Skocz do zawartości
Lexi95

Laptop do 6000 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

 

Zastanawiam się nad kupnem laptopa do około 6000 zł (z systemem)

 

Jak na razie ze wszystkich, które przejrzałam (a było ich sporo) został MSI GL65 lub Lenovo legion Y740

 

Poszczególne specyfikacje w linku poniżej

 

https://allegro.pl/oferta/lenovo-legion-y540-i7-144hz-16gb-1tb-m-2-2060-w10-8863689177

https://allegro.pl/oferta/msi-gl65-9se-i7-9750h-15-16gb-512-m-2-rtx-2060-w10-8573531049

 

Ogólnie zależy mi na grafice min. 2060 RTX (lub pochodnej), min. 12 RAMu, procesor min. Intel i7 9 gen (lub pochodne) matryca odświeżanie min 120 hz oraz SSD podstawa to 256 GB.

 

Jest ktoś mi w stanie poradzić sensownie, który model wybrać oraz dlaczego. Ewentualnie inne modele, które będą spełniać te wymagania mile widziane :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba pomyliłeś działy kolego. Ten MSI tu coś nie pasuje, gwarancja tylko z tytułu rękojmi mhmm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba pomyliłeś działy kolego. Ten MSI tu coś nie pasuje, gwarancja tylko z tytułu rękojmi mhmm.

Możliwe, że pomyliłam i koleżanko a nie kolego...

Jeżeli chodzi o gwarancje to wiem jakie są jej zasady i rozmawiałam już ze sprzedającym. Ma zresztą bardzo dobre opinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laptop za 15k ma to samo w środku co komputer za 5k i do tego pod obciążeniem wyje jak odkurzacz, wiec jeśli nie zależy ci na mobilności na twoim miejscu kupiłbym skrzynkę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laptop za 15k ma to samo w środku co komputer za 5k i do tego pod obciążeniem wyje jak odkurzacz, wiec jeśli nie zależy ci na mobilności na twoim miejscu kupiłbym skrzynkę :)

 

Niestety skrzynka nie wchodzi w gre :c Serce boli patrząc co mogę mieć za 6k w stacjonarce zamiast laptopie, ale niestety nie mam wyboru.

Dlatego może ktoś poleci coś sensownego co rzeczywiście się sprawdza nie tylko na papierze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...