Skocz do zawartości
KaKa89

Asus RX 470

Rekomendowane odpowiedzi

Witam problem nastepujacy gra sie odpala ale gdy przechodze do meczu w pewnym momencie wywala do pulpitu robi sie czarny ekran i do tego komunikat "Default Radeon WattMan settings have been restored due to unexpected system failure" karta nowa ma pare dni, chcialem zainstalowac nowe sterowniki ale i tu sie pojawia kolejny problem blad 1603, widnowsa juz wgrywalem z 6 razy a moze to moj komputer za slaby juz na taka karte? phenomx4 955 8gb ramu corsair 450w msi 870 c45 wczesniej mialem his radeon 6850 zadnych problemow az do momentu poprostu padl ze starosci. Dziwne tez wydaje mi sie ze sterowniki amd software zajmuja raptem 75mb, a asus tweak 80 mb tak pokazuje tam gdzie opcje odinstalowania programow.

Edytowane przez KaKa89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdź temperatury najlepiej Msi afterburner w czasie rzeczywistym w grze lub occt furmark

być może pomoże restart biosu

co do zasilacz 450w to jest akurat dla tej karty :)

karta nowa ze sklepu czy z allegro/olx gdzie ktoś twierdzi że jest nowa a może być z koparek bo niestety te rx to szły na koparki aż miało

tu masz trochę o tym być może coś ci pomoże Mój link

Edytowane przez wiktoras

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie ja nawet nie moge zagrac meczu nie moge jej sprawdzic jak w grze dziala, z olx ale raczej na 100% nowa pudelko zaplombowane jak nowe na karcie tez folie na kazdej czesci wiadome ze da sie wszystko doprowadzic do ladnego stanu ale mysle ze raczej na 99% nie bylo nic kombinowane na foli tez byly plomby jak ja otwieralem jakby cos bylo nie tak to mysle ze poznalbym sie gosc mial 7 rx strix z kopar i pare sztuk tej nowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

expedition, tak przegladam sobie tu i tam i w sumie sporo ludzi ma podobny problem z tymi rx rozne modele podobny problem o co to chodzi???

Edytowane przez KaKa89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karta ma wybrakowaną sekcję zasilania brakuje w niej kilku mosfetów ogólnie lipa.Jak wywala sterownik + czarny ekran to bardzo zły znak duże prawdopodobieństwo uwalenia rdzenia.

Edytowane przez allas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To przypadłość tego modelu akurat ta wybrakowana sekcja? jak ja moge jeszcze sprawdzic?zeby miec 100% czy to akurat to o czym piszesz? trzeba odsylac ja do tego typa niech oddaje $$$

Edytowane przez KaKa89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak od dawna odradza się modele RX470 Expedition/Mining. Odinstaluj sterowniki za pomocą DDU , zainstaluj sterowniki Adrenalin 2020 Edition 19.12.2 i sprawdź czy jest to samo.

Edytowane przez allas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialem dzisiaj zainstalowac wlasnie na nowy czysty windows te o ktorych piszesz ale pojawil sie blad 1603 i nie moglem dokonczyc instalacji to nie wiem czy nawet jak przez ddu odinstaluje nie wywali znowu tego bledu 1603 ale jutro sie jakos moze sprobuje bo to juz chyba ostatnia nadzieja, pomylka sciagnalem jakies najnowsze 20.1 jutro sprobuje z tymi co napisales jak beda checi bo juz dzisiaj caly dzien sie wku****m przez ten złom.

Edytowane przez KaKa89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem zajrzeć ale widzę ze już tutaj ktoś ci pomoże bo ja na kartach od czerwonych niestety jestem zielony :D od siebie dodam że na olx warto poprosić o wystawienie na allegro ochrona kupującego

sam osobiście dopiero zajrzałem co ma AMD w GPU jak ten 5700xt wyszedł który niestety też miał problemy ze sterownikami na początku teraz niby jest stabilnie

no szkoda że własnie nie dokonałeś tej płatności przez allegro PayU mógłbyś normalnie ją zwrócić i tyle mam nadzieję ze tam wszystko będzie ok pozdrawiam.

Edytowane przez wiktoras

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mam nadzieje ze bedzie dzialac jak sie da nowe sterowniki co jest raczej malo prawdopodobne tak samo jak co do zwrotu tez mam wątpliwośći.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny problem chcialem usunac te sterowniki przez ddu i wyswietlil mi sie komunikat "wystąpił błąd przy jednym z modułów" o co chodzi? w readme pisze microsoft net framweork minimu 4.6 ja mam 4.5 to moze byc bledem?

Edytowane przez KaKa89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SORRY PANOWIE Z TEGO WSZYSTKIEGO SAM SIE ZAMOTAŁEM to jest RX570 a nie 470 ale z tego co widze takie samo gowno jak ten 470?

Edytowane przez KaKa89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Daj zdjęcie tej karty i podlinkuj gdzie kupiłeś. 99% pokoparkowy badziew?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
https://www.olx.pl/oferta/asus-rog-strix-radeon-rx-570-4gb-oraz-asus-expedition-570-4gb-CID99-IDrwcd1.html?fbclid=IwAR3wVp10cFd8hrPgnzfAk-o2-AtIgbsYVNjxyoTwzY8-zp5iSbKuB89DFOs#position=1&page=1 no wlasnie nie wydaje mi sie ze pokoparze, zapakowana jak po fabryce az tak nie dalo by rady tego spakowac wszsytkie folie zabezpieczenia na pudelku i na foli gdzie byla karta na karcie tez folie wszedzie tam gdzie powinny byc i czuc bylo w sumie ze to nowosc. Chicalem zainstalowac nowe sterowniki przez aktualizacje z obecnych ktore mam wysokoczyly mi te co podawal ALLAS ale kolejny problem sytem widnows nie moze odnalezc Bin64/installmanagerAPP.exe Edytowane przez KaKa89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Najlepiej do koparki, pracowały w koparce 3 tygodnie i maja zmieniony bios."

 

 

No wcale nie z koparki...

 

Oddawaj, dorzuć do Nówki z normalnego sklepu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Andrzej przeczytaj dokładnie całe ogłoszenie strix były w koparce expedition nowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby udało się zainstalować tę nowsze sterowniki ale jest kolejny problem procesor obciążony do30 40 % i miga ciągle kółko przy kursie że tak jakby coś chciało się coś ciągle włączyć nie wiem już kuwa nie wiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Najlepiej do koparki, pracowały w koparce 3 tygodnie i maja zmieniony bios."

 

Zacznij od wgrania oryginalnego BIOS-u, być może ten zmieniony jest zbyt wyżyłowany, przez co wywala w grach. W ogóle nie masz po instalacji sterownika żółtego trójkąta w menadżerze urządzeń? I kodu 43?

 

Widzę że te expedition niby nowe, w takim razie posprawdzaj czy przewody od zasilacza łączą a jak nie pomoże to chyba tylko reklamacja.

Edytowane przez cyslaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cyslaw przeczytaj dokładnie ogłoszenie i może cały temat strix były w koparkach expedition nowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam że gdy wchodzę w menadżer zadań nic nie pokazuje aby coś używało te 30procent procesora i gdy wchodzę wprocesy w sumie jedyny który dużo zabiera jest proces bezczynności za co on odpowiada można go wyłączyć?

 

A może to zintegrowana coś miesza z tymi sterownikami może sterowniki od dźwięku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj ją podpiąć na 6 pin zamiast na 8.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NA 6 pin masz mniejszy power limit może vrm nie wyrabia.

Edytowane przez allas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...