Skocz do zawartości
Camis

Covid-19 - Pandemia

Czy przed wakacjami zaszczepisz się szczepionką na Covid-19?:  

571 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy przed wakacjami zaszczepisz się szczepionką na Covid-19?:

    • Tak - obojętnie którą
      103
    • Tak - szczepionką mRNA
      89
    • Tak - szczepionką wektorową na adenowirusie (AstraZeneca)
      10
    • Nie
      310
    • Nie wiem / nie mam zdania
      59


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, vhp napisał:

Nie, nie byłyby. Liczba zakażonych jest w miarę stała i wynosi ok. 2,5 proc. badanej próby.

No to byłyby wzrosty, bo by więcej ludzi było badanych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, tak powinno się robić! Jak w Indonezji - zagonić koronasceptyków do wykopywania grobów ofiarom pandemii! Piękne!

https://nypost.com/2020/09/14/anti-maskers-forced-to-dig-graves-for-covid-19-victims-in-indonesia/amp/?fbclid=IwAR0xi2AbHV-nPf1XlE7VgxEc0gve5-IWCyaf5PcGQPy1m4CkoI1jS20fdD0

 

Tak, jak kiedyś Amerykanie zagonili Niemców do sprzątania w obozach koncentracyjnych

Edytowane przez Ghost54
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Ghost54 napisał:

O, tak powinno się robić! Jak w Indonezji - zagonić koronasceptyków do wykopywania grobów ofiarom pandemii! Piękne!

https://nypost.com/2020/09/14/anti-maskers-forced-to-dig-graves-for-covid-19-victims-in-indonesia/amp/?fbclid=IwAR0xi2AbHV-nPf1XlE7VgxEc0gve5-IWCyaf5PcGQPy1m4CkoI1jS20fdD0

Hahaha, jeżeli rzeczywiście to zrobili to szacun! U nas by nie było za dużo tych grobów, ale sam pomysł jest wspaniały.

Edytowane przez adashi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Ghost54 napisał:

O, tak powinno się robić! Jak w Indonezji - zagonić koronasceptyków do wykopywania grobów ofiarom pandemii! Piękne!

Ale w Polsce, wbrew rządowej i medialnej propagandzie, nie ma obowiązku noszenia maski.

  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im nie wytłumaczysz, mają tak zaczadzone głowy propagandą lejącą się ze wszystkich stron, że nie myślą logicznie i siłą włożą maskę, bo telewizja i jutub tak każą. 

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, MrAriel napisał:

Im nie wytłumaczysz, mają tak zaczadzone głowy propagandą lejącą się ze wszystkich stron, że nie myślą logicznie i siłą włożą maskę, bo telewizja i jutub tak każą. 

co sie dziwisz... forumowi spece twierdza ze szczepionki sa darmowe, samo to juz zakrawa na skrajny debilizm a co dopiero reszta argumentow

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, MrAriel napisał:

Im nie wytłumaczysz, mają tak zaczadzone głowy propagandą lejącą się ze wszystkich stron, że nie myślą logicznie i siłą włożą maskę, bo telewizja i jutub tak każą. 

A Ty nie nosisz na podstawie czego? :E

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, crush napisał:

A Ty nie nosisz na podstawie czego? :E

Ja nie noszę bo jestem wolnym człowiekiem. Po za tym nie lubie kretynizmów. W sklepie jest covid, ale już w pracy, szkole, przedszkolu, windzie czy pubie już nie :E Do sierpnia na głównej stronie govu wisiała informacja że odrazdza się noszenie maseczki przez osoby zdrowe ( może nadal wisi ) Połowa państw nie nakazuje noszenia maseczki i jakoś ludzie funkcjonuja. Czemu nie nosiliście przed covidem, przecież zwykłą grypą też można kogoś przekręcić ? Pomijam fakt że połowa ludzi chodzi w jednej niepranej masce, wymienianej miedzy domownikami jak ktoś wchodzi do sklepu, ściąganej brudnymi łapami, zmietolonej w kieszeni i zakładanej po 100 razy xD I najczesciej jest to maska za 50gr noszona na brodzie lub z odsłonientym nosem. Za to najwiekszym hitem był zakaz wstępu do lasu. Dzięki temu rozporządzeniu czułem się najbezpieczniej. 

Edytowane przez Zigu17
  • Upvote 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh... Cieszcie się że u nas jest taki bazjel, wystarczy spojrzeć na taką rozwiniętą i bogatą Australię. W stanie Wiktoria mają teraz normalną godzinę policyjnę (od wieczora do rana) "z powodu" korony. Tak to jest gdy lokalnie rządzi zatwardziały lewicowiec... link

 

Edytowane przez Aquarium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Aquarium napisał:

Eh... Cieszcie się że u nas jest taki bazjel, wystarczy spojrzeć na taką rozwiniętą i bogatą Australię. W stanie Wiktoria mają teraz normalną godzinę policyjnę (od wieczora do rana) "z powodu" korony. Tak to jest gdy lokalnie rządzi zatwardziały lewicowiec... link

 

Znajdą się tacy którym się to podoba i chcieliby to wprowadzić w Polsce xD 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, Zigu17 napisał:

 Czemu nie nosiliście przed covidem, przecież zwykłą grypą też można kogoś przekręcić ?

