440877_3966642750026518_2017765646671234787_o.thumb.jpg.580aa4daf3ceebd4fe6a63e239aa6e37.jpg

Edytowane przez musichunter1x

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, ODIN85-236 napisał:

Ja straciłem na ponad 40 dni rok temu.

mozna prosic moderacje o usuniecie ponowne tego psychicznego iditoty z forum

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
3 minuty temu, musichunter1x napisał:

@ODIN85-236
Go back to the shadow. You Shall Not Pass! :E 

Mnie prawie nic nie bierze, ale może to dl toatego, że od razu stosuję kurkumę z pieprzem. Pierwsza zima podczas której biegam i nic mnie nie rusza.

inni widzisz wybierają fotel przed TV i eksperymentalne terapie farmakologiczne. 

Edytowane przez Griszah

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam uprzejmie

A Wy dalej o COVID-19? :P

df307ea449f246c559acdc033bd0797a.webp

Z poważaniem

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, VAMET napisał:

Witam uprzejmie

A Wy dalej o COVID-19? :P

Z poważaniem

Jest ktoś z tego forum kto umarł na covid bez chorób współistniejących ? Nie ma ? A to szkoda... XD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Witam uprzejmie

2 minuty temu, Dario+ napisał:

Jest ktoś z tego forum kto umarł na covid bez chorób współistniejących ? Nie ma ? A to szkoda... XD

Ogólnie to ciężko dzisiaj znaleźć jakiegokolwiek człowieka, który nie ma chorób współistniejących... 50% Polaków ma problemy z mózgiem i nawet o tym nie wie. Ciągle głosują na PiS ;)

Z poważaniem

Edytowane przez VAMET

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@VAMET
Czekam na policję i wojsko :E 
Bardziej porównałbym to do martwieniem się osą w pokoju, gdy u bram są orkowie.
 256764166_261590875987262_1602566822495631748_n.jpg.54d6225f21c367949743c549d97208a0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, ODIN85-236 napisał:

A skąd to mamy wiedzieć? jak nie napisze po takimś czymś.

A to szkoda... XD

To był joke ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A pamiętacie to: :E  

z-rybom-tak-policjant-z-ryba-pyta-o-zamo

• Haha 8

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam uprzejmie

5 minut temu, ODIN85-236 napisał:

A skąd to mamy wiedzieć? jak nie napisze po takimś czymś.

Dlaczemu nie napisze? Ciebie Moderatorzy cały czas uśmiercają i wracasz, i piszesz ;)

Z poważaniem

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, lukadd napisał:

Nie widziałem tego - co za debil.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
12 minut temu, Griszah napisał:

Nie widziałem tego - co za debil.

Serio nie widziałeś? :E To jedna z najbardziej kultowych covidiańskich akcji w Polsce. Memy z tej akcji  "Z rybom" do dziś latają po polskim necie i są wykorzystywane w razie potrzeby.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
30 minut temu, VAMET napisał:

Witam uprzejmie

Ogólnie to ciężko dzisiaj znaleźć jakiegokolwiek człowieka, który nie ma chorób współistniejących... 50% Polaków ma problemy z mózgiem i nawet o tym nie wie. Ciągle głosują na PiS ;)

Z poważaniem

Kiedyś wpisaliby "covid" do rubryki "choroby układu oddechowego". "Na płuca" normalnie umiera  do ~100 osób dziennie i w takich widełkach trzyma się ten wirus.
Jak już chcesz robić jakieś przytyki z mózgiem i PIS to wypada to dobrze policzyć: 61,74% x 44,56%=~27,51% ;) 
Problem to jest z pamięcią, weryfikowaniem oraz samodzielnym myśleniem, a dotyczy to zdecydowanie więcej, niż 27% społeczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
38 minut temu, lukadd napisał:

Tego w archiwum jeszcze nie miałem :E Mandat albo ryba, a teraz to nawet w warszawskim metrze szczególnie nie wyłapują, a przynajmniej, gdy bywam tam od święta.

Najbardziej dobija człowieka widok tych staruszków w samochodzie z maską lub na rowerze, gdy jedzie po pustej jezdni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi