Skocz do zawartości
majkel321

AMD RYZEN 3600 GRZANIE

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Złożyłem ostatnio kompa bazujac na ryzenie 3600. Co ciekawe... w stanie spoczynku (bo takowym nbazywam przeglądanie internetu - forum pclab) są peaki temperaturowe do 58 stopni aż załącza się szybsze chłodzenie CPU. Czy to jest jakaś anomalia? Jeszcze raz nałożyć pastę? Możę jakąś lepszą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

można dodać offset -0.1V i wówczas jest nieco chłodniej, i powinno byc stabilnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Złożyłem ostatnio kompa bazujac na ryzenie 3600. Co ciekawe... w stanie spoczynku (bo takowym nbazywam przeglądanie internetu - forum pclab) są peaki temperaturowe do 58 stopni aż załącza się szybsze chłodzenie CPU. Czy to jest jakaś anomalia? Jeszcze raz nałożyć pastę? Możę jakąś lepszą?

chcesz mieć spokój to zaiwnestuj w lepsze chłodzenie od tego szajsowego boxa co dają z tymi ryśkami, ja mam ferę za 90 zł, i po ustawieniu na sztywno zegara i napięcia zaledwie do 40 st mi podbija przy przeglądarce i filmie w tle, dodatkowo reakcje załączenia wentyli zmieniłem w biosie z 0,1s na 0,3s i zwiększyłem progi temperatury załączania, żeby zamiast przy 40 to przy 45st mi sie drugi bieg wentyla włączał

No i jest cisza , chłód i spokój ;)

Edytowane przez kochan4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...