Skocz do zawartości
VAMET

Wybory prezydenckie 2020

Wybory prezydenckie 2020  

183 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na kogo oddasz swój głos w wyborach prezydenckich w 2020?

    • Andrzej Duda (kandydat PiS)
      26
    • Małgorzata Kidawa-Błońska (kandydatka PO)
      40
    • Szymon Hołownia (kandydat niezależny)
      18
    • Robert Biedroń (kandydat Lewicy)
      16
    • Władysław Kosiniak-Kamysz (kandydat PSL)
      8
    • Krzysztof Bosak (kandydat Konfederacji)
      38
    • Jeszcze nie wiem, jak będę głosować...
      23
    • Nie pójdę zagłosować!
      14


Rekomendowane odpowiedzi

Mi się wydaje że elektorat 500+, dziadków, babków, grażyn wybierze dude znowu na prezydenta, np moja matka jest za pisem i chłonie tvp co wieczór.Ja już mówiłem że to jest propaganda i tylko usłyszałem że tylko tak mówią a propaganda jest na tvn

Osobiście zagłosuję na bosaka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te wybory to będzie w zasadzie wybór mniejszego zła.

Z ciekawości spytam - a które nie były? Oczywiście twoim subiektywnym zdaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozdwojenie jaźni :E

Przeczytaj co jest pomiędzy i zwróć uwagę, że moją alternatywą dla niego jest nieważny głos;) Wolę zagłosować na kogoś komu nie ufam. Reszcie nie tyle co nie ufam, co nie wierzę. Są jeszcze gorsi, nawet już mi się nie chce tłumaczyć dlaczego, poza tym już pisałem w tym temacie co mi nie leży u każdego kandydata. Mimo wszystko najbardziej nie leżą mi Duda i Kidawa, a mają największe poparcie i na 100% będzie rządzić jedno z nich z naciskiem na Dudę.

Edytowane przez henryk nowak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i na 100% będzie rządzić jedno z nich z naciskiem na Dudę.

 

To "rządzenie" brzmi cokolwiek humorystycznie, co najmniej z dwóch powodów - po pierwsze, mamy w Polsce system parlamentarno-gabinetowy, gdzie siłą rzeczy uprawnienia prezydenta nie są specjalnie wielkie, a po drugie, jak powszechnie zresztą wiadomo, obecnie urzedujący prezydent i kandydat na drugą kadencję jest w pełni niezależny od władz PIS-u./s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości spytam - a które nie były? Oczywiście twoim subiektywnym zdaniem.

Dobra pytanie. W pewnym stopniu wszystkie wybory do tej pory to był wybór mniejszego zła, ale teraz jesteśmy w sytuacji krytycznej - to może być ostatnia szansa na zatrzymanie pełzającej dyktatury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

 

To "rządzenie" brzmi cokolwiek humorystycznie, co najmniej z dwóch powodów - po pierwsze, mamy w Polsce system parlamentarno-gabinetowy, gdzie siłą rzeczy uprawnienia prezydenta nie są specjalnie wielkie, a po drugie, jak powszechnie zresztą wiadomo, obecnie urzedujący prezydent i kandydat na drugą kadencję jest w pełni niezależny od władz PIS-u./s

 

Mimo jego specjalnie niewielkich uprawnień, jak będzie ktokolwiek inny z PiSu, przy braku Senatu, to ten Sejm może sobie swoje mandaty najwyżej na środkowym palcu powiesić. Będą wcześniejsze wybory. Jak obecny Prezydent zostanie na kolejną kadencję, to marne losy Polaków i to również tych popierających PiS.

 

Poza tym według najnowszego sondażu jakby Kosiniak-Kamysz jakimś cudem wszedł do drugiej tury z Dudą, to by z nim wygrał. Duda w drugiej turze przegra. W sumie jeszcze na horyzoncie jest Koronawirus, który frekwencyjnie może namieszać. A jak będzie poważna sytuacji w kraju ze względu na pandemię, to w ogóle nie odbędą się wybory.

 

Z poważaniem

Edytowane przez VAMET

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość irulax

O. To ja coś śmiesznego napiszę - Soros, Żydzi, lewactwo.

 

Było klepane tyle razy, że ludziom zwyczajnie się znudziło. Podobnie było kiedyś z grubymi aferami: pierwsze wzbudzały emocje, ale gdy co tydzień wybuchały następne większość wzruszała ramionami.

 

Obiecać można wszystko. Kadencja sejmu trwa cztery lata, więc albo spłać będą nasze dzieci, albo najwyżej się nie zrealizuje. Głupki i tak zapomną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ciemnogród i tak zagłosuje albo na PiS albo na PO bądź na pierwszego na liście :lol2:

 

W sumie jeszcze na horyzoncie jest Koronawirus, który frekwencyjnie może namieszać.

Teoretycznie może namieszać,lecz nie wiemy czy się w Europie/Polsce koronawirus się rozprzestrzeni gwałtownie,są przypadki zachorowań i ofiary śmiertelne w Europie Covid-19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

 

Jak tam nasz ranking? ;) Będą wybory w terminie ustawowym, czy nie będzie? Jak uważacie...

 

Z poważaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te wybory to będzie w zasadzie wybór mniejszego zła. Dzięki gigantycznemu elektoratowi negatywnemu Długopis nie ma szans z żadnym kandydatem w drugiej turze. Żelaznego elektoratu PiS jest po prostu za mało, a każdy inny zagłosuje przeciwko niemu, choćby nawet na samego Szatana (jeżeli by kandydował).

 

Nie doceniasz ilości osób kupionych 500+.

 

Ja nie zagłosuje, bo nie chcę trafić do urny :E A głosowanie korespondencyjne kojarzy mi się z możliwością sprawdzenia, kto na kogo głosował. No chyba, że ktoś sensownie ogarnie, jak to zrobić, by zachować anonimowość.

Edytowane przez Kaiketsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie doceniasz ilości osób kupionych 500+.

To jest teraz nie tak istotne. Dużo ważniejszy jest efekt ciągnięcia w trudnych chwilach do władzy aktualnej, która siłą rzeczy coś robi - dobrze czy źle. No i

też swoje daje mimo wszystko. Edytowane przez Radar28

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

del

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jak tam nasz ranking? ;) Będą wybory w terminie ustawowym, czy nie będzie? Jak uważacie...

 

 

Ciężko stwierdzić, czy tam..na dwoje babka wróżyła. :P

 

Ostatnio ta minister od Gowina, stwierdziła, że nie wykluczają jednak wprowadzenia stanu klęski żywiołowej (link w temacie o epidemii).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...