Skocz do zawartości
Razor123445

[S] RTX3090, be quiet! Straight Power, AIO Alphacool Eisbaer LT360, tani zestaw pc. dyski hdd

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

Witaj na mojej gratogiełdzie. Temat będzie na bieżąco aktualizowany, pozycje nieaktualne będą znikały, zaś nowe pojawiały w najbliższych tygodniach.

Moje zasady:

* Części mogę wystawić na allegro.

* Na życzenie wysyłam za pobraniem (preferowana opcja wysyłki to paczkomat).

* Dla zdecydowanych kupujących, szczególnie przy większej ilości mogę rozsądnie dogadać się z ceną czy wysyłką, jednak nie toleruję haseł "daje stówkę i jestem za chwilę". Szanujmy swój czas. :)

* Sprzedaję tylko i wyłącznie sprawny towar, bez wad ukrytych. Jeśli wady posiada, piszę o tym w opisie i robię zdjęcia - traktuję kupujących tak, jak sam chciałbym być traktowany.

* Zdjęcia zawsze znajdują się w folderze na dysku google. -> https://drive.google.com/drive/folders/1LyYEVCsRU0M-J-ljZApqxoJSl-7cF81X?usp=sharing

* Potrzebujesz dodatkowych informacji? Pisz śmiało, na pewno odpowiem. ;)

Aktualne części:

Zdjęcie z karteczką zbiorcze, część zdjęć zrobiona przed wrzuceniem na forum, więc nie bawiłem się już w focenie wszystkiego osobno.

20220711-044612.jpg

Zestaw CPU + MOBO + RAM + ZASILACZ + HDD + NAPĘD DVD - 719zł
Zestaw składa się z:
Procesor - Intel Core i5 2500K LGA 1155
Płyta główna: ASRock P67 EXTREME6 (jakieś kable i zaślepka są) 
Karta Graficzna - MSI (AMD) Radeon RX460 OC 4GB
RAM - Kingston HyperX 2x4GB 1600MHz DDR3
HDD - WD Caviar Blue 500GB
Zasilacz - Z tego co pamiętam to jakieś 700W, zapomniałem spisać przed wystawieniem, mam go z komputera który kiedyś kupiłem ze względu na kartę graficzną (RTX2080)
Napęd DVD
Na życzenie mogę wrzucić za darmo to do jakiejś starej obudowy, aby tylko było, wtedy mamy praktycznie gotowy zestaw. Na zdjęciu założony xigmatek do testów, nie wchodzi w zestaw.

Karty graficzne:
Inno3D GeForce RTX 3090 iCHILL X4 24GB GDDR6X COPPER MOD - nie mam pojęcia ile mogę celować realnie, wyjściowo - 5900zł
Karta zakupiona przeze mnie ponad rok temu z komputerem który służył do montażu filmów. Poprzedni właściciel oddał kartę na wymianę past i termopadów, niestety według mnie efekt dalej był mizerny bo kultura pracy gpu była co najwyżej średnia pod dużym obciążeniem. Postanowiłem zaryzykować i zrobić tzw. "copper mod" - mianowicie zamiast termopadów założone są miedziane blaszki odpowiedniej grubości, posmarowane z obu stron pastą termoprzewodzącą. Dookoła wyższe elementy zabezpieczone taśmą kaptonową. Efekt rewelacyjny w porównaniu ze "stockiem" spokojnie można odpalać świeże tytuły bez tornada w domu. ;) Proces udokumentowany zdjęciami.

AMD RX460 4GB (MSI Radeon RX 460 4GB) - 319zł
Goła karta

Ramy:
DDR4 Crucial Ballistix 2400Mhz 8GB (BLS8G4D240FSB.16FBD) - 99zł
- Goły ram

 

Zasilacze:
be quiet! Straight Power 11 650W - 319zł
- Świetny zasilacz którego w sumie nie trzeba specjalnie przedstawiać. Zestaw w pełni sprawny, kompletny, zadbany

be quiet! Pure Power L7 300W - 60zł
- Zasilacz sprawny, jednak mocno porysowany, brak opakowania.

2 Napędy DVD:
Jak ktoś będzie potrzebował to mogę dorzucić do zamówienia lub 10zł od sztuki.

Dyski HDD:
9 Różnych dysków HDD, pojemności od bodajże 80 albo 160GB do 1TB. w zależności od modelu dogadamy się na pewno z ceną. :)  

Edytowane przez Razor123445
Aktualizacja danych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BUMP

Prosiłbym moderatora o usunięcie poprzednich komentarzy, są zupełnie niepotrzebne w temacie. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...