Skocz do zawartości
Fabian_

Zestaw do 3500 zl

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o opinię zestawów.

Który wybrać, co w nich zmienić.

Zastanawiam się czy najtańszy rtx 2060 to dobre rozwiązanie, a może wybrać 1660 ti.

 

Proszę o radę

post-616263-15800490801476_thumb.jpg

post-616263-15800491014047_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bury, zobacz milion poprzednich propozycji w tym budżecie a nie zakładaj kolejnego tematu :whip:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy zestaw kompletnie nieopłacalny. W drugim kartę zmień na Sapphire rx5600xt pulse za 1299zl na morele oraz Ryzen 2600 na 1600z serii AF za 400zl. Do oc CPU chłodzenie na fera3 za 99zl. Ewentualnie można zostać przy rtx2060 6GB jeżeli wolisz nvidie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem posty, ale dopiero teraz rtx 2060 wszedł w mój budżet, większość zestawów w tematach jest bardzo słabych w tej cenie można złożyć coś lepszego, bo jaki jest sens ładować odrazu dysk ssd 1tb skoro obniża to budżet na kartę czy procesor itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem posty, ale dopiero teraz rtx 2060 wszedł w mój budżet, większość zestawów w tematach jest bardzo słabych w tej cenie można złożyć coś lepszego, bo jaki jest sens ładować odrazu dysk ssd 1tb skoro obniża to budżet na kartę czy procesor itd.

 

Wybacz ale pokaż te tematy w których ktoś w zestawie do gier za 3500 zł wkłada SSD 1TB kosztem CPU / GPU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To był przykład który miał uwydatnić co miałem na myśli, tak jak ktoś mówi "mam urwanie głowy" to nie oznacza, że ktoś mu głowę urywa, musisz się z kimś skontaktować kto Tobie wyjaśni o co w tym chodzi :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...