Skocz do zawartości
Ezzkiet

Karta graficzna ASUS GeForce RTX 2060 O6G

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Co sądzicie o tej karcie? Ma metalowy backplate ciche wentylatory i ma dobre opinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki masz zasilacz oraz budżet.

Zasilacz to be quiet 600 watowy. Budżet na kartę to 1500zł i jest to absolutne maximum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie kupujesz tego Asusa,czy zamierzasz?

Z tego co widzę to na internecie Polskim nie bardzo z jego ilością.Ja tam wybrałbym wersję Palita,skoro do 1500zł,z Gigabyte średnio,jeśli chodzi o rtx 2060.

Palit GeForce RTX 2060 GamingPro 6GB GDDR6 (NE62060018J9-1062A) [masz tutaj,linka dać nie mogę]

Ten Asus to wersja Dual czy jaka?

Edytowane przez PCQwesu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie kupujesz tego Asusa,czy zamierzasz?

Z tego co widzę to na internecie Polskim nie bardzo z jego ilością.Ja tam wybrałbym wersję Palita,skoro do 1500zł,z Gigabyte średnio,jeśli chodzi o rtx 2060.

Palit GeForce RTX 2060 GamingPro 6GB GDDR6 (NE62060018J9-1062A) [masz tutaj,linka dać nie mogę]

Ten Asus to wersja Dual czy jaka?

Ten asus to wersja dual. Teraz patrze że słabo z dostępnością a zależy mi bardzo na metalowym backplate. Znalazłem jeszcze taki model : Asus GeForce RTX 2060 Dual Evo 6GB GDDR6. Ma metalowe pcb i kosztuje 1399 zł w sklepie na kom... Co o tym sądzisz zamiast tamtego asusa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Asus co podałeś nie jest zły.Przyzwoita jednostka/wersja 2060.Ludzie chwalą,nikt nie narzeka na piszczące cewki,czy wysokie temperatury.Jeśli masz dobrze wentylowaną obudowę to kultura pracy będzie zadowalająca.Dlaczego aż tak ci zależy na metalowym backplate? Obudowa ze szkłem,wizualne marzenia czy jak ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Asus co podałeś nie jest zły.Przyzwoita jednostka/wersja 2060.Ludzie chwalą,nikt nie narzeka na piszczące cewki,czy wysokie temperatury.Jeśli masz dobrze wentylowaną obudowę to kultura pracy będzie zadowalająca.Dlaczego aż tak ci zależy na metalowym backplate? Obudowa ze szkłem,wizualne marzenia czy jak ;)

Obudowa ze szkłem pure base 500 :) żadnego rgb ani innych światełek. Ogladałem że metalowy backplate może uaktywnić kartę chroni płytkę karty przewodzi ciepło jeżeli są termopady no i na pewno lepiej wygląda. :) Taktowanie 1710 mhz nie będzie ograniczeniem? Bo raczej na oc ponad 1800 mhz osiągnę tak myślę. Obudowa jest wyciszana. Ważne żeby karta była wmiarę cicha i chłodna przed i po oc tzn. mniej niż 80 stopni. I chyba ją kupię do procka amd ryzen 5 2600. Tylko pytanie czy warto bo na papierze za 1400 zł jest to dobra karta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...