Skocz do zawartości
pieczyk111

VPN problem z NETFLIX

Rekomendowane odpowiedzi

Wykupiłem 3-letni pakiet NordVPN, jestem w fazie 30-dni testów i natrafiłem na problem. Mieszkam we Francji. Wiem że VPN działa na 100% bo strony typu TVNPlayer itp. działają, na różnego rodzaju speedTestach pokazuje że Warszawa, Poland itp. Problem pojawia się z Netflixem, jest sporo seriali, filmów i są do wyboru po polsku ale kilka z tych które mnie interesują po mimo że w Polsce jest wybór dźwięku na polski u mnie jest tylko angielski dostępny... Jest to wina NordVPN czy ja może coś robię źle ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektóre filmy/seriale nie maja polskiego lektora i sa tylko napisy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"po mimo że w Polsce jest wybór dźwięku na polski u mnie jest tylko angielski dostępny"

 

Ktoś w pl sprawdzał mi i to co mnie interesuje tam jest z polskim lektorem, u mnie nie ma nawet do wyboru polskich napisów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ustawiony język interfejsu i system masz polski?

Edytowane przez e2140

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laptop polski, system po polsku interfejs, przeglądarki tez, w netflix język tez wybrany polski... Kombinuje na wszystkie sposoby i niestety nie mam do wyboru polskiego dźwięku czy napisów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Spróbuj z aplikacją Netflix z MS Store - klik.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Spróbuj na innych VPN-ach: ProtonVPN, ExpressVPN lub CyberGhost.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
KLIK - masz tutaj ustaiony jezyk pl? ja używam netflixa bez zadnego vpn'a i mam wszystkie filmy/seriale po polsku lektor, lub napisy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wykupiłem 3-letni pakiet NordVPN, jestem w fazie 30-dni testów i natrafiłem na problem. Mieszkam we Francji. Wiem że VPN działa na 100% bo strony typu TVNPlayer itp. działają, na różnego rodzaju speedTestach pokazuje że Warszawa, Poland itp. Problem pojawia się z Netflixem, jest sporo seriali, filmów i są do wyboru po polsku ale kilka z tych które mnie interesują po mimo że w Polsce jest wybór dźwięku na polski u mnie jest tylko angielski dostępny... Jest to wina NordVPN czy ja może coś robię źle ?

 

Może Netflix wykrywa VPN. Jak byłem za granicą (w Hongkongu) miałem Netflixa po polsku, ale miniaturki filmów z chińskimi krzaczkami i nie wszystkie pozycje miały napisy po polsku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

KLIK - masz tutaj ustaiony jezyk pl? ja używam netflixa bez zadnego vpn'a i mam wszystkie filmy/seriale po polsku lektor, lub napisy ;)

 

Używasz Netflixa poza granicami Polski?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KLIK - masz tutaj ustaiony jezyk pl? ja używam netflixa bez zadnego vpn'a i mam wszystkie filmy/seriale po polsku lektor, lub napisy ;)

 

Tak, jest ustawiony Polski... Ogólnie sporo filmów i seriali jest po polsku, głównie to narzeczona truje mi że "Plotkara" nie działa z Polskim lektorem a to jest chyba jedyny serial gdzie dziś nie da się go nigdzie pobrać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Prawidłowy link do konfiguracji - klik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jest tam polski, nadal nie pomaga

Edytowane przez pieczyk111

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam taki problem.

Mieszkam w Holandii. Wykupiłem najpierw NordVPN i okazało się, że po nawiązaniu połączenia z Polskim serwerem nie ma wszystkich seriali, brakuje na przykład Homeland, Modern Family, Better Call Saul. Zrobiłem refund na Nordzie i poszedłem do ExpressVPN, i tam jest tak samo.

Mało tego, jak połączę się przez darmowy UrbanVPN to wyżej wymienione seriale normalnie działają, jednak ten Urban bardzo ogranicza przepustowość.

Więc, ma ktoś może VPN, który nie ogranicza transferu ani użycia danych i na którym działa cała polska biblioteka netflixa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...