Skocz do zawartości
marioking

2x8GB za 300-350 pod przyszłe APU 4000

Rekomendowane odpowiedzi

Składając kompa poszedłem na skróty i wziałem jedną 8gb bo była w promocji... zakładając za jakiś czas dokupię drugą... tylko teraz patrze druga taka to ponad 210zł... I zastanawiam się czy jednak nie zmienić koncepcji i nie kupić dedykowany kit of 2... Jednak apu to musi mięc szybki ram szczególnie w serii 4000 ponoć mocno pocisneli w kontrolery... wiec póki ceny nie skoczą bliżej premiery chciałbym już coś pod tym kątem poszukać... Co byście polecili?

 

Myśle że można tak dywagować bo APU 4000 będzie na rdzeniach obecny rysków 3000... Czyli idąc tym tokiem wskazane byłoby ćos co dobrze poradzi sobie z taktowaniem 3733???

Edytowane przez marioking

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie myślałem ze będzie wskazane zmieniać na coś indeks 3600/cl7-18 a tu porada by brać 3000/cl15... To co mam to niby 3000/cl16 to w sumie jak nie takie złe to może lepiej dokupić jednak tą drguą kość

 

A to odczyt z progs... niewiele mi to mówi...

https://ibb.co/cJSTtM3

Edytowane przez marioking

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałeś chociaż ten linkowany temat? Bierzesz tanie Cruciale na Micronach Rev E i kręcisz je do 3600/3733CL16. Ale to wymaga minimum wysiłku z twojej strony.

 

Jak nie, to syp talarami (700zł?) na jakiegoś Patriota 4400cl19 na Samsungach B-die.

 

Odczyt wskazuje, że masz kostki od Microna, niestety konkretów brak. Może to być rev e/h/d - zgaduj zgadula. Ja bym sprawdził, jak to się kręci, o ile masz taką możliwość - może faktycznie wystarczy dokupić drugą taką samą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...