Skocz do zawartości
JeRRy_F3D

W co kiedyś zagrasz? Prawo niespodzianki, czyli gry o których nie wiedziałem.

Rekomendowane odpowiedzi

Hej.

 

Mamy wątek - "W co (już) grasz?".

Mamy wątek - "Jaką grę polecacie"? (czyli graliście / graliśmy).

 

Brak chyba tematu o grach nadchodzących, ale takich, o których niewiele wiemy (albo jak ja w tym przypadku - o których wcale nie wiedziałem!).

O ile wiem o oczywistych oczywistościach i nadchodzących Cyberpunk, Dying Light 2, Ghost of Tsushima, Atomic Heart, Witchfire, Halo Infinite, Watch Dogs: Doom Eternal, RE3 remake, FF VII remake i... stu innych,

to czasami - jak wszyscy - kliknę w jakiś film typu "super turbo lux the BEST + rok" :) i najczęściej widzę, to co widziałem już 100 razy, itd.

 

Tym razem pacnąłem w kolejny

(jakich dziesiątki na necie) i... bardzo zaskoczyły mnie:

 

1.

- dosyć słodkie i myślałem tu o mojej dorosłej córze wrażliwej na "estetykę" gry.

2.

- przedziwny świat - ni to nowe, ni to stare, jakaś Avatarowa wariacja, świetna kamera, świetne światło, jakaś taka ogólnie pojęta "plastyka", która mi odpowiada.

3.

 - również do tej pory nigdzie nic o tej grze z mojej strony - wygląda interesująco.

4.

 - zupełnie inne klimaty, ale zapowiada się na coś co może mnie "kupić", jeżeli nie spartolą tematu.

 

Dopisujcie kolejne nieznane lub mało znane... ;)

Edytowane przez JeRRy_F3D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mogą być nienadchodzące? :E Mam nadzieję ze zagram kiedyś w Thorgala i że jak wyjdzie(i jeśli wyjdzie) to nie będzie exlusivem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mogą być nienadchodzące? :E Mam nadzieję ze zagram kiedyś w Thorgala i że jak wyjdzie(i jeśli wyjdzie) to nie będzie exlusivem ;)

Oooj trafiłeś w czułą strunę.

Piękny, niewykorzystany ląd taki Thorgal.

Aż dziw, że do tej pory nikt nic w tym temacie :(

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był jeszcze jakiś komix który lubiłem, niestety na dziś dzień kompletnie nie kojarzę nazwy, Na dobrą sprawę znalazło by się pewnie wielę bohaterów, światów, opowieści do przełożenia na gry, wręcz gotowców "na które jeszcze nikt nie wpadł" ;)

 

Edit: Dobra! przypomniałem sobie! Yans!! :E

Edytowane przez Sary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Paralives - podobno ma być to zamiennik czy alternatywa dla The Sims, ciekawe, że jeszcze żadna inna duża firma nie próbowała podgryźć monopolu EA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Star Traders: Frontiers - mało znana gra w Polsce. Ale jest to naprawdę znakomity indyk. WEdług mnie to najbardziej rozbudowany indyk, które zostało stworzone przez niewielkie studio. Akurat te studio liczy tylko 2 osoby a wdrożyli do gry tyle contentu, że niektóre produkcje AAA mogą się schować. Jest to gra nie dla każego oczywiście ale jak lubicie sandboxy, RPG i Space Opera to polecam z całego serca. Pisałem już o tej grze tu ale będę ją polecał jeszcze wiele razy bo jest tego warta.

 

https://store.steampowered.com/app/335620/Star_Traders_Frontiers/

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje marzenie, które raczej nigdy się nie spełni to trylogia gier o Batmanie na podstawie serii Knightfall, Knightquest oraz Knightsend :cool:

 

Także pozostane przy Wiedźminie 4 :D

Edytowane przez lamparcicho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AVATAR!

Super!

 

 

... ale od UBI ?!? :(

Edytowane przez JeRRy_F3D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...