Skocz do zawartości
krzyhox

Chwilowe freezy w przeglądarkach

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

Od dość długiego czasu mam problemy z freezami w przeglądarkach(opera,chrome). Myślałem, że to wina dysku, ale po zmianie na m2 bez zmian.

 

W czym może leżeć przyczyna zasilacz?

 

P.s System jest czysty bo niedawno postawiony.

 

 

CPU:Ryzen 3600 Cłodzenie:SilentiumPC Navis pro 240,Gpu:Sapphire Radeon RX 5700 XT NITRO+

 

Mobo:MSI B450-Tomahawk Ram:ADATA XPG SPECTRIX 16gb 3200 MHz Psu:SilentiumPC Vero L1 600W Dysk:Plextor 256GB M.2 PCIe NVMe M9PeG,Obudowa:Fractal Design Define R5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy aktualne, ja na start pobrałbym Malwarebytes (30 dni bodajże jest całkowicie darmowych, nie trzeba podawać żadnych nr. telefonu, nr. karty itd).

Sprawdzi czy coś się nie zalęgło w kompie, dodatkowo pokaże nieaktualne wersje programów.

Zaktualizuj.

Chciałem powiedzieć że za mało RAM'u ale tego widzę 16GB więc raczej odpada - sprawdź jednak w menedżerze zadań czy czasem nie masz zużycia na jakimś kosmicznym poziomie (np. przez głupiejący antywirus)

 

Wszedłbym też w panel sterowania i sprawdził ,,ostatnio instalowane" - czasem równolegle do czegoś można pobrać jakiś syf.

Czegokolwiek nie rozpoznajesz, a po wygooglowaniu nie wydaje się godne zaufania - usuń.

 

 

No i na koniec - spróbuj czy na Mozilli będzie to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...