Skocz do zawartości
Lasu1

Jaka karta do nowego pc.

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie! Pisze do was z prośbą o dopasowanie karty do nowego pc gdyż bije się z myślami. Pc to :

Ryzen 5 3600

Zasilacz be quiet 600w

RAM crucial ballistix sport 3000mhz 2x8gb

Płyta msi pro max

Dysj adata xpg 512gb m2

 

Dostałem propozycję karty radeon rx5700xt gaming OC 8gb od gigabyte.

 

Pytanie co do ewentualnej karty od zielonych? Budżet na kartę to 2k. Zawsze miałem karty od zielonych i nigdy nie mialem problemów z nimi. Boję się trochę radeon ów bo nie wiem jak sprawa ma się ze sterownikami nie mówiąc już o ingerencji w jakieś zasilanie. Poczytałem troche i mentlik w głowie. Proszę zatem was o pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam nasz PClab troszkę też boi się sterowników amd :Phttps://pclab.pl/art83139.html ale co do karty fajnie by było gdybyś podał w jakiej rozdzielczości grasz tutaj też był temat o 5700xt no dosyć gorąca karta teraz już trochę poprawili sterowniki nie jest tak źle co do 5700xt ludzie wybierają tego Red Devil tutaj był temat o tym Temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie problem z tym naciąganiem budżetu :D gram najwyżej w full HD, a chce mieć zmontowany pc i święty spokój bez problemów ze sterownikami. Tak czytałem i test rx5700xt, różne modele. Jedni piszą że lata i wszystko gra a druga strona pisze ze dno, że oddawali karty na zwrot więc sam nie wiem. Gram full HD i monitor 144hz tyle. Za radeonem no poza osiągami które ma imponujące to cena przemawia choć w niektórych grach odstaje od rtx 2070 super

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz parę tematów niżej taki sam dylemat.

W skrócie chcesz zaoszczędzić dwie stówki a MOŻLIWE że mieć problemy ze sterownikami, niektórymi grami weź AMD, tylko potem nie zakładaj stu tematów że ta gra się wyłącza, w tej mam artefakty a w innej dropy FPS.

Chcesz żeby wszystko działało od strzała + troszeczkę wyższa wydajność weź rtx'a. Prosta sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. Nie mam zamiaru potem płakać na forum looz :)

 

Karta graficzna Gigabyte GeForce RTX 2070 Windforce 2X 8GB GDDR6 (GV-N2070WF2-8GD)

 

Mozecie coś powiedziec o tej karcie i jaka jest różnica pomiędzy wersjami rtx super i zwykłymi?

Edytowane przez Lasu1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie problem z tym naciąganiem budżetu :D gram najwyżej w full HD, a chce mieć zmontowany pc i święty spokój bez problemów ze sterownikami. Tak czytałem i test rx5700xt, różne modele. Jedni piszą że lata i wszystko gra a druga strona pisze ze dno, że oddawali karty na zwrot więc sam nie wiem. Gram full HD i monitor 144hz tyle. Za radeonem no poza osiągami które ma imponujące to cena przemawia choć w niektórych grach odstaje od rtx 2070 super

Dzień Dobry.

 

Proszę kupić w cenie 2000zł kartę od zielonych a jak może pan dołożyć to proszę wybrać 2070S - mniejsze zło zdecydowanie od czerwonych.

Nie każdy posiadacz 5700xt napisze prawdę.

Ja oddałem 5700xt Evo pisali ze to jakieś niedoróbki ale przed kupnem dwa sklepy też mi odradziły zakup 5700xt ogólnie z powodu różnych problemów i były to karty po zwrocie.

Kupiłem 2070S i też nie obyło się bez problemów z wydajnością,trafiłem na felerną sztukę ale ale w ogólnym rozrachunku jest to zdecydowanie,jak pisałem mniejsze zło od czerwonych.

 

Z Gigabyte proszę uważać bo ten miał zawsze problemy z wentylatorami albo coś charczy,nie załącza się jeden albo w ogóle nie pracują.

-to wejście na pełnym obrocie wentylatorów na początku też mi osobiście się nie podoba.

 

Wersje super a zwykłe,proszę porównać sobie specyfikację kart.Na dodatek wersje zwykłe od RTX 2070 to duża seria kart wadliwych:

https://pclab.pl/news79149.html

Edytowane przez prooc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W nowych gigabytach 2070super windforce i gaming te wentylatory dalej szaleją przy włączaniu sie z trybu pasywnego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry.

 

Proszę kupić w cenie 2000zł kartę od zielonych a jak może pan dołożyć to proszę wybrać 2070S - mniejsze zło zdecydowanie od czerwonych.

Nie każdy posiadacz 5700xt napisze prawdę.

Ja oddałem 5700xt Evo pisali ze to jakieś niedoróbki ale przed kupnem dwa sklepy też mi odradziły zakup 5700xt ogólnie z powodu różnych problemów i były to karty po zwrocie.

Kupiłem 2070S i też nie obyło się bez problemów z wydajnością,trafiłem na felerną sztukę ale ale w ogólnym rozrachunku jest to zdecydowanie,jak pisałem mniejsze zło od czerwonych.

 

Z Gigabyte proszę uważać bo ten miał zawsze problemy z wentylatorami albo coś charczy,nie załącza się jeden albo w ogóle nie pracują.

-to wejście na pełnym obrocie wentylatorów na początku też mi osobiście się nie podoba.

 

Ua no faktycznie coś słabo. Cóż albo doloze do rtx 2070 super może od msi ewentualnie jak wyżej Pan dał propozycje od gigabyte, a jak nie będę mieć możliwości to ewentualnie złapie 2060super

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W nowych gigabytach 2070super windforce i gaming te wentylatory dalej szaleją przy włączaniu sie z trybu pasywnego ?

Proszę szukać w sieci informacji w tym temacie,jeśli takich sytuacji jest dużo należy sie rozglądać za inną firmą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...