Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wchodzę w wyszukiwarkę, wpisuje swój nick (szukaj wg autora), dookreślam datę i oczekuję że wyszukiwarka wypluje wszystkie posty z danego roku a tu otrzymuje odpowiedź "Nie znaleziono rezultatów". Co bym nie zrobił to samo. Czemu wyszukiwarka nie działa ? To nie pierwszy raz kiedy mi się to zdarza, czasem udawało mi się coś wyszukać, ale zupełnie nie pamiętam jak to robiłem. Często mi się zdarza że wyszukiwarka anie działa. Wyszukać wszystkich swoich postów też nie umiem.

Edytowane przez Tonny5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

=1&view_by_title=1"]https://forum.pclab.pl/1302298-Jak-szuka%C4%87-na-forum?app=core&module=search&do=user_posts&mid=64029&search_filter_app[forums]=1&view_by_title=1

https://forum.pclab.pl/1302298-Jak-szuka%C4%87-na-forum?app=core&module=search&do=user_posts&mid=64029

 

Przy nicku kogoś masz taki zielony kwadrat z wylatującą z niego strzałka. Kliknij tam i na dole będziesz miał możliwość wyszukania wszystkich tematów i postów danego użytkownika.

Edytowane przez narmiak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale chciałem przejrzeć wszystkie posty z 2016 roku, przy klikaniu strzałki czy też kliknięciu "znajdź tematy" pokazuje tylko niewielką część, ostatnie tematy. Czemu wyszukiwanie nie działa? U ciebie działa?

Edytowane przez Tonny5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To forum jest z amelinum, i jak nie masz specjalnej wyszukiwarki amelinowej to nie pomalujesz. Musisz z tym handlować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedziałbym, że ją w ogóle wysadziło, bo niczego obecnie nie wyszukuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też nie działa. Jak wpisuję swój nick i jakieś słowo, którego na pewno często używałem w postach, to mam 0 wyników. Forum się sypie, zastanawiam się tylko jakim cudem skoro nikt nad nim już nie pracuje. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forum żyje samopas od wielu lat, dziwne że w ogóle jeszcze śmiga. Błędy nie naprawione od jakiś 8 lat. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale chciałem przejrzeć wszystkie posty z 2016 roku, przy klikaniu strzałki czy też kliknięciu "znajdź tematy" pokazuje tylko niewielką część, ostatnie tematy. Czemu wyszukiwanie nie działa? U ciebie działa?

tu jest więcej https://www.google.com/search?q=tonny5+2016+site:forum.pclab.pl ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz w ogóle coś wysiadło i nic nie znajduje.

 

BA4bkEi.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie żeby coś teges, ale naprawdę fajnie by było to naprawić... Bez jaj znowu że szukajka nie widzi absolutnie nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukanie po użytkownikach powinno zacząć działać do jutra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się w jaki sposób działa wyszukiwanie postów i tematów, nie przez wyszukiwarkę, a przez te 2 opcje w profilach użytkowników. We własnym profilu klikam "Znajdź tematy" i na pewno nie pokazuje wszystkich tematów jakie stworzyłem na forum, a te istnieją, bo mogę je znaleźć wpisując tytuł albo treść w wyszukiwarce. Z tego co widzę, to nie pokazuje starszych tematów. Jest na to jakiś limit czasowy, czy to po prostu też nie działa tak jak trzeba? :E

Edytowane przez Isharoth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni rok, do 8 stron/200 postów.

Edytowane przez Bono[UG]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...