Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Stoję przed kupnem TV 65". Mam zaufanie do Samsunga i to też tę firmę chcę powiesić na ścianie :D

 

Telewizor głównie służy mi do Netflix, HBO GO, PLAYER stremy NBA - to wszystko na PS4 + okazjonalne granie i oglądanie filmów 4k ;)

 

Zastanawiam się nad dwoma modelami :

 

1) Samsung UE65RU7102K

2) Samsung UE65RU8002U

 

Może macie jakieś inne propozycje bo widziałem tez Serie 7 z końcówką 74xx.

 

Szczerze powiem że wziąłem ze soba pendrive i miedzy seria 74xx a 71xx nie widziałem żadnej różnicy w sklepie jezeli chodzi o obraz (film w 4k, i filmiki w 4k HDR takie testowe)

 

Może się mylę i może Wy mi powiecie czym sie różnią te telewizory i czy jest warto dopłacać 1000 PLN miedzy Seria 8xxx a 7xxx ;)

 

Raz już doradzicliście mi jak kupowałem znajomemu 75" - TUTAJ TEMAT :D

 

licze że teraz tez pomożecie ;)

Edytowane przez saker2k8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak te modele ale słyszałem, że nowe Samsungi nie odtwarzaja xvid i divx.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak te modele ale słyszałem, że nowe Samsungi nie odtwarzaja xvid i divx.

 

no wlasnie chyba z AVI miał problem ale teraz juz takiej jakości radko sie oglada ;) na szczescie HEVC bez problemu czyta a większość filmów w 4k jest w tym formacie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wow 70 cali cena powala ale juz za wielki jak dla mnie by był :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za wielki bo sie nie zmiesci? przeciez to ~12,5 cm roznicy na matrycy po przekatnej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie po prostu do telewizora mam jakies 270 cm jak siedze na kanapie wiec moglbym troche glową błądzić przy ogladaniu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do zamknięcia. Kupiłem jednak LG 65SM8600 po porównaniu obrazu i funkcjonalności bezkonkurencyjny jak do 4k :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Devvine

TV z IPSem? Nigdy. No chyba, że kąty widzenia to mus. Inaczej wg mnie same wady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TV z IPSem? Nigdy. No chyba, że kąty widzenia to mus. Inaczej wg mnie same wady.

 

postaw SAMSUNGA i LG obok siebie i wlacz sobie coś ;) póżniej pisz takie głupoty...

 

A jezeli ogladasz telewizor z kąta (z boku) no to juz twoja indywidualna sprawa :D

 

+ SMART IPTV (gdzie u samsunga jest wycofany) no i mieli wszystkie formaty video :D

 

Te LG sa porównywane z QLED'ami SAMSUNGA, a mimo to maja i tak niższy input lag :D co dla mnie grając na konsoli jest dosycc istotne ;) w ogóle nie żałuje i szczerze polecam :)

Edytowane przez saker2k8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi o szara czern a nie jakosc obrazu miedzy tymi dwoma, i nie mow ze jest czarno bo srebrzenie to wada ipsow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Devvine

postaw SAMSUNGA i LG obok siebie i wlacz sobie coś ;) póżniej pisz takie głupoty...

 

A jezeli ogladasz telewizor z kąta (z boku) no to juz twoja indywidualna sprawa :D

 

+ SMART IPTV (gdzie u samsunga jest wycofany) no i mieli wszystkie formaty video :D

 

Te LG sa porównywane z QLED'ami SAMSUNGA, a mimo to maja i tak niższy input lag :D co dla mnie grając na konsoli jest dosycc istotne ;) w ogóle nie żałuje i szczerze polecam :)

Ojejku, a Hdr masz i widzisz cos na tym drogim tv z kontrasem 1000:1? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...