Skocz do zawartości
pra_hash

[Zestaw] 2500-3000zl CSGO/Programowanie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Od kilku dni przekopuje fora internetowe w celu złożenia zestawu do max 3000 zł. Przeważnie wszystkie zestawy są rozgraniczone między grami a programowaniem. U mnie musi być to połączone.

 

 

Budżet: 2500 - 3000 zł

Przeznaczenie:

Gry Głównie CS GO, strategię (nie są zbyt wymagające), może jakies nowsze FPS w przyszłości

Programowanie: Komputer musi posiadać min. 16GB RAM + SSD ponieważ najprawdopodobniej będę musiał czasem na nim popracować. Docelowo do pracy mam MacBooka ale czasem zostawiam go w pracy i może wydarzyć się sytuacja, że w przyszłośc będe musiał troche popracować na desktopie.

 

.

Podkręcanie: nigdy tego nie robiłem i raczej nie będę

 

Monitor i inne: Nic z tego nie potrzebuję. Chodzi o złożenie samego komputera.

 

Podsumowanie: Komputer będzie w głównej mierze przeznaczony do rozrywki (w 90% czasu CS GO) dlatego zależy mi na jak największej liczbie FPS w tejże grze. Idealnie byłoby +200/250 ponieważ mam monitor 240hz.

 

--------

 

Próbowałem coś skleić sam. Na wielu forach zagranicznych do CS GO chwalą połączenie Ryzena 5 3600 + RX 580 dlatego spróbowałem skleić zestaw i wyszło coś takiego:

Zestaw 3k

 

Chciałbym jednak, żeby rzucili na to koledzy, którzy bardziej się na tym znają. Rzeczy takie jak płyta główna czy zasilacz dobierałem kompletnie na ślepo.

 

 

@EDIT

Za pół roku mógłbym wymienić/rozbudować coś. Wolałbym, żeby to było coś dla mnie mniej problemowego do wymiany czyli np. karta graficzna a niekoniecznie procesor.

Edytowane przez pra_hash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz wziąć znacznie mniej prądożernego GTX 1650 SUper.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...