Skocz do zawartości
ramzes1120

Miganie klawiatury

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Niedawno kupiłem klawiaturę a4tech b188. Wszystko było ok aż pewnego dnia po włączeniu komputera klawiatura zaczęła po prostu migać w jednym kolorze i jedyne co można zrobić to całkowicie ściemnić lub rozjaśnić kombinacją Fn+UP i Fn+down. Przycisk Fn+F12 jedynie daje chwilowe przygaśnięcie klawiatury a przycisk FN+left lub Fn+right nie zmienia nic gdzie wcześniej tymi przyciskami mogłęm zmienić kolor podświetlenia. Próbowałem podłączyć klawiature do innego komputera ale jest taki sam problem. Dodam że wszystkie przyciski działają. Czy klawiatura nadaje się tylko na oddanie na gwarancje czy mogę coś z tym zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że klawiatura ma swoje opgramowanie, sprawdź czy nic tam nie przestawiło się. Takie opgramowanie potrafi w pamięci klawiatury przypisać swoje funkcje i wtedy już klawiszami nie zmienisz tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że klawiatura ma swoje opgramowanie, sprawdź czy nic tam nie przestawiło się. Takie opgramowanie potrafi w pamięci klawiatury przypisać swoje funkcje i wtedy już klawiszami nie zmienisz tego.

A jak to mogę sprawdzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainsluj to oprogramowanie, przejrzyj wszystko a może coś będzie podejrzanego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem i jednej opcji w ogóle nie mogę zmienić. Tak jakby ten układ koloru był całkowicie zablokowany. Więc nie wiem czy jest szansa żeby coś z tym zrobić w ogóle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź czy nie ma opcji w oprogramowanie, przywrócenia do ustawień domyślnych. Powinno coś takiego być lub podobnie.

Jeżeli nie będzie, to nie mam pomysłu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest taka opcja. Gdy przywracam ustawienia klawiatura się wyłącza, włącza na nowo i pozostaje ten sam efekt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...