Skocz do zawartości
OrkiOrkczak

Zestaw komputerowy za 22 koła

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam zamiar zbudować wkrótce nowy piec i jako, że nie jestem zorientowany na tyle dobrze wstępnie zleciłem budowę dla BB Computers z Warszawy. Owy Pan wydaje się zorientowany i ma bardzo dobre opinie w internecie ale użytkownik "Minciu" mówi, że zestaw jest mierny (zestaw w załączniku) i szczerze powiedziawszy bardzie jemu ufam niż dla Pana składacza komputerów. Proszę o informację jaki komputer mam zbudować lub co powymieniać w tym zestawie co jest, Poniżej wypowiedź użytkownika @Minciu ale dużo z niej nie zrozumiałem :E

 

 

@Minciu pisze:

 

"W tej cenie to możesz możesz na Phanteks 719 poskładać Dual Loopa. Albo porządnego, przewymiarowanego Singla z D5 Next ( wbudowany wyświetlacz, przepływomierz, czujnik temperatury cieczy i sterownik wentyli ). Moim zdaniem lepsza opcja od Corsaira. Mimo iż sam mam to co widzisz w spoilerze (Commander Pro).

 

Zamiast pompy DC lepiej brać D5.

 

Co do NVME 2TB PCIE 4.0 za 2000zl. Rozumiem że miało być jak najlepiej, ale dla Ciebie lepiej będzie kupić np 970PRO 1TB + coś z Phisionem E12 2TB. Wwentualnie po prostu coś z Phisionem E12 4TB na PCIE 3.0. Intel nie posiada obsługi PCIE 4.0.

 

Ram 3200c14 to też lipa straszna. Nie wiadomo co z tego wyjdzie ale może być ciężko nawet z 4000c17. Gskill raczej nie wkłada kości dobrego sortu Bdie do najwolniejszych modułów.

 

RTX 2080TI z zamontowanym blokiem zamiast osobno zestaw.

 

Płyta z dobrą sekcją za 1200zl ale nie koniecznie najlepsza do OC Pamięci i blok za 700zl którego nigdy nie odsprzedasz. Nie wiem kto Ci to proponował, ale w tej kasie masz dedykowaną płytę do LC z opcją działania bez LC oczywiście: https://www.ceneo.pl/74442641

 

Dobra temat schodzi na niewłaściwy tor.. Ogólnie zastaw słaby. Zdecydowanie nastawiony na odpust niż sprzęt topowej klasy. W tej samej kasie można zrobić rozsądniejsze zakupy. Dużo rozsądniejsze."

post-609552-1579865162523_thumb.jpg

Edytowane przez OrkiOrkczak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanów się czy chcesz wydawać 19 000 zł w tym momencie kiedy przed nami premiery. Jeszcze w tym roku będziesz ze sprzętem poprzedniej generacji.

 

Co do samego LC, lepiej załóż taki temat w dziale z chłodzeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej teraz chce komputer, ewentualnie jeszcze w tym roku wymienił bym jedną część, chodzi o kartę graficzną.

 

Także jak ktoś ma propozycje lub sugestie to proszę o poradę. :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...