Skocz do zawartości
CamO

Celownik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Szukam kogoś kto mi doradzi na jakim celowniku konkretnie grać , mam dylemat wybrać mały czy duży?

Tak wiem ze to jest sprawa banalnie prosta ze to nawet dziecko z przedszkola by wiedziało xD, ale sprawa polega na tym ze jak gram na "small" to mi słabo wchodzą heady a jak gram na "large" to mi duzo lepiej i częsciej głowy siadają.Owy dylemat pojawił sie po tym wtedy gdy zobaczyłem jak ziomki na YT bez czitow robią bańki na celowniku "small". Czy to jest kwestia wyrobienia recoila? , bo jakos na duzym celowniku mi bardzo dobrze głowy siadaja.Poradzi ktoś ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwi wymiatacze wysadzają arbuzy bez celownika!!!111

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwi wymiatacze wysadzają arbuzy bez celownika!!!111

Jakos mi sie nie chce wierzyc zeby ktokolwiek grał bez celownika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakos mi sie nie chce wierzyc zeby ktokolwiek grał bez celownika.

To uwierz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To udowodnij

Właśnie odpaliłem swoje ulubione MMO, i zagrałem w nie bez celownika. Dowiodłem tego. Potem odpaliłem Ori And The Blind Forest, przeszedłem całe bez celownika.

Ale pomyślałem, że to za mało - odpaliłem gierkę mobilną, Marvel Contest Of Champions - i, wbrew początkowym obawom, udało mi się kilka walk wygrać bez celownika.

A jak mowa o grach, w których celownik rzeczywiście może się przydawać... to kojarzą że była (nie pamiętam tytułu) strzelanka w której celownika się włączyć w ogóle nie dało. Fajne wyzwanie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po waszych radach ktore są trafne postanowiłem stawic czoła cs-owi bez celownika i byłem nawet zaskoczony tym ze ładnie głowy siadają, moze nie zawsze ale jednak.Dzieki temu lepiej idzie trenować podświadomy celownik.

 

Dzięki za porady i pozdro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na small w imię zasad !

 

+ 640x480 najlepsze kaski siadały :E

 

AjDjtJV.jpg

 

 

Ostatni raz odpaliłem prawie 4 lata temu dosłownie na sekunde.. najlepszy okres cs'a dla mnie to 2003-2007.. ventrilo, mirc #cw.pl #pcw :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, bez celownika ale na turniejach wszyscy grali bez monitorów bo byli za dobrzy, tak się gra.

 

A tak serio to wchodzisz do gry ustawiasz celownik i grasz godzine, potem następny itd. aż do momentu znalezienia odpowiedniego. A odpowiedni to mały zielony, pozdrooo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...