Skocz do zawartości
NietoPerzyk

Problem z niskimi FPSami w niektórych grach

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, mam problem z grą CS GO. Ostatnio zrobiłem format kompa i od tego czasu mam w grze około 100 FPSów, gdy wcześniej było o wiele więcej (nie pamiętam ile dokładnie ale około 150-200). Do tego w czasie gry wykorzystanie CPU oraz GPU oscyluje w granicach 50%, przy temperaturach 35 stopni na CPU a na GPU około 45. Nie jestem specjalistą ale trochę się w temacie orientuję. Próbowałem już wszystkiego. Zrobiłem dwa formaty, komendy fps_max 300, Vsync wyłączone, najnowsze sterowniki i system. Aktualnie jedyne co mam zainstalowanie to sterowniki GPU, Steam i CS GO. Nawet na najniższych ustawieniach FPSów dużo nie przybywa. Testowałem również w Wiedźminie 3 i problem tam nie występuje, wszystko działa normalnie, tylko w CS jest coś nie tak. System WIN 10. Będę bardzo wdzięczny za pomoc. :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Podaj dokładnie resztę sprzętu.

2.Nie było w tym czasie aktualizacji gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Podaj dokładnie resztę sprzętu.

2.Nie było w tym czasie aktualizacji gry?

Specyfikacja: CPU AMD FX-8300, GPU Nvidia GeForce GTX 960, 16 GB RAMu (nie pamiętam dokładniejszej specyfikacji), płyta Gigabyte GA-78LMT-S2, gra zainstalowania na dysku SSD, zasilacz 600W bequiet. Możliwe, że była jakaś aktualizacja, nie zwracałem na to uwagi aczkolwiek nie wierzę, że jedna aktualizacja mogła aż tak pogorszyć osiągi (od innych też nie słyszałem o żadnych problemach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...