Skocz do zawartości
kochamma

antywirus

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka

 

Ostatnio rozmawiałem z kumplem który mówi że przesiadając się z darmowego AVG na płatnego Kasperskiego odczuł bardzo dużą różnice i wiele przydatnych funkcji jak szyfrowanie podczas logowania do banku. Faktycznie jest duży przeskok jakościowy między darmowymi a płatnymi wirusami ? Jeśli tak to jakie antywirusy polecacie ? W chwili obecnej używam darmowego Avasta, czy są jakieś dużo lepsze darmowe antywirusy ? Byłaby opcja na jakiś antywirus również na Androida ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przeskok jakościowy ogromny, +15 fps :E a tak bardziej serio, to używam zwykłego windowsowskiego defendera + malwarebytes i nie potrzebuje nic więcej(używałem kiedyś płatnego kaspera).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, po ciula jakieś "szyfrowanie do banku", jak i tak jest szyfrowanie? Jak instaluję antywirusa, to zostawiam podstawowy moduł i wyłączam wszelkie "ochrony" - poczty, bankowości, przeglądarki i inne cuda niewidy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Siemka

 

Ostatnio rozmawiałem z kumplem który mówi że przesiadając się z darmowego AVG na płatnego Kasperskiego odczuł bardzo dużą różnice i wiele przydatnych funkcji jak szyfrowanie podczas logowania do banku. Faktycznie jest duży przeskok jakościowy między darmowymi a płatnymi wirusami ? Jeśli tak to jakie antywirusy polecacie ? W chwili obecnej używam darmowego Avasta, czy są jakieś dużo lepsze darmowe antywirusy ? Byłaby opcja na jakiś antywirus również na Androida ?

 

Można użyć darmowych zestawów zabezpieczających, które zapewnią ochronę na najwyższym poziomie - klik, klik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...