Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

O kur :lol2: a tylu ludzi (w tym ja) chwaliło ten sklep.

Xtreem miał od zawsze mieszane opinie. Trochę ocen pozytywnych, ale i sporo negatywnych (głównie problemy z reklamacją i zwrotem pieniędzy). Ostatnio zaryzykowałem i kupiłem u nich procesor. Doszedł, cena fajna, ale nie powiem, trochę się obawiałem. A tu im w międzyczasie jeszcze zawiesili Allegro :E

 

Natomiast nie kupiłbym u nich nic, co ma większe szanse na zepsucie się niż cpu: karta graficzna, mobo, monitor, laptop.

Edytowane przez Mifun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj słabo. Mam od nich kartę i procesor. Chyba trzeba będzie sprzedać kartę przed generacją nowych :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żonie kupowałem tam telefon, kurcze, niecały rok. Powoli rozglądałem się za kolejnym, jednak nie warto żydzić i brać telefon w normalnych sklepach. Najgorzej mają teraz ci, którzy przelali kasę, jak skarbówka robi przejęcie, albo zastaw środków to ta kasa jest nie do odzyskania. Zostaje pozew cywilny, wygrana w kieszeni, ale znowu w życiu nikt jej już nie dostanie.

 

Z tego co pamiętam to pewny youtuber, Bartek Kułakowski reklamował best cenę w swoich recenzjach. Też przykra sytuacja.

Edytowane przez szczupak90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Extreeme mi śmierdział na kilometr od samego początku, bestcena zresztą też. Zawsze podchodzę z dużym dystansem do sklepów pojawiających się znikąd, nagle i z 'super okazjami". Wiele osób broniło zwłaszcza tego pierwszego sklepu, ciekawe co powiedzą dzisiaj :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bestcena to dla mnie nawet nigdy nie był sklep. Wałkarski interes gdzie kupujesz produkty nie pochodzące z oficjalnej dystrybucji i przy tym nie dostając nawet normalnego paragonu czy faktury bo dzięki temu wałki na Vacie robią :E

 

A xtreem też sam bym nigdy nic nie kupił, dziwny malutki sklepik co nagle wyskakuję z wręcz nierealnymi promocjami jak na ich możliwości, od razu przypomina się sytuacja z Techplanet, który w podobny sposób kończył swój żywot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dałbym sobie rękę uciąć, że widziałem Xtreem jako partnera na stronce Nvidii. Albo coś z podobnym logo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorzej mają teraz ci, którzy przelali kasę, jak skarbówka robi przejęcie, albo zastaw środków to ta kasa jest nie do odzyskania. Zostaje pozew cywilny, wygrana w kieszeni, ale znowu w życiu nikt jej już nie dostanie.

 

Jeśli płacili kartą, to chargeback powinien zadziałać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dałbym sobie rękę uciąć, że widziałem Xtreem jako partnera na stronce Nvidii. Albo coś z podobnym logo.

No i dalej jest, ale to o niczym nie świadczy, sam możesz założyć sklep i zostać partnerem nvidii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sądziłem, że coś sobą (jako sklep/sprzedawca) trzeba reprezentować, ale czego ja się po novideo spodziewałem ;)

Edytowane przez smilehunter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat w przypadku procesorów to można reklamować bezpośrednio u AMD(jeśli z europejskiej dystrybucji BOX nie trzeba nawet dowodu zakupu) i Intela(podobnie). Gorzej z innymi komponentami ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bestcena to dla mnie nawet nigdy nie był sklep. Wałkarski interes gdzie kupujesz produkty nie pochodzące z oficjalnej dystrybucji i przy tym nie dostając nawet normalnego paragonu czy faktury bo dzięki temu wałki na Vacie robią :E

 

A xtreem też sam bym nigdy nic nie kupił, dziwny malutki sklepik co nagle wyskakuję z wręcz nierealnymi promocjami jak na ich możliwości, od razu przypomina się sytuacja z Techplanet, który w podobny sposób kończył swój żywot.

 

Do taniego zakupu procesora jak znalazł, gwarancja nawet po upadku sklepu nadal obowiązuje na podstawie numerów u Intela i AMD. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niecały rok temu kupowałem w BC telefon i nie mogłem się paragonu doprosić nawet na 8% także zakończyłem z nimi przygodę na dobre. Póki co tel. dziala. Człowiek zawsze szuka okazji ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem artykuł, Mój link. Ktoś to sobie nieźle wymyślił. Jestem tylko ciekawy jak ta sytuacja ma się do zakupu przez allegro, bo właśnie przez tą platformę zakupiłem telefon, a właściwie wynająłem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten regulamin to totalna bzdura. Od samego początku istnienia tego "sklepu" było mówione, aby nic tam nie kupować i nie karmić oszustów. Ale cena czyni cuda jak to mówią :E

 

Najlepsze jest że dopiero teraz, po tylu latach się za nich wzięli jak skarbówka etc. od początku wiedziała o tym sklepie i wałkach jakie kręcą :E

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten regulamin to totalna bzdura. Od samego początku istnienia tego "sklepu" było mówione, aby nic tam nie kupować i nie karmić oszustów. Ale cena czyni cuda jak to mówią :E

 

Najlepsze jest że dopiero teraz, po tylu latach się za nich wzięli jak skarbówka etc. od początku wiedziała o tym sklepie i wałkach jakie kręcą :E

 

Trzeba było poczekać aż wątła szprotka urośnie do rozmiarów rybki, teraz jak im w dupy wjadą to na ostro.

 

Ciekawy jestem co z innymi sklepami typu Dragonist, też mają bardzo "ciekawe" ceny, źródło pochodzenia sprzętu i kwestie prawne oczywiście nie są wyjaśnione.

Ale renomowane duże sklepy działające na terenie naszego kraju, skutecznie pomagają takim firmom wejść na rynek z pomocą marketplace i w ten sposób na ceneo pierwsze 5-7 najtańszych ofert na smartfony, to zwyczajna obłuda.

Edytowane przez DisconnecT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile osób kupiło coś od bestceny w empiku i nawet nie zwróciło uwagi na pośrednictwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu to zaorali. Szkoda, że tak późno, no ale lepiej późno niż wcale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już parę lat temu zgłaszałem BC do Urzędu Kontroli Skarbowej. Nie dość że przysłali wtedy uszkodzony procesor to jeszcze jakiś świstek papieru bez żadnego VATu - nawet za usługę kurierską wymienioną oddzielnie. Zawsze się dziwiłem że ludzie tak chętnie kupują u nich a firmy jak emag czy empik współpracowały bez oporów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda to ludzi, którzy nieświadomi wtopili - a przecież takich będzie masa mas.

 

No i bardzo mnie ciekawi wątek ewentualnych zwrotów telefonów - to będzie dopiero chryja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Państwo szuka hajsu, więc teraz pewnie takie sklepy poznikają. Szkoda ludzi, ale cóż, za głupotę i januszowanie się płaci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...