Skocz do zawartości
Balti

Internet światłowód T-Mobile czy Vectra

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Potrzebuję podpisać umowę na jakiś Internet, mam już dość mobilnego Internetu więc pomyślałem o światłowodzie ?

Mam do wyboru T-mobile lub Vectra. Czy ktoś może wyrazić swoją opinię na ich temat? Która oferta będzie lepsza? Pomóżcie bo za bardzo nie ogarniam tematu a nie chciałbym wladowac się na minę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

T-Mobile nie znam.

Natomiast o VECTRZE miałam dobre zdanie.

Ze względu na rzekome niższe opłaty zrezygnowałam z Vectry na rzecz NETII (szybko przekonałam się, że to był błąd z mojej strony, bo NETII daleko do jakości usług Vectry, a na dodatek okazało się, że opłaty są tylko o kilka złotych mniejsze, i to przy gorszej jakości usług).

Przy wyborze dostawcy internetu ważne też jest, czy w Twojej miejscowości jest salon VECTRY (lub T-Mobile), by w razie jakichś problemów mieć pod ręką pomoc.

 

F.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź ? właśnie salonu Vectry w mojej miejscowości nie ma i to też jest dła mnie minusem, ale ich oferta internetu z telewizją jest całkiem korzystna dlatego rozważam tą opcję ? a jakieś problemy z utratą Internetu, przerwami w dostawie itd. zdarzały się?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jakieś problemy z utratą Internetu, przerwami w dostawie itd. zdarzały się?

Będą się na pewno zdarzały, i to bez względu na to, jakiego dostawcę wybierzesz.

 

F.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem :) Wiem jak jest, ale sam nie wiem co będzie lepsze :)

w sumie oferta Orange również jest ciekawa tym bardziej, ze właśnie i Orange i Vectra są w pakietach z TV :)

Natomiast czytając opinię użytkowników na necie to chyba na temat żadnej sieci i żadnego internetu nikt nie wypowiada się dobrze, wiecznie narzekanie na ograniczone prędkości, przerwy w dostawi, wysokie pingi itd :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...