Zwykła grypa nie jest na topie, ale selfie podczas nowej odmiany sarsa jest dobre do zbierania lajków na fb, nie mówiąc już o tym jak cię twoi alternatywni znajomkowie w niej spotkają. Wtedy jesteś YOLO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najciekawsze jest to, że ci co są za taką wielką wolnością i prawem wyboru, zazwyczaj podziwiają Łukaszenkę na Białorusi czy rządy Putina w Rosji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Aquarium napisał:

Eh... Cieszcie się że u nas jest taki bazjel, wystarczy spojrzeć na taką rozwiniętą i bogatą Australię. W stanie Wiktoria mają teraz normalną godzinę policyjnę (od wieczora do rana) "z powodu" korony. Tak to jest gdy lokalnie rządzi zatwardziały lewicowiec... link

 

Zaraz usłyszysz że godzina policyjna to dla dobra ludzkości bo nie będą umierać na Covid XDDD 

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Ghost54 napisał:

Najciekawsze jest to, że ci co są za taką wielką wolnością i prawem wyboru, zazwyczaj podziwiają Łukaszenkę na Białorusi czy rządy Putina w Rosji :)

Wolnościowcy wszelacy to głównie fanatycy Konfederacji, to i ciągoty do Putina takie same. 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, adashi napisał:

Najciekawsze w paranormalniactwie jest to, że oni praktycznie zawsze są combo.

Rzadko można trafić paranormalniaka, który by sobie wybrał jakąś jedną konkretną teorię spiskową do wierzenia, oni chyba z solidarności popierają i wyznają zazwyczaj wszystko co się wymyśli i ich przekona, że to nie jest "z głównego nurtu". Być może jest to związane z pewnymi cechami strukturalnymi mózgu, jego mikrouszkodzeniami. Na pewno gra w tym rolę element ludyczny, oni nie chcą nikogo odrzucać poza głównonurtowcami, więc tak z grzeczności są w stanie zaakceptować każdy kocopoł.

Mają szuryzmy współistniejące. ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, crush napisał:

Wolnościowcy wszelacy to głównie fanatycy Konfederacji, to i ciągoty do Putina takie same. 

Że jak? Putlera słyszałem, ale Łukaszenkę? Kiedy niby?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to jeden pies.

Tak jakby powiedzieć, że Stalin to był okej ale za Mao nie przepadam. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, crush napisał:

Przecież to jeden pies.

Tak jakby powiedzieć, że Stalin to był okej ale za Mao nie przepadam. :E

No ale dziadek Korwin kazał nam się odwalić od Białorusi i ekscelencji Łukaszenki? To Korwin, więc wolę zapytać :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakie Korwin ma zdanie o Łukaszence i o naszej ingerencji w Białoruś bo staram się osoby psychiczne omijać.
Mój jedyny kontakt z twórczością to jak czasem na kiblu jego rubrykę w Angorze przeczytam. :E 

Za to cały język w kakaowe Putina to przecież od lat.

Edytowane przez crush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, crush napisał:

Nie wiem jakie Korwin ma zdanie o Łukaszence i o naszej ingerencji w Białoruś bo staram się osoby psychiczne omijać.
Mój jedyny kontakt z twórczością to jak czasem na kiblu jego rubrykę w Angorze przeczytam. :E 

Za to cały język w kakaowe Putina to przecież od lat.

To on ma jakąś rubrykę w Angorze? Oj to mam braki :E

Ja sądziłem, że on tylko Vladimira Vladimirowicza ubóstwia a reszta yo pozoranci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uff ujemny . na 92 przypadków wiek 65 - 92.  ,11 covid . 2 nic im praktycznie nie jest, reszta oj cienko, cienko. maja wszyscy choroby współ. wyglada na bardzo ciężka grypę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Ghost54 napisał:

Najciekawsze jest to, że ci co są za taką wielką wolnością i prawem wyboru, zazwyczaj podziwiają Łukaszenkę na Białorusi czy rządy Putina w Rosji :)

Putin uczynił z Rosji poważne państwo. Mają armię, wywalił ngo, są w G20, wszyscy się z nimi liczą. Gdzie tym czasem są polińczycy? Mosbacher panoszy się z butami i mówi co polińskim politykom wolno. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Myst napisał:

szczepionki są generalnie nieodpłatne

O Jezusie. Jakie nieodpłatne. Ja za to płacę, ty płacisz, wszyscy płacimy. Nie kupię osobiście to rząd kupi za mnie, z moich podatków. 
 

  

13 godzin temu, Aquarium napisał:

Eh... Cieszcie się że u nas jest taki bazjel, wystarczy spojrzeć na taką rozwiniętą i bogatą Australię. W stanie Wiktoria mają teraz normalną godzinę policyjnę (od wieczora do rana) "z powodu" korony. Tak to jest gdy lokalnie rządzi zatwardziały lewicowiec... link

 

ja pindole :E Stan wojenny i 1984 w jednym :E
Przecież w Stanach to by tego głupka pierwsza normalna osoba zastrzeliła

Edytowane przez chartkor
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, chartkor napisał:

O Jezusie. Jakie nieodpłatne. Ja za to płacę, ty płacisz, wszyscy płacimy. Nie kupię osobiście to rząd kupi za mnie, z moich podatków. 
 

  

ja pindole :E Stan wojenny i 1984 w jednym :E
Przecież w Stanach to by tego głupka pierwsza normalna osoba zastrzeliła

Co za typ. Najlepiej wszystko zamknąć na 10 lat pod klucz. Czemu tym ludziom eutanazji nie przeprowadzą. I tak się zarażą covidem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...