Skocz do zawartości
Hikori

Ubrania z aliexpress

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

zacząłem przeglądac aliexpress i zauwazylem ze dziwnie tanie ubrania są np taka kurtka tylko 3 zł czy ktos moze mi wytlumaczyc czemu taka cena o co z tym chodzi ? :P

Edytowane przez Sasaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm...szajs jakich mało? :E

 

Tez jestem ciekaw co z tymi ubraniami jest nie halo ze takie tanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W związku z epidemią wirusa Wuhan zrezygnowałbym z zamawiania czegokolwiek z Chib, dopóki nie będzie pewnej informacji, że wirus nie przetrwa transportu lotniczego/morskiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W związku z epidemią wirusa Wuhan zrezygnowałbym z zamawiania czegokolwiek z Chib, dopóki nie będzie pewnej informacji, że wirus nie przetrwa transportu lotniczego/morskiego.

racja jednak z czystej ciekawosci sie zapytałem

 

5c123b139524b_o_large.jpg

haha nie widze różnicy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Tak to właśnie wygląda... Sam kiedyś skusiłem się na bluzę ala AC, rozmiarówki od S do XXXXL, że chodzę ogólnie w M, a wiedziałem że chińczyki mają te rozmiarówki zaniżone to zabrałem XL. Paczka po miesiącu dotarła, otwieram, bluza w rozmiarze xl na metce, a tak naprawdę to było chyba xs... Ogólnie nie polecam, a w linku od Altaira jest wszystko pięknie pokazane jak to naprawdę wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy rozmiarach trzeba czytać skalę w centymetrach, bo są podawane w opisie. A różnie z tym bywa. Raz zdarzyło mi się kupić ubranie w rozmiarze S, które było dla osób 180 cm i w górę. Na razie na szczęście zdarzył mi się problem jedynie ze spodniami z zestawu ubrań, gdzie każde były dobre, a jedynie spodnie miały o kilka cm za krótkie nogawki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

zacząłem przeglądac aliexpress i zauwazylem ze dziwnie tanie ubrania są np taka kurtka tylko 3 zł czy ktos moze mi wytlumaczyc czemu taka cena o co z tym chodzi ? :P

 

Spora część to szajs, ale zamawiałem parę sukienek po kilka/kilkanaście dolców żonie i przyszły bardzo ładne i wcale nie jakieś złe jakościowo.

Odzieży funkcyjnej to bym raczej nie zamawiał, ale zwykłych ciuchów to Szwagier kupuje sporo pojebek i jakość zwykle jest niezła - ale to są już rzeczy za 20$ w górę.

Jedne NewBalance jak sobie zamówił to w tym samym tygodniu mu ukradli na siłowni w Wawie :P

 

Swoją drogą, żona ma New Balance z chin za 20$ w właśnie już 3 rok w nich chodzi często (w tym wycieczki np. w góry) i trzymają się dobrze, jak porównywaliśmy z oryginalnymi NB to nie bardzo dało się odróżnić, wszystkie nadruczki, tłoczenia itp. były.

 

Sam zamówiłem kilka narciarskich pierdółek i bardzo dobrze się sprawdzały, tylko to były już takie "droższe" chińskie marki czyli nie za 3$ a raczej kilkanaście w górę. Jakość podobna do naszych budżetowych marek typu 4F.

 

 

Ceny nie mają co kogo strasznie dziwić, uszycie bawełnianego Tshirta czy koszulki polo to koszt <1$ uszycie dobrego jakościowo Tshirta czy koszulki polo to 2-3$, metka H&M czy Reserved to + kilkadziesiąt zł i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś wyjaśnić tą obniżkę na kurtkę skórzaną ? Obserwuje aukcje od połowy grudnia i cena początkowa 1600 zł przecenione na około 900 zł , czy zagranicą takie promocje to standard ???

 

 

https://pl.aliexpress.com/item/32222656123.html

Pewnie, ale nie oczekuj skóry, wyglądu i ogólnie tego co jest na zdjęciach. Nie wierzysz? Kup i sprawdź, a orzy okazji szykuj karton zwrotny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze to patrzeć na sklep, który sprzedaje daną rzecz i patrzeć na komentarze ze zdjęciami.

 

Moja koleżanka kupuje od kilku lat sukienki i ozdoby do tańca sihir i powiem szczerze, że wyglądają mega. Bardzo fajna jakość i zawsze jej rozmiar pasuje. Ceny w PL to śmiech na sali.

 

Swoją drogą w tym linku to większość lasek jest tak otyłych, że aż wstyd, więc nie dziwne, że nie wyglądają tak samo haha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W związku z epidemią wirusa Wuhan zrezygnowałbym z zamawiania czegokolwiek z Chib, dopóki nie będzie pewnej informacji, że wirus nie przetrwa transportu lotniczego/morskiego.

 

90% szajsu w sklepach jest z Chin więc nie indywidualne zamawianie lub nie zamawianie czegokolwiek z Chin jest nieistotne dla poziomu zagrożenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brat z żoną mają 2 koty. Na urodziny bratu kupiłem koszulki tego typu:

 

 

lightning-cat-kids-tee.png

 

 

 

 

54d4f1c1fb855cd87bbb4db3cbfc882e.jpg

 

 

Sztuczne w 100%, ale rozmiar dałem 1 większy (L lub XL, nie pamiętam) i są OK.

Kupione chyba 3 lata temu. Brat wciąż nosi.

Wzory są przekomiczne :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...