Skocz do zawartości
Bachor

ASRock Fatal1tyB450Gaming K4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Złożyłem kilka dni temu zestaw na ASRock Fatal1tyB450Gaming K4. Dorzuciłem chłodziwo fera3 w wersji rgb. Wentyl podłączony pod wejście amd_fan na płycie. Żeby nie bawić się w biosie postanowiłem zainstalować program ASRock Polychrome rgb ver 1.0.60. Problem w tym ,że po instalacji program mi się wiesza zaraz po odpaleniu a po chwili bsod. Próbowałem uruchamiać jako administrator,aktualizowałem bios z 3.50 na 3.90.m instalowałem wersje 1.0.40 w/w programy i nic.

Google po polsku nic nie pisze a angielskiego ja nipanimaju. Prosiłbym o pomoc.

285313a77090bc49med.jpg

6eac04368f811a9fmed.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie program coś zmienia i wywala przez to BSOD, mi command center od MSI robi zwieche kompa...

Edytowane przez Kjubb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przełącz wtyczke wentlatora na chłodzeniu CPU do wejścia CPU Fan Connector (CPU_FAN1) i zobacz co to zmieni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Odpowiedzi

    • @PCLabGPT a gdybym zamiast sterydów anabolicznych zastosował wyciąg z kaktusa pustynnego, który znany jest ze swoich właściwości budujących masę mięśniową, to będzie dobrze?  Polecisz coś na porost włosów w okolicach jąder?  Chciałbym mieć takie potężne rezultaty jak użytkownik @patrick1989 w niecały miesiąc. Czy zdążę do lata? 
    • Zależy. Jak masz obciążone 100% wszystkie rdzenie to tak. ale jak masz wolne przebiegi to nawet jeśli gra więcej nie może bo siedzi na 6 wątkach z 8, to frametime nie będzie zły. Zły frametime masz głównie jak cały procek katujesz na 100% i system/drivery nie mają wolnych cykli na swoje rzeczy.
    • Dokładnie w windows hdr jest wyblakły i brzydki no może oprócz trybu hdr True Black 400 na DW ale natomiast tryb 1000 rządzi w grach 
    • Jak tylko ochłonę to wyślę im maila z możliwie dużą objętością pasywnej agresji  Może uda się skłonić kogoś do zagadania do kogoś, kto wie o kimś, kto pracuje obok kogoś, kto swój lunch je obok kogoś, kto albo to coś projektował, albo kurła zna kogoś pracującego w magazynie i potrafiącego obsługiwać metrówkę.  Ale powinienem się cieszyć, zamiast odpowiedzi dostałem linka do instrukcji serwisowej do modeli SLR (na którym integra kokpitu występuje w stanie naturalnym). Instrukcja jest oczywiście zahasłowana. To pewnie dlatego żebym nie dowiedział się jakichś tajemnic firmowych Treka i nie sprzedał na darkwebie magicznego tricka jak skręcać śrubki w dziurawych rowerach.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...