Skocz do zawartości
Gość Devvine

Robot sprzątający

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Devvine

Cześć,

 

Myślę o zakupie robota sprzątającego. Mam w mieszkaniu jeden duży cienki dywan i jeden w salonie bardziej puszysty. Miałem wcześniej eufy 11, który miał problem z większymi dywanami. Teraz myślę o zakupie Xiaomi Mi, ew iRobot 676. Ktoś może podzielić się opinią?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xiaomi z cienkimi dywanami sobie radzi, z grubszymi jest różnie. Zależy co to jest gruby dywan. U mnie od 3 lat jeździ power bot Samsunga i uważam że na dywanach lepiej się sprawdza od Xiaomi. Szczególnie jak się ma psa i trzeba zebrać sierść. Za to w narożnikach i przy listwach lepiej radzi sobie Xiaomi.

 

Po 3 latach bateria już nie starcza na 110m i robót musi się doładować co trwa za długo. Koszt wymiany baterii w Samsungu to 200 euro, więc sprawa nie opłacalna.

Edytowane przez xtn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam eufy 35c. Lata po dywanach i chodnikach jak trzeba, zmienia sam moc ssania. Mogę polecić z czystym sumieniem. Sprawdza się lepiej, niż xioami którego wziąłem na weekend na sprawdzenie. Apka w xiaomi lepsza, ale eufy też wypuscisz zdalnie będąc poza domem czy odpalisz komendą głosową.

Tańsze roomby sobie odpuść. Tak samo jak modele z jedną szczotką zgarniającą.

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz śmiało Roombe 676, to dobry sprzęcik. Radzi sobie na różnych typach podłogi plus dywany, a mam futrzaka w domu, więc robot ma co zbierać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...