Skocz do zawartości
dontpanic

Fani ciężarówek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

ostatnio na promocji steam kupiłem za grosze eurotruck simulator 2. gra fajna, polecam. ale. jest do niej mnóstwo dodatków, dodatkowe miasta, ładunki itd.

i teraz moje pytanie, bo zauważyłem, że też są takie produkcje jak:

-world of truck

-american truck simulator

w co warto inwestować. w którą grę? co polecicie, a co raczej jest stratą czasu? pod kontem mechaniki jazdy, grafiki czy mnogości opcji?

 

zapraszam do dyskusji i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ETS jest najpopularniejszy akurat

ja to pamiętam czasy Hard Truck to była gierka fajny klimat :P

Edytowane przez wiktoras

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

American Truck simulator to kuzyn gier Ets,ten sam producent,lecz tutaj mamy do czynienia z mapą Amerykańską.

Ja tam zaczynałem i wychowałem się na 18 Wheels of Steel: Across America ,stara gierka ale świetna,dużo wspomnień <3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

World of trucks to nie gra a strona internetowa na której śledzisz swój postęp w grze ETS2 i ATS. Musisz utworzyć konto w grze.

https://www.worldoftrucks.com/en/

Edytowane przez Crew 900

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w coś pakować kasę, to tylko w ETS2. Obowiązkowy mod NoBloom plus korekta kolorów w Resahde, coby usunąć ten zielony nalot i sprawić, ze niebo jest niebieskie, do tego RealComapnies i GasStations, mod na ikony Icons!, Realistic Building Lights, tak ze dwa-trzy DLC-ki i można śmigać. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

American Truck simulator to kuzyn gier Ets,ten sam producent,lecz tutaj mamy do czynienia z mapą Amerykańską.

Ja tam zaczynałem i wychowałem się na 18 Wheels of Steel: Across America ,stara gierka ale świetna,dużo wspomnień <3

I to się ceni hah kiedyś może jeszcze odpalę sobie Hard Trucka :P tam jakieś kontynuacje były czy coś wycieraczki dodali chyba nawet nie pamiętam już

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w coś pakować kasę, to tylko w ETS2. Obowiązkowy mod NoBloom plus korekta kolorów w Resahde, coby usunąć ten zielony nalot i sprawić, ze niebo jest niebieskie, do tego RealComapnies i GasStations, mod na ikony Icons!, Realistic Building Lights, tak ze dwa-trzy DLC-ki i można śmigać. :E

w mody jeszcze bawić sie nie będę ale jakieś DLC sobie dokupie. na pewno Polskie miasta a potem się zobaczy. Bo z tego co się orientowałem to DLC albo dodają nowe miasta albo dodatki typu "gabarytowo duże naczepy"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ETS czy ATS? to zalezy od tego jakie wolisz klimaty, europejskie, czy amerykańskie. Bo to generalnie te same gry.

Jesli chodzi o ets 2 to obowiązkowo jeszcze promod, a ostatnio z okazji nowego chińskiego roku były fajne promocje, m.in. na dodatkowe kraje, za 8 dych można było kupić skandynawie, polske, włochy, francję, litwe, łotwe, estonie, rosje, finlandie. Wg mnie nie warto kupowac po normalnej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ETS i ATS to ta sama gra, od tego zacznijmy, różni się mapą (i oczywiście typem ciągników etc.)

 

Osobiście wolę ETS'a ze względu na to, że amerykańskie zestawy to coś zupełnie innego, tak samo klimat kraju, po ameryce się czuje jakbym po pustyni jechał, nie fajnie po prostu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